Dyskwalifikacja graczy z niskim kapitałem

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
kurak1993
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 18 gru 2017, 21:42

Dyskwalifikacja graczy z niskim kapitałem

Nieprzeczytany post autor: kurak1993 »

Witajcie. Chciałbym poruszyć pewien temat, mianowicie znanych wszystkim regulacji ESMA. Jak wiadomo, lada dzień, wejdą w życie i sporo namieszają wśród graczy takich jak ja, czyli z niewielkim kapitałem. Mówię o kwocie <1000PLN.
Do tej pory zajmowałem się scalpingie na DAXie. Korzystając z dźwigni finansowej wielkości 1:100 otwierałem pozycje o rozmiarze 2 lotów. Dzienny zarobek oscylował w granicy 15-30 pkt. Myślę, że jak dla "przeciętnego Kowalskiego" to całkiem fajna suma pieniążków. Niestety piękne czasy niebawem się zakończą. Czy widzicie jakieś możliwości, by "mały" gracz, mógł ciągle zarabiać? Nie mówię tu o otwieraniu pozycji 0,1 lota i zarobku dziennym na przysłowiowe piwko :) Chciałbym przeczytać Wasze opinie, jako bardziej doświadczonych graczy, a także forumowiczów :)
Pozdrawam

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Dyskwalifikacja graczy z niskim kapitałem

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no wiesz skoro zarabiales regularnie tymi 2 lotami po kilkadziesiat punktow to chyba wszystkiego nie przepiles? :) mozna pomyslec o zwiekszeniu depo u brokera. wiem wiem to pojscie na latwizne :D

druga opcja - pokombinowac z przejsciem na klienta profesjonalnego. jak jestes kreatywny to sobie poradzisz. jak nie, to trzecia opcja.

3) ucieczka do brokera poza UE. Australia, Seszele, Indie... Gdzie chcesz :D

wiecej opcji nie widze w tej chwili. ja skorzystalem z 2 i 3.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Dyskwalifikacja graczy z niskim kapitałem

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

kurak1993 pisze:Witajcie. Chciałbym poruszyć pewien temat, mianowicie znanych wszystkim regulacji ESMA. Jak wiadomo, lada dzień, wejdą w życie i sporo namieszają wśród graczy takich jak ja, czyli z niewielkim kapitałem. Mówię o kwocie <1000PLN.
Do tej pory zajmowałem się scalpingie na DAXie. Korzystając z dźwigni finansowej wielkości 1:100 otwierałem pozycje o rozmiarze 2 lotów. Dzienny zarobek oscylował w granicy 15-30 pkt. Myślę, że jak dla "przeciętnego Kowalskiego" to całkiem fajna suma pieniążków. Niestety piękne czasy niebawem się zakończą. Czy widzicie jakieś możliwości, by "mały" gracz, mógł ciągle zarabiać? Nie mówię tu o otwieraniu pozycji 0,1 lota i zarobku dziennym na przysłowiowe piwko :) Chciałbym przeczytać Wasze opinie, jako bardziej doświadczonych graczy, a także forumowiczów :)
Pozdrawam
Skoro zarabiałes przy kwocie 1000 pln to chyba masz i stac cie na konto 3300pln. Ja nie widze żadnego w tym problemu

kurak1993
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 18 gru 2017, 21:42

Re: Dyskwalifikacja graczy z niskim kapitałem

Nieprzeczytany post autor: kurak1993 »

Zgadza się stać mnie, zyski wypłacałem na bieżąco :) Swoją drogą znacie jakiegoś brokera, z poza UE (godnego polecenia oczywiście)? Zależy mi żeby nie miał prowizji :)

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Dyskwalifikacja graczy z niskim kapitałem

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

no to doplac ze dwa tysie i problem rozwiazany... albo idz do broka z Australii. ja korzystam z ic markets i jestem zadowolony. wygooglaj sobie.

kurak1993
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 18 gru 2017, 21:42

Re: Dyskwalifikacja graczy z niskim kapitałem

Nieprzeczytany post autor: kurak1993 »

Prawdopodobnie zmienię brokera, tylko te prowizje mnie szczerze mówiąc troszeczkę zniechęcają. Zawsze można potrenować na demo i zobaczyć jak to się ma w praktyce. Jeżeli ma ktoś pomysły na małe konta po nowych regulacjach odpowiedzi ciągle mile widziane :)

ODPOWIEDZ