DayTrading: Środa 17.10.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Sentyment EURUSD na dziś

Czas głosowania minął 17 paź 2012, 23:42

Wzrost
24
32%
Bez zmian
12
16%
Spadek
39
52%
 
Liczba głosów: 75

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3047
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.
Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl
http://www.okruszek.org.pl
http://www.wyklikajzywnosc.pl
http://www.sercemichalka.pl/

***************************************************************************************
Regulamin DT:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************************************************************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, GOLD
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Wystąpienie o pomoc przez Hiszpanię jest w powietrzu i nastąpi na dniach, pewnie się gra z przebiciem 3171, zasięg 3450.

http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p520495
Bardzo wyrżnie widać, iż rynek nie przestrzega poziomów można się było tego spodziewać.

O 3PM Naszego czasu debata Obama vs Romney.

Na złocie lecim do 1900.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

marasxl22
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2011, 09:58

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: marasxl22 »

Godzinę temu mniej więcej w ciągu jednej minuty USD/CHF zleciał w dół o 60 pipsów. Miałem dość szerokiego stopa (gram price action na dziennych), ale mimo to mnie wywaliło z rynku.
Wszystko by było ok, bo to nie żadna nowość dla mnie złapać SL, ale w ciągu 1 minuty?
Co to za informacja to spowodowała - wie ktoś może?

turtles
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2010, 22:04

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: turtles »

Nie wiem czy to możliwe przy obecnych nastrojach ale jutrzejsza korekta w okolice 1,30 byłaby bardzo kusząca do otwarcia nowej L-ki... Każdy znajdzie coś dla siebie, tj. i fibo, i równość do ostatniej korekty, przebity opór na solidnym obrocie.. choć minus to zbyt duża oczywistość

overall

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: overall »

marasxl22 pisze:Godzinę temu mniej więcej w ciągu jednej minuty USD/CHF zleciał w dół o 60 pipsów. Miałem dość szerokiego stopa (gram price action na dziennych), ale mimo to mnie wywaliło z rynku.
Wszystko by było ok, bo to nie żadna nowość dla mnie złapać SL, ale w ciągu 1 minuty?
Co to za informacja to spowodowała - wie ktoś może?
Moody's Investors Service potwierdził długoterminowy rating Hiszpanii na poziomie Baa3, kończąc jego przegląd, poinformowała agencja we wtorek 16 października. Perspektywa ratingu pozostała negatywna, co oznacza większe prawdopodobieństwo jego obniżenia w przyszłości niż podwyższenia.

W ocenie agencji ryzyko braku dostępu Hiszpanii do rynku długu znacząco się zmniejszyło wraz z uruchomieniem przez Europejski Bank Centralny programu OMT (Outright Monetary Transactions – Bezpośrednie Transakcje Monetarne). Moody’s zwraca też uwagę na trwający proces restrukturyzacji hiszpańskich banków i wysiłku tamtejszego rządu we wprowadzaniu reform.

Ocena wiarygodności kredytowej na poziomie Baa3 oznacza rating zaledwie jeden stopień powyżej tzw. ratingu śmieciowego. Analogiczną ocenę wystawiła Hiszpanii agencja Standard & Poor's, po tym jak ją obniżyła 10 października do BBB- z wcześniejszego BBB+. Fitch natomiast utrzymuje od czerwca rating na poziomie BBB, czyli o jeden stopień wyżej niż Moody’s i S&P.

co do usdchf to zlecial o 30 pipsów, gdzie zahaczyl o poziom 0,9228

marasxl22
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2011, 09:58

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: marasxl22 »

U mnie na FXSalt zahaczył o poziom dokładnie 0,9184...
Gram co prawda na demo, ale taki poślizg powoduje, że bilans miesięczny znacznie na tym cierpi, a przez to wyniki całej mojej strategii stają się mniej miarodajne...
Ciekawy jestem, czy na kontach real też tak poleciało w dół jak na demo (jak ktoś ma to proszę o króciutką wiadomość priv).
Trochę to demotywujące - z pokorą przyjmuję straty, gdzie winą jest moja zła ocena sytuacji na ryku, ale jak się okazuje, że to platforma/broker płata figle to się wszystkiego odechciewa ;/

overall

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: overall »

0,9228 to wyniki z kont real....

wiec twoja platforma miala jakis poslizg, jak by zdarzylo ci sie to w realu to spokojnie mozna reklamowac... ;)

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: crok. »

o co chodzi z tym u.j dzis to mam wrazenie, ze nie boj czuwa a amyranskie petrowydrukowana makulature wykorzystuja do wrzutki w jena na kazdej okazji. Gdzie powinnien byc E.j jak edek juz tak wysoko ? a tu spadek
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 08:15 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Doniek
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 12 sie 2009, 14:00

Re: DayTrading: Środa 17.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Doniek »

marasxl22 pisze:U mnie na FXSalt zahaczył o poziom dokładnie 0,9184...
Gram co prawda na demo, ale taki poślizg powoduje, że bilans miesięczny znacznie na tym cierpi, a przez to wyniki całej mojej strategii stają się mniej miarodajne...
Ciekawy jestem, czy na kontach real też tak poleciało w dół jak na demo (jak ktoś ma to proszę o króciutką wiadomość priv).
Trochę to demotywujące - z pokorą przyjmuję straty, gdzie winą jest moja zła ocena sytuacji na ryku, ale jak się okazuje, że to platforma/broker płata figle to się wszystkiego odechciewa ;/
Mi tez wycielo SL na USD/CHF , na demie Bossy cena doszla do 0,92138 .
Jeśli chcesz uniknąć krytyki nic nie mów, nic nie rób, bądź nikim...

Zablokowany