konto Fortissio

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Krzysiek125
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2022, 10:55

konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek125 »

Witam

Czy jest tu ktoś kto ma obecnie konto na Fortissio ?

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Podbijam. Jakieś info na temat brokera?
Mam kolegę który założył konto, ale dopiero po tym facie się ze mną skontaktował, stąd pytanie bo ja nie kombinuje z nowymi firmami (jestem wierny moim brokerom od lat)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

A mnie interesują wszelkie(dobre i złe) opinie na temat australijskiego brokera: First Prudential Markets Pty Ltd(FP Markets)

FreeWay

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Czy ten broker oferuje jakieś lepsze warunki że jest wart zdeponowania u niego pieniędzy? , jeśli nie to proponuje pozostać u tego sprawdzonego

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

FreeWay pisze:
11 lis 2022, 20:11
Czy ten broker oferuje jakieś lepsze warunki że jest wart zdeponowania u niego pieniędzy? , jeśli nie to proponuje pozostać u tego sprawdzonego
Mam konto w Tickmilu, ale FP Markets to jedyny broker jakiego znalazłem z dźwignią 1:500 i kontem w PLN.

FreeWay

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

W ICmarkets możesz otworzyć konto na Seszelach z dźwignią 1:500

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

FreeWay pisze:
12 lis 2022, 22:41
W ICmarkets możesz otworzyć konto na Seszelach z dźwignią 1:500
Znam ICM i rozważałem otwarcie tam konta, ale wolałbym konto w walucie PLN, a tego w ICMarkets nie ma. Konto w walucie PLN ma tą ogromną zaletę, że nie trzeba każdej transakcji przeliczać dla fiskusa z USD czy EUR na polskie zł.

Krzysiek125
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2022, 10:55

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: Krzysiek125 »

FreeWay pisze:
11 lis 2022, 20:11
Czy ten broker oferuje jakieś lepsze warunki że jest wart zdeponowania u niego pieniędzy? , jeśli nie to proponuje pozostać u tego sprawdzonego
Zdecydowanie nie. Namolni telemarkierzy dzwonią do ciebie 10 razy dziennie i i próbują cię naciągnąć na dziwne transakcje. Swapy droższe niż u konkurencji.

MarcinzMoney
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2023, 10:09

Re: konto Fortissio

Nieprzeczytany post autor: MarcinzMoney »

! UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA !

- wpis dotyczy grupy Fortissio -
[[ Informacja ze strony grupy:
Fortissio jest marką Vie Finance A.E.P.E.Y. S.A., licencjonowane i regulowane przez HCMC (licencja nr 4/792 / 20.07.2017) i Generalny Rejestr Handlowy: 122000301000. 4, 28th Octovriou street, Maroussi 15124, Ateny, Grecja ]]

A teraz przypomnienie:
- Fortissio działa niby legalnie, jednak licencja obowiązuje jedynie na terenie Grecji.
- na swojej stronie internetowej mają: "Oświadczenie o zrzeczeniu się odpowiedzialności i ostrzeżenie o ryzyku"
- mogą i oszukują każdego kto wpadnie "w ich ręce"
- setki albo i obecnie tysiące osób zostało oszukanych, od kwot po 250 zł, po dziesiątki i setki tysięcy zł!

mają wiele stron internetowych, różne zakończenia, com, net, io, cc.

Obecnie wykryto, a tym samym od razu spieszę z ujawnieniem, nowych domen:
fortissio-invest.net
fortissio-invest.com

Czy kolejne kłamstwa, oszustwa, wyłudzenia będą też obowiązywać pod ww. stronami - nie wiem, nie znam też nikogo, kto taką wiedzę obecnie by posiadał. Jednak wiem, że do spraw prowadzonych przez różne prokuratury, informacja o nowych domenach, a tym samym, nowych możliwościach namierzenia tych oszustów, już wpłynęła.

Przypominam, że ostatnią ich najpopularniejszą stroną była:
dash.fortissio-invest.com

Właścicielem domeny internetowej fortissio jest:
Vie Finance A.E.P.E.Y. S.A.,
a to jest ich strona internetowa:
https://www.viefinance.eu/

Tak, jak wspominało wiele osób. Zainteresowani wypłatą środków z tej platformy696 - 718 -446mogą skorzystać z numer kancearii. Mecensi prowadzą osoby poszkodowane. Działają dla nich i ich reprezentują. Zaś ci "pseudo brokerzy" nie znikną, nie ukryją się, są zatrudniani przez zarejestrowaną spółkę i kwestią czasu dla każdego jest, kiedy uda się środki odzyskać. Jeśli nie brokerzy, to sama spółka zostanie do tego zobligowana.

ODPOWIEDZ