Pocztek - Zasady

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
BillQuick
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, 15:16

Pocztek - Zasady

Nieprzeczytany post autor: BillQuick »

Mam jakas niepewnosc i obawe przed oszustwem, pod jakie z pewnoscia lekko wpadlem....
Z krypto walutami mialem tyle wspolnego, co z mercedesami - kiedys konto jakies otworzylem, moze byl to rok 2007 ale bez inwestycji. :(
Ostatnio odnioslem sie do tej okazji pomnazania i tak gdzies na fb to sie zaczelo. Na drugi dzien dzwoni do mnie tel i bla bla bla tak jestem zainteresowany. Zalozylem konto na stronie, wplacilem wymagana wplate startowa, otrzymalem kod bezpieczenstwa i mialem czekac na kontak z moim brokerem (chyba tak ta osoba sie nazywa :) ). O 9:00 wplasta startowa zostala zaakceptowana i bylo tez to potwierdzone w banku - kasa poszla... Telefon od brokera umowilem od 14:00. Zadwonila jakas osoba, ktora chciala bym przekazal pierwszy wklad na start 250Usd - tlumacze jej, ze juz uiscilem starter, a ona, ze bank nie zatwierdzil wplaty. Powiedziala ze zrobi dla mnie promocje i pozwoli bym teraz wplacil ile moge, a innym razem do lozyl do rownowartosci. Po tym telefonie zadwonil zaraz kolejny (mily glos) przedstawila sie jako Morgan Stone - moze znacie!?
Fajna kobieta, bardzo rezolutna dobrze sie ja odbiera w sluchawce :) Aktualnie wprowadza mnie w te gre, tlumaczy i namawia do inwestowania. Z Morgan lacze sie przez aplikacje "AnyDesc"

Te kobiete, ktora zrobila mi "promocje" zglosilem po chwili w banku i zablokowalem ostatnia operacje w raz w wyjasnieniem.

Moje pytanie dotyczy tego na co nie moge pozwolic takiej osobie jak moj nauczyciel Morgan dla przykladu jesli chodzi o bezpieczenstwo i wglad do chocby banku. Jak to powinno wygladac?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pocztek - Zasady

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Wypieprzaj z tamtąd szybko, to scam jest!!!!
Żaden broker nie komunikuje się z klientem przez AnyDesk!
I żaden broker nie prosi o dostęp to twojego konta bankowego!!!
Pooglądaj na YT filmy np. KITBOGA i innych jak wyglądają scamy indyjskie, zwykle.

Natomiast, takiej Pani, to możesz jedynie pozwolić, żeby cię w dupę pocałowała.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ