DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 11 lut 2013, 16:22

Wzrost
27
42%
Bez zmian
6
9%
Spadek
31
48%
 
Liczba głosów: 64

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3056
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl
http://www.okruszek.org.pl
http://www.sercemichalka.pl

*************************************
Regulamin DT:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************************************************************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, GOLD
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Awatar użytkownika
nubi1980
Gaduła
Gaduła
Posty: 91
Rejestracja: 09 cze 2009, 09:35

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: nubi1980 »

Na mój nos to będzie dalej S aż do korelacji z GBP/USD
Widać wyraźnie, że nastąpiła zmiana na konwergencję w kierunku korelacji, a może nawet przecięcia kursów i kolejnej dywergencji? ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Zawsze rób tak, by było dobrze- bo jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz" H. P.

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

W relacji Eur/Usd i Gbp/Usd rzeczywiście pojawia się zależność gdzie Edek leci do poziomu 1.326 a Gbp/Usd do 1.6. Co do par z JPY wypowiedź ministra spowodowała lekkie ożywienie waluty i po ostatnim artykule (http://www.reuters.com/article/2013/02/ ... 1C20130208) można spodziewać się że pniemy się ku górze. Jutro BH w Japonii więc od wtorku prognozuje wzorosty pomimo sprzecznych analiz AT.
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: menago »

szczudlo6 pisze:W relacji Eur/Usd i Gbp/Usd rzeczywiście pojawia się zależność gdzie Edek leci do poziomu 1.326 a Gbp/Usd do 1.6. Co do par z JPY wypowiedź ministra spowodowała lekkie ożywienie waluty i po ostatnim artykule (http://www.reuters.com/article/2013/02/ ... 1C20130208) można spodziewać się że pniemy się ku górze. Jutro BH w Japonii więc od wtorku prognozuje wzorosty pomimo sprzecznych analiz AT.
a gdzie z at wynika ze ejek nie ma isc do gory?

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

menago pisze:
szczudlo6 pisze:W relacji Eur/Usd i Gbp/Usd rzeczywiście pojawia się zależność gdzie Edek leci do poziomu 1.326 a Gbp/Usd do 1.6. Co do par z JPY wypowiedź ministra spowodowała lekkie ożywienie waluty i po ostatnim artykule (http://www.reuters.com/article/2013/02/ ... 1C20130208) można spodziewać się że pniemy się ku górze. Jutro BH w Japonii więc od wtorku prognozuje wzorosty pomimo sprzecznych analiz AT.
a gdzie z at wynika ze ejek nie ma isc do gory?

NIe wiem czy mam Cie uczyć od początku wszystkiego ale poświęce te chwile żeby Cię uświadomić pewnych oczywistości.
Na W1 pojawia Ci się 1 fala trendu wzrostowego które potwierdzona jest przy ważnym oporze oraz świecą niedźwiedzi. Wg powszechnych założeń których uczyłeś się zapewne z wielu mądrych książek powinno spać max do 120 lub kolejny punkt 115. Ale ostatnio jest wszystko zależne od danych makro które zaklucają normy ustalone przez wielkich uczonych.
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: menago »

szczudlo6 pisze:
menago pisze:
szczudlo6 pisze:W relacji Eur/Usd i Gbp/Usd rzeczywiście pojawia się zależność gdzie Edek leci do poziomu 1.326 a Gbp/Usd do 1.6. Co do par z JPY wypowiedź ministra spowodowała lekkie ożywienie waluty i po ostatnim artykule (http://www.reuters.com/article/2013/02/ ... 1C20130208) można spodziewać się że pniemy się ku górze. Jutro BH w Japonii więc od wtorku prognozuje wzorosty pomimo sprzecznych analiz AT.
a gdzie z at wynika ze ejek nie ma isc do gory?

NIe wiem czy mam Cie uczyć od początku wszystkiego ale poświęce te chwile żeby Cię uświadomić pewnych oczywistości.
Na W1 pojawia Ci się 1 fala trendu wzrostowego które potwierdzona jest przy ważnym oporze oraz świecą niedźwiedzi. Wg powszechnych założeń których uczyłeś się zapewne z wielu mądrych książek powinno spać max do 120 lub kolejny punkt 115. Ale ostatnio jest wszystko zależne od danych makro które zaklucają normy ustalone przez wielkich uczonych.
acha,jak dla mnie to jest to 3 i we wtorek moze byc juz 4 na w1 no i ja juz od dawna na dane nie patrze,tylko to co widze z wykresu ,a w ejku siedze od poczatku jego wzrostow,dlatego pytam skoro piszesz sprzeczen z at,a anlitykow nie czytam bo oni dobrze zagrywaja celowo vby wiekszosc stracila kase
p.s. uwierz mi zadnej ksiazki nie czytalem na temat forexu,tylko kilka teorii i lata siedzenia przy wykresach
a jak dla Ciebie to jest 1,to chyba nie wiesz nic o at,,,,

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Każdy orze swoje pole więc jeśli Tobie udaje się za każdym razem gratuluje, powiedzmy że ja też nie narzekam :) więc do dzieła...
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: menago »

szczudlo6 pisze:Każdy orze swoje pole więc jeśli Tobie udaje się za każdym razem gratuluje, powiedzmy że ja też nie narzekam :) więc do dzieła...
nie mowie ze sie udaje,ale myslalem ze to Twoja analiza,a nie powtarzasz kogos slowa,bo grunt to swoja ytrzeba miec,a tak bys wiedzial ze to 3 a nie 1 poczytaj posty z tamtego tyg,to juz o tym pisalem,nie patrz tez na to co podaja analitycy,bo oni celowo zamylaja,bo kiedy oni mowia kup,to trzeba sprzedac

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 11.02.2013

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Nie popadajmy w skrajności, podejmuje własne decyzje jeśli ktoś ma odmienne zdanie szanuje to i sprawdzam czy sie nie myli. Jesli ma racje przyznaje się do błędu, bo człowiek nie jest nieomylny. Dlatego przyjąłem Twoją uwage do wiadomości, przeanalizuje jeszcze raz. A co do informacji ze świata to niestety nie mamy za wielkiego wpływu na to wszystko dlatego tańczymy tak jak nam zagrają
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

Zablokowany