Jaka jest najlepsza strategia do gry w srednim TF

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
grzeshtoph
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2011, 17:47

Jaka jest najlepsza strategia do gry w srednim TF

Nieprzeczytany post autor: grzeshtoph »

Dzien dobry,
zaczynam gre na forexie i jestem na etapie testowania roznych strategii. Osobiscie podobaja mi sie metody opisywanie przez TRO z tego powodu, ze sa proste koncepcyjnie i na pierwszy rzut oka wygladaja na zyskowne.

Problem w tym, ze wymagaja one grania na krotkich interwalach czasowych, czego ja nie moge robic, bo nie moge siedziec nad wykresami w ciagu dnia.
W zwiazku z tym mam pytanie do doswiadczonych graczy - jaka jest wg. Was najlepsza strategi grania w srednich TF, jak M30, H1?

Dzieki za wszelkie wskazowki.

Aha, jesli jest juz jest podobny temat na tym forum, bede zobowiazany za przekierowanie mnie do niego.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2011, 15:25 przez grzeshtoph, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

grzeshtoph pisze:Problem w tym, ze wymagaja one grania na krotkich interwalach czasowych, czego ja nie moge robic, bo nie moge siedziec nad wykresami w ciagu dnia.
W zwiazku z tym mam pytanie do doswiadczonych graczy - jaka jest wg. Was najlepsza strategi grania w srednich TF, jak M30, H1?
niestety musze cie zasmucic:) nie ma NAJLEPSZEJ STRATEGII GRANIA NA ŚREDNICH interwałach... poprostu śwęty graal nie istnieje...

Dodano po 5 minutach:
HunterPL pisze:poprostu śwęty graal nie istnieje...
mimo tego bardzo polecam ci PA bo to pewniak (znam pare osób ktore zarabiaja i 1 która za pomocą tego systemu się utrzymuje i to na niezłym pozomie) że każda minuta poświęcona na jego nauke zwróci się w przyszłości...
...Niestety mimo tego ze rowniez poswiecilem wiele miesiecy na strategie TRO nie moge tego powiedzieć o jego systemach...
Pieniądze są krwią tego świata...

Awatar użytkownika
grzeshtoph
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2011, 17:47

Nieprzeczytany post autor: grzeshtoph »

Spoko, nie zasmuciles mnie. Od dawna ludzkosc (no moze z wyjatkiem Harrisona Forda :wink:) zaczyna sie przekonywac, ze zadne graale nie istnieja.

Chodzilo mi raczej nie o system, ktory ma nierealna skutecznosc, ale o system, ktory z punktu widzenia doswiadczonych graczy bedzie godny polecenia do grania na wiekszych interwalach czasowych.

Dzieki za wzmianke o PA. Chodzi tutaj o Price Action, jak sie nie myle, tak? Duze trzeba miec doswiadczenie, zeby swiadomie zaczac to stosowac?

Dodano po 25 minutach:

A czy jest jakas ciekawa ksiazka dot. PA?
Jak zaczne uzyskiwac dobre wyniki na forexie, to wstawie tutaj jakas madra sentencje...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

grzeshtoph pisze:Chodzi tutaj o Price Action, jak sie nie myle, tak? Duze trzeba miec doswiadczenie, zeby swiadomie zaczac to stosowac?
Duże, nieduże... Duże nie zaszkodzi, małe spowoduje, że wkrótce będzie duże... :)
Poczytaj na forum wątek na ten temat i sam zobaczysz czy Ci to odpowiada.

Co do książki to typowo o PA jest ebook fxlamera z tego forum.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Mavratus
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 20 sie 2010, 09:49

Nieprzeczytany post autor: Mavratus »

To forum, poszukaj...
Uważaj jest tu dużo zadymiarzy jeśli masz tutaj swoje zdanie i umiesz, wybierać wątki na tym forum na pewno masz predyspozycje. Tylko frajerzy kłócą się kto ma większego.

Awatar użytkownika
grzeshtoph
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2011, 17:47

Nieprzeczytany post autor: grzeshtoph »

Widzialem informacje o e-booku fxlamera i wyglada to interesujaco. Napewno sie zainteresuje.

Dzieki

Dodano po 10 minutach:

Opis ksiazki wyglada zachecajaco i i tak to pewnie kupie, ale adnotacja na dole strony:
Udzielam Ci bezwarunkowej 30-dniowej gwarancji satysfakcji. Jeżeli w ciągu 30 dni od daty zapłaty stwierdzisz, że nie jesteś usatysfakcjonowany i powiadomisz mnie o tym, zwrócę Ci Twoje pieniądze.
brzmi smiesznie. Jak niby mam uzasadnic w sposob przekonujacy w ciagu 30 dni, ze nie jestem zadowolony z systemu?

Dobra, pewnie powiecie, ze sie czepiam, ale koszystam z tego, ze na tym forum mozna zadawac najdziwniejsze i najglupsze pytania odn. forexa.
Jak zaczne uzyskiwac dobre wyniki na forexie, to wstawie tutaj jakas madra sentencje...

Awatar użytkownika
Mighty Baz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1463
Rejestracja: 18 wrz 2010, 09:33

Re: Jaka jest najlepsza strategia do gry w srednim TF

Nieprzeczytany post autor: Mighty Baz »

grzeshtoph pisze: W zwiazku z tym mam pytanie do doswiadczonych graczy - jaka jest wg. Was najlepsza strategi grania w srednich TF, jak M30, H1?
zasady sa banalne: grasz na m30 lub h1 ale wchodzisz na m1 lub m5.
Osobiście wchodze na m5, zas aktualny trend sprawdzam na h1.
DAYTRADER
powodzenia, kilometrow pips wam zycze

ODPOWIEDZ