I Igrzyska Naviego

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Zakładam nowy żurnal. Powstał pomysł na DT, żeby zrobić igrzyska. Tylko konta realne. To tylko jeden warunek. Reszta: kwota, na czym gramy, jak gramy, wolna amerykanka. Konta podpinamy na forex factory i hulaj dusza, .... Ja nie mam zamiaru tłumaczyć się z zagrań, gram jak chce, a już na pewno nikomu kto nie jest olimpijczykiem.
Termin to proponuję 1 luty 2021 - Kermit zdeklarował się, że może jeśli będzie 30% z listy jego przeciwników to wejdzie w to. Więc zgłaszać się i dowalimy mu.
Swieżak będzie gotowy od połowy stycznia. Proszę o zgłoszenia chętnych.
Wchodzę w to.
Pierwszy :568: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
04 gru 2020, 19:02
Zakładam nowy żurnal. Powstał pomysł na DT, żeby zrobić igrzyska. Tylko konta realne. To tylko jeden warunek. Reszta: kwota, na czym gramy, jak gramy, wolna amerykanka. Konta podpinamy na forex factory i hulaj dusza, .... Ja nie mam zamiaru tłumaczyć się z zagrań, gram jak chce, a już na pewno nikomu kto nie jest olimpijczykiem.
Termin to proponuję 1 luty 2021 - Kermit zdeklarował się, że może jeśli będzie 30% z listy jego przeciwników to wejdzie w to. Więc zgłaszać się i dowalimy mu.
Swieżak będzie gotowy od połowy stycznia. Proszę o zgłoszenia chętnych.
Wchodzę w to.
Pierwszy :568: :564:
Niestety xstation z XTB nie da sie podłaczyc do forex faktory. Ale ja chetnie konto pokaże ;)
Bo super warunki sa do handlu akcjami w xstation. Wszystkim polecam. Czekam do połowy stycznia ;)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Bo już teraz nie ogarniam. Jesteś drugi? Wystarczy 1000zł. Chyba tyle minimum można? Zresztą nie wiem.
Wierz mi, ja nikogo ze strat nie mam zamiaru rozliczać, ale gratulować sukcesu będę.
Pisałeś, że masz 5 kont. Może któreś można? Ja się nie znam,, nie wiedziałem, że to problem.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
04 gru 2020, 19:37
Bo już teraz nie ogarniam. Jesteś drugi? Wystarczy 1000zł. Chyba tyle minimum można? Zresztą nie wiem.
Wierz mi, ja nikogo ze strat nie mam zamiaru rozliczać, ale gratulować sukcesu będę.
Pisałeś, że masz 5 kont. Może któreś można? Ja się nie znam,, nie wiedziałem, że to problem.
Oczywiście, że jestem drugi. A co do konta to jeszcze zobaczymy. Warunki jakie obecnie oferuje xstation na akcje bardzo mi pasują. Zamierzam z tego skorzystać

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Lista Kermita obejmuje 18 osób.Czyli 30% to 6 osób zaokrąglając w górę, lub zaokrąglając matematycznie 5,4 czyli 5 osób. Zgłaszajcie się, jeśli chcecie mu pokazać.
CBlondyn - witam na igrzyskach i pozdrawiam.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

FreeWay

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Do kiedy by miały trwać te igrzyska ?
Cblondyn trochę późno się dowiedziałeś o tej ofercie xtb :wink: najlepsze okazje na zakupy raczej już za nami choć da się jeszcze coś wybrać , tak z ciekawości jakie spółki zamierzasz nabyć? bo i ja kilka pozycji na akcjach mam w XTB

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Do kiedy? Nikt nie ustalił. Coś wybierzemy. Jeśli wchodzisz to proponuj.
Jeszcze obejrzałem forex factory i można to zrobić tak, że widać wszystko lub kłódką pozakrywać i widać tylko procent na dniu/weeku/itd. Nie upieram się jak ma być. Każdy może robić jak chce. Chyba, że chcący wziąć udział ustalą inaczej.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
04 gru 2020, 20:18
Lista Kermita obejmuje 18 osób.Czyli 30% to 6 osób zaokrąglając w górę, lub zaokrąglając matematycznie 5,4 czyli 5 osób. Zgłaszajcie się, jeśli chcecie mu pokazać.
CBlondyn - witam na igrzyskach i pozdrawiam.
To ja jestem na jakiejś liście? OMG :shock:
To chyba masz tez do niej dostęp z tego co widze ;)

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
05 gru 2020, 00:04
Do kiedy by miały trwać te igrzyska ?
Cblondyn trochę późno się dowiedziałeś o tej ofercie xtb :wink: najlepsze okazje na zakupy raczej już za nami choć da się jeszcze coś wybrać , tak z ciekawości jakie spółki zamierzasz nabyć? bo i ja kilka pozycji na akcjach mam w XTB
To prawda, że za późno sie dowiedziałem. A co do akcji to sektor bankowy mnie interesuje na dłużej. A w krótkim okresie czasu spółki z NC w formie grida. Na kilku jednoczesnie. Pod lupe wziąłem ECC ostatnio.
A Ty co brałeś?

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: I Igrzyska Naviego

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
05 gru 2020, 10:01
krab29 pisze:
04 gru 2020, 20:18
Lista Kermita obejmuje 18 osób.Czyli 30% to 6 osób zaokrąglając w górę, lub zaokrąglając matematycznie 5,4 czyli 5 osób. Zgłaszajcie się, jeśli chcecie mu pokazać.
CBlondyn - witam na igrzyskach i pozdrawiam.
To ja jestem na jakiejś liście? OMG :shock:
To chyba masz tez do niej dostęp z tego co widze ;)
Pan Kermit wysłał mi na priv listę z ustaleniem, że podam publicznie liczbę osób. Nie mogę udzielić informacji na temat kto na niej jest. Zresztą dla nas to nie ma znaczenia. Domyśleć się można, bo z tego co pamiętam to Kermit pisał w odpowiedzi do tych osób coś w stylu "lądujesz u mnie na zacnej liście". Więc te osoby powinny domyśleć się o kogo chodzi. Jeśli osób z listy będzie 5 (jeśli zaokrąglamy matematycznie), to napiszę publicznie, że Kermit MUSI wystartować w igrzyskach. Jeśli jest słowny, a przypuszczam, że jest, to będziemy w jego osobie mieli olimpijczyka. Także wszyscy nielubiący Pana Kermita, zgłaszać się i dowalimy mu. ALE TYLKO REALE, PRZECZ Z DEMONAMI :568:
Wg "waszego" systemu wystarczy grać przeciw jego pozycji/wizji i zarobicie i przytrzecie mu łapki. Już prostszego sposobu nie znam.
Start 1 luty 2021. Do ??? Zobaczymy czy wszyscy nie popalą konta, jakoś się to samo wyskrobie.
Na razie jest nas dwóch. Szału ni ma :evil: :twisted: .
Pozdrawiam i zieloności. A i żeby nas koronka nie trafiła. :568:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ