Pomyje w Ryje.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
FreeWay

Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Statement najpierw :568: plik rar co i jak gram będzie jak będzie setup
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Spoko wynik, ale w sumie już pokazywałeś staty w ubiegłym roku. Gratki za profitowanie w dłuższej perspektywie :)
Podziwiam średni czas zyskownych transakcji, bo wiem, że sam nigdy bym tyle nie usiedział

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

No tak, rzeczywiście widać pomyje...
Skuteczność 57% - żadna rewelacja, raczej norma.
No i maksymalne obsunięcie też o czymś świadczy przy takim średnim zysku...
Szkoda by mi było czasu na taki trejding.
Taka gra nie jest warta świeczki.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

ninjaproject pisze:
07 maja 2022, 01:14
No tak, rzeczywiście widać pomyje...
Skuteczność 57% - żadna rewelacja, raczej norma.
No i maksymalne obsunięcie też o czymś świadczy przy takim średnim zysku...
Szkoda by mi było czasu na taki trejding.
Taka gra nie jest warta świeczki.
:d Średni zysk 145.54 PLN średnia strata 50.68PLN "ekspert" się wypowiedział 57% skuteczności przy RR prawie 3:1 to norma :D . Max obsunięcie świadczy w tym konkretnym trejdzie który wziąłeś na jęzor że rynek jest nieprzewidywalny była to pozycja EUR/TRY S na swap przez długi czas była w zysku bank centralny Turcji miał wtedy stopę % 20 przy inflacji ok 40% Gdy nagle ich prezydent Recep Tayyip Erdoğan stwierdził że "wysokie stopy podnoszą inflacje" po czym je obniżył zwalniając szefa banku centralnego, rynek otworzył się ogromną luka SL by tu nic nie dał, takie sytuacje się zdarzają i mogą popsuć każde statystyki. Za mną stoją wyniki za tobą tylko bezsensowne pierdolenie jesteś niewiarygodny , boli cie dupa bo spędziłeś na tym wiele lat nic nie osiągając a straconego czasu już nigdy nie odzyskasz , będziesz cierpiał oglądając tutaj wyniki do których od wielu lat tak bezskutecznie dążysz .

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Mistyfikator pisze:
07 maja 2022, 01:06
Spoko wynik, ale w sumie już pokazywałeś staty w ubiegłym roku. Gratki za profitowanie w dłuższej perspektywie :)
Podziwiam średni czas zyskownych transakcji, bo wiem, że sam nigdy bym tyle nie usiedział
Spokojnie ja też od DT i skalpingu zaczynałem , mnóstwo czasu na to poświęciłem a wyniki oscylowały w granicach max +5% odlicz podatek i inflacje 12% jeszcze prowizje od mnóstwa otwieranych pozycji to w ujęciu nominalnym jesteś w plecy :!: Bardzo duża część ludzi ma krotką "pamięć finansową" powiedzmy że ktoś zaczynał od jakiś strategii wskaźnikowych typu macd rsi stoch wyzerował na tym konto porzucił to i przeskoczył na coś innego np EA eliota fibo itp i tu również kasy na tym nie było , po jakimś czasie taka osoba przerobione ma większość metod handlowych AT a że jest ich mnóstwo i dziennik mało kto prowadzi to w perspektywie kilkunastu lat zapomina że wraca do tego na czym stracił .

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

FreeWay pisze:
07 maja 2022, 02:56


Spokojnie ja też od DT i skalpingu zaczynałem , mnóstwo czasu na to poświęciłem a wyniki oscylowały w granicach max +5% odlicz podatek i inflacje 12% jeszcze prowizje od mnóstwa otwieranych pozycji to w ujęciu nominalnym jesteś w plecy :!: Bardzo duża część ludzi ma krotką "pamięć finansową" powiedzmy że ktoś zaczynał od jakiś strategii wskaźnikowych typu macd rsi stoch wyzerował na tym konto porzucił to i przeskoczył na coś innego np EA eliota fibo itp i tu również kasy na tym nie było , po jakimś czasie taka osoba przerobione ma większość metod handlowych AT a że jest ich mnóstwo i dziennik mało kto prowadzi to w perspektywie kilkunastu lat zapomina że wraca do tego na czym stracił .
Rozumiem, ja już widzę, że taki FX trading to w ogóle nie są żarty. Nawet nie spodziewałem się, że to aż tak "gruby" temat. Ale że mam jeszcze czas i póki co siły żeby nad tym siedzieć, to spróbuję rozkminić system.
Na bank to nie jest tak łatwe, że można sobie wchodzić po jakimś prostym wskaźniku i zarabiać.
Tu jest kwestia detali, ale na 100% da się przechylić przewagę na swoją stronę. Pewnie na każdym TF są sposoby. Inny temat, że większość nie znajdzie "systemu".
Ja tam zaryzykuję, poświęcę jeszcze czas ma walkę na wykresach m1 i m5. Może akurat się uda, ale w tym momencie trading wydaje mi się tak cholernie trudny, że prędzej się zdziwię jak zacznę z tego regularnie zarabiać powiedzmy taką średnią wypłatę. Bo jakakolwiek kolejna bolesna "lekcja" w tej materii już mnie nie zaskoczy

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Intrygująca nazwa wątku... Oczekujące zlecenia chyba dają ci sporo SL
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

FreeWay pisze:
07 maja 2022, 00:08
Statement najpierw :568: plik rar co i jak gram będzie jak będzie setup
Statement OK, gratulacje. Pisałeś jednak wcześniej, że podłączysz konto pod myfxbook czy coś w tym stylu.
Planujesz tak zrobić, czy się rozmyśliłeś ?

Zerknąłem na szczegóły. Maksymalne obsunięcie to 500 PLN. Nie wiadomo o jakim kapitale mowa. Jeśli kapitał wynosi 5k, to maksymalne obsunięcie na poziomie 10% to w sumie nic takiego. Takie rzeczy się zdarzają. Za to zysk wyniósłby wtedy 100%.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MarioDM pisze:
07 maja 2022, 12:55
FreeWay pisze:
07 maja 2022, 00:08
Statement najpierw :568: plik rar co i jak gram będzie jak będzie setup
Statement OK, gratulacje. Pisałeś jednak wcześniej, że podłączysz konto pod myfxbook czy coś w tym stylu.
Planujesz tak zrobić, czy się rozmyśliłeś ?

Zerknąłem na szczegóły. Maksymalne obsunięcie to 500 PLN. Nie wiadomo o jakim kapitale mowa. Jeśli kapitał wynosi 5k, to maksymalne obsunięcie na poziomie 10% to w sumie nic takiego. Takie rzeczy się zdarzają. Za to zysk wyniósłby wtedy 100%.
Jak nie wiadomo?
Zaczynał od ok 500. Nawet przy 5000 to DD 10% jest fatalny.
Może się tłumaczyć jak chce, ale taki trading nie jest wart marnowania czasu na niego.
Nie o takie coś walczymy!
Taka zabawa w trading, przy okazji, po pracy.
O to wam tu chodzi?
Jeżeli wam o takie coś chodzi, to nie mam więcej pytań.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Poza tym, to nie wiem czy zwróciliście uwagę na jeden szczegół:
2022-05-07_140522.jpg
84 transakcje to nie jest nawet próbka reprezentatywna, a to na przestrzeni roku.
Na tym nie można bazować żadnych wniosków.
To jest, po prostu, rozłożone w czasie, bo dopiero okres ok. 5-ciu lat będzie w miarę reprezentatywny.
A na dobrą sprawę, to dopiero 10-ciu lat.
Ponieważ w takim tempie przez 10 lat można się spodziewać ok. 500 - 800 transakcji, co jest nadal mało.

Jeżeli macie 10-20 lat czasu na sprawdzenie strategii, to powodzenia życzę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ