DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 20 mar 2018, 00:00

Wzrost
3
30%
Bez zmian
2
20%
Spadek
5
50%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl" rel="nofollow
http://www.polskieserce.pl" rel="nofollow
http://www.okruszek.org.pl" rel="nofollow
http://www.wyklikajzywnosc.pl" rel="nofollow
http://www.pustamiska.pl" rel="nofollow

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kolego niedługo przebijam 100mln .. cashu zarobionego w tradingu ..
ile mam hajus wydaćcharytatywnie wydać i ile apartamentów kupić żebyś się przekonał
Twoja wiedza o spekulacji jest żadna . nie rozumiesz tego co robie bo nie byłeś nigdy w tym miejscu
utknąłęś w tej slepej twardogłowej części spekulacji opartej na statystyce i przewagach statystycznych
a ja mówie o spekulacji

Ten ma racje kto ma kasę
Mi rynek płaci .. pytanie ile Tobie płaći bo poza Twoimi słowami ciężko to zweryfikować
jeśli mi nie można wierzyć na gębę.. pomimo że prowadzę trejdy publicznie i znasz moja twarz i mnie z imienia i nazwiska
to na jakiej podsawie mam wierzyć Tobie ?
bo tak napisałeś .. przciez jesteś anonimem
równie dobrze możesz być frustratem siędzącym teraz w brudnym podkoszulku i popijąjącym piwo


To komu uwierzysz ? :) jakiemuś Januszowi z internetu jak Ty
prosta logika

pozdrawiam
Rafał Zaorski
moze sie odniose ciut do tego postu
strasznie p RZ wrazliwy
nie nosze podkoszulka ani piwa nie pije tez i dobrze sypiam
nie wnikalem ani nie znam co pisze jakis janusz O PANU a jedyne co widzialem to komentarze p.wejsc
nikt tu nie napisal bo widocznie nie bylo przekazu czy pozycje bylyt zgaszone czy byla strata
i moze zle to ujalem ale stad moja nie wiara? i tylko o ostatnie wejscie mi chodzilo bo przekazu tu nikt nie podal
bo nie bardzo widzialem poziom obronny pana procz wejscia w sssssssss na dax
JESLI to P, OBRAZA TO PRZEPRASZAM
zas jesli chodzi o zarobki to zycze kolejnych 100 czy 200 milionow
to nie moj poziom wiec i zachwycac sie p. zarobkami nie musze i nie bardzo chce
nie wskoczylem na poziomy wielkiej kasy wtedy kiedy pewnie pana nie bylo wiec ani mnie takie zyski teraz ziebia ani grzeja
bo na you to... to ja wlaczam ostatnio tylko muzyke
jedni musza byc celebrytami innym wystarcza zarobienie ulamka tego o czym pan pisze
zas mnie niby z jakiej okazji masz pan wierzyc jedyne co tu napisalem to ze zarabiam wystarczajaco na moje potrzeby i nie interesuje mnie bycie tzw celebryta a zyski to moja tylko sprawa i tyle
a i jedyne co mnie zszokowalo to to ze pan drugi raz odnosi sie tu na tym forum do mego postu, to mnie zaciekawilo bo innych gadek o panu sporo gorszych pan nie komentuje to :?: moja zagadka
no chyba nie dlatego ze ja trafilem przynajmniej na dzis jeszcze 100 procent z kierunkiem na dax
a pan zle zalozyl poziomy ha ha ha :) udanych zyskow i spokoju tez pozdrawiam :(
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
harymilloki
Maniak
Maniak
Posty: 1996
Rejestracja: 07 cze 2012, 17:36

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: harymilloki »

A ja powiem tak ... W lutym bylem okolo 30 K + , tereaz jestem juz jakies -11K ... Zloto mnie przewiozlo i to juz nie pierwszy raz w życiu. Podejscie L sie nie zmienia dlatego nadal podkupuje :)
"cierpliwość popłaca..."
"ZŁOTO i SREBRO to środek płatności który wymyślił Bóg"

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

To tak jak ja GOLD UP !!! :)
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

XAB pisze: moze sie odniose ciut do tego postu
strasznie p RZ wrazliwy
Nie musimy sobie słodzić :) przeciez nie oto chodzi
XAB pisze: ? i tylko o ostatnie wejscie mi chodzilo bo przekazu tu nikt nie podal
bo nie bardzo widzialem poziom obronny pana procz wejscia w sssssssss na dax
Wejscia w S był na podstawie lepszych cen. To co ja robie systematycznie to shortuje w trendzie spadkowym caly czas DAX. Sprzedaje lokalne euforie zamykam na lokalnych panikach w kontekście spadków. Wcale nie chce trafiac w punkt bo na tym etapie wiem ze to niemozliwe.
Jest taki bardzo sprytny sposób spekulacji grania zgodnie ztrendem które stosuje i cały czas je pokazuje. Sposób myślenia i działania. Shortowanie daxa z czwartku było dobre zrobiłbym to jeszcze raz bo tak wg moich metod należy grac to płaci z prostego powodu jeśłi shortujesz lokalne wybicia i zgaszenia nie ma innej opcji. Tak zarobilem w tygodniu 2,3 mln , czwartek błedem było nie zamkniecie daxa na lokalnym wyższym spadku czyli oddanie z mniejsza strata... tak samo błedem było nie zamkniecie pozycji jak w piatek byłem w trakcie debaty i był dobry poziom do zakniecia .. niestety w tym czasie byłem na sali i debatowalismy o dzwigni 1:100

XAB pisze: JESLI to P, OBRAZA TO PRZEPRASZAM
Nie obraża w żadnym wypadku. Masz prawo miec takie zdanie.. a ja mam prawo CI odpowiedziec jak jest odnieść się
XAB pisze: zas jesli chodzi o zarobki to zycze kolejnych 100 czy 200 milionow
to nie moj poziom wiec i zachwycac sie p. zarobkami nie musze i nie bardzo chce
Widzisz problem w spekulacji z zarobkami dla skromnych ludzi z pokorą jest dwojaki.
Z jednej strony nie chcesz sie z tym obnosic bo w pewnym momencie juz nie chodzi o kase ale o to by miec racje i satysfakcje z wygranej na rynku a z drugiej jedynym miernikiem Twojej skutecznosci w spekulacji jest kasa na koncie to jak zapis gry .. jesli jestes dobry do rynek ci placi i ten ma racje kto na koniec tej gry ma kase
Oto chodzi w tej grze przeciez . po to sie w to bawimy
XAB pisze: nie wskoczylem na poziomy wielkiej kasy wtedy kiedy pewnie pana nie bylo wiec ani mnie takie zyski teraz ziebia ani grzeja
To co wyżej napisałem.. mam taki cel zyciowy by byc najlepszy w tym co robie.. i by pozostawic po sobie :) cos
.. zwyciestwa nie kupisz :). pozostaje problem jak nie wyjsc na buraka spekulanta .. nie mowic o kasie ? skoro kasa jest wyznacznikiem tego czy jestes dobry.. kazdy spekulant w histori ktory był dobry był bogaty to musiało isc ze sobą w parzę
XAB pisze: bo na you to... to ja wlaczam ostatnio tylko muzyke
jedni musza byc celebrytami innym wystarcza zarobienie ulamka tego o czym pan pisze
Mi nie chodzi o celebryctwo. Tylko o byciu najlepszym. Czy Lewandowski kopie w piłke bo chce być na pudelku ? Nie kopie w piłke bo chce być w tym najlepszy ap udelek o nim piszę bo jest najlepszy .. uwielbiam spekulacje i chce byc najlepszym spekulantem .. bo lubie konkurowac
XAB pisze: zas mnie niby z jakiej okazji masz pan wierzyc jedyne co tu napisalem to ze zarabiam wystarczajaco na moje potrzeby i nie interesuje mnie bycie tzw celebryta a zyski to moja tylko sprawa i tyle
To pomysl ze ktos sie chce zapisac obok Livermoora Barucha :) Sorosa .. i jedyna droga by to zrobic jest zrobienie w pełnym świetle inaczej tego nie zrobisz by byc wiarygodnym, Zobacz ile wiarygodnych szkoleniowcow jest :) kazdy zarabia a zaden nie jest w stanie pokazac swojej skutecznosci..
XAB pisze: a i jedyne co mnie zszokowalo to to ze pan drugi raz odnosi sie tu na tym forum do mego postu, to mnie zaciekawilo bo innych gadek o panu sporo gorszych pan nie komentuje to :?: moja zagadka
no chyba nie dlatego ze ja trafilem przynajmniej na dzis jeszcze 100 procent z kierunkiem na dax
a pan zle zalozyl poziomy ha ha ha :) udanych zyskow i spokoju tez pozdrawiam :(
Odnioslem sie :) bo dotykasz tradingu i spekulacji która robie. Reszta głupot albo bzdur które wypisują na mój temat puszczam jednym uchem.
Lata 90 na rynku nauczyły mnie szacunku do wyników innego spekulanta tradera inwestora. Nie muszę szanować Sorosa za to co robi prywatnie ale jako spekulanta z wynikami i jego spekulacje szanuje.. Kto ma kase ma racje i on ma racje często a nawet jak się myli to tak spekuluja by nie stracic zbyt wiele.
Także rozumiem można mowić że mam głupia fryzurę :) to mnie nie risza
ale polemizować z faktami i wynikami ? to już jest januszowanie i do tego się odnoszę

Też byś sie wkrzył jakbyś wyszedł na ring wygrał walkę bokserską parenaście razy.. a jakiś janusz mówił Ci ze źle to robisz :) .. wyniki się same bronią taka prawda to nie jest przypadek ani fuks . to jest powtarzalne
Oczywiście traci się czesto ale i Ty i każy tu wie ze nie zarabia się na każdym tradzie :)

pozdrawiam mam nadzieję że rozumiesz moje myślenie
RAfał Zaorski

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Patrzcie jak się trzymaja tej konsoli n aSP500.. Jak góra się nie udało wyjść to moze dołem??

-- Dodano: 19 mar 2018, 08:30 --

PS. Mistrzu, wybacz niewiernym Tomaszom, albowiem nie widzieli oni Twojego Statementu. A ja widziałem i uwierzyłem. Błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli... :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

RZ----milo mi ze sie odniosles
uwazam ze spekulujemy na podobnych poziomach z jedna roznica ciebie interesuje bycie tym jednym z najlepszych
mnie obecnie staly z tego zysk na moim poziomie
i nawet tu tlumaczylem ze dwa razy ze twoj poziom gry jest calkiem inny
ale wystarczy sobie twoje pozycje podzielic przez 10 czy 100 czy tysiac i kazdy stad gra podobnie
ja twoje myslenie rozumiem i w sumie moje gratki bo jestes tym nielicznym ktorzy graja o spora kase
na daxie mocniej na moje mozliwosci gralem kilka lat temu teraz wg mnie ja sie nim bawie dt i tyle
robie zawodowy blad bo ciagle gram lki na usd/pl ale ostatnio zaczalem i ski wiec jakis postep w tradingu mam
a moja uwaga odnosila sie do straty o ktorej nikt nie napisal a byla bo przynajmniej ja potrafilem policzyc ze nie bylo mozliwosci obrony
zas twa medoda tradingu raz szanuje a dwa mysle ze gram podobnie z tym ze poziomy inne
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

cromwell78 pisze: nie rozumiesz tego co robie bo nie byłeś nigdy w tym miejscu
utknąłęś w tej slepej twardogłowej części spekulacji opartej na statystyce i przewagach statystycznych
a ja mówie o spekulacji
Fajne to, podoba mi się. Dziękuje.
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax wg mnie dalej bez zmian kontrolka gdyby wszedl w niebieskie pole
http://wstaw.org/m/2018/03/19/11.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

Poszły konie po betonie .... na daxie .

złapałem w biegu zasrańca :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 09:30 przez navik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany