Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
forexkiller
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 20 lis 2013, 10:56

Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: forexkiller »

Witam, postanowiłem założyć dziennik, będą tutaj nie tylko analizy i screeny z mojej gry ale również przemyślenia i pytania do Was.

Nie mam gdzie sobie tego uporządkować więc myślę że ten dział mi w tym pomoże.

Tak w skrócie co mi pomaga:
-fibo 38.2,50,61.8
-LT
-SR
-SD
-Stochastic
-EMA 8 i 21 na D1

Wszystkim którzy interesują się PA na D1-H4 polecam filmiki fxlamera na YT, nietrudno znaleźć :)

Pozdrawiam

Edit:

Szukam skryptów/wskaźników które pokażą mi gdzieś w rogu ekranu moje otwarte pozycje, tj. pipsy na +/-, stan otwartych pozycji w złotówkach, ilośc lotów.

Wiem że istnieje skrypt który ustawia nam jednakowe SL tj. w tym samym miejscu dla wszystkich otwartych pozycji a my ewentualnie go przesuwamy już na wykresie ale przesuwają nam się wszystkie SL razem.

Edit 2:

Dla D1 mam 3 profile po 9 par na każdym profilu, tam jest tylko D1.

Chcę stworzyć jeszcze profile dla H4 i H1 ale chyba głównie na 6-7 najważniejszych parach ponieważ większej ilości na niższych niż D1 TFach nie ogarnę.

Profile D1 analizuję po 21 wieczorem i o 5 rano mam na to jeszcze 20 minut więc dla D1 wystarczy.
Nie ma "Nie mogę", jest tylko "Nie chcę".

forexkiller
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 20 lis 2013, 10:56

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: forexkiller »

Przykładowy wygląd mojego pulpitu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie ma "Nie mogę", jest tylko "Nie chcę".

forexkiller
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 20 lis 2013, 10:56

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: forexkiller »

Może mógłby mi ktoś pomóc...chodzi o testy na histori. Mianowicie o to zebym mógł wrzucić wskazniki na wykres mp. Z 2016 roku na TF H1 i zeby swieczki rysowaly mi sie po kolei z prędkością jaką sam sobie ustawie w ustawieniach. Można to wykonać w testerze z MT4? Macie moze jakieś poradniki do tego jak posługiwać sie tym testerem? Przepraszam za błędy.
Nie ma "Nie mogę", jest tylko "Nie chcę".

Awatar użytkownika
wrongWay
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 742
Rejestracja: 03 lip 2013, 14:39

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: wrongWay »

Kuj żelazo dopóki brązu nie wymyślono

Awatar użytkownika
riddle
Gaduła
Gaduła
Posty: 252
Rejestracja: 17 cze 2007, 18:22

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: riddle »

Z tego co widzę, to prawdopodobnie kolejna wzrostowa świecą na nzdcad wyrzuciła Cie na stopie. Obecnie na tej parze jest 7 świec wzrostowych pod rząd. W okresie od 2008 do dziś tylko 4 razy wystąpiły ciągi 8 wzrostowych bądź spadkowych świec D1 pod rząd czyli w poniedziałek jest duża szansa na jakąś korektę.
Forex to nieograniczone źródło pieniędzy, które wystarczy umieć podnieść !
“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

Awatar użytkownika
marcinmijagi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 790
Rejestracja: 23 sty 2012, 13:26

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: marcinmijagi »

Wedlug mnie szansa na korekte wynosi 50%
Czy to duza szansa? Nie wiem.
Silne wzrosty/spadki, są czyms wywolane.
Cytaty, pipsów nie dają.

forexkiller
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 20 lis 2013, 10:56

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: forexkiller »

Tak zgadza się SL zaliczony.

Zastanawiam się czym róźnią się książki "Forex dla bystrzaków" i "Inwestycje walutowe dla bystrzaków"...Spis treści niby jest taki sam z naprawdę niewielkimi róźnicami.

Właśnie czytam tą drugą pozycję i zastanawiam się czy warto zainteresować się walutami SEK, NOK i DKK. Macie jakieś zdanie na ten temat?

Jeśli dołożyłbym te pary to tylko na D1-W1 żeby obserwować je raz dziennie wieczorem.

Nie orientujecie się kto mógłby mieć zapisany w formie pdf wątek gracza polbanda "Wsparcie i trendem"??
Był to rok 2011-2012 i na forum screeny z dziennika nie wyświetlają się a wiem że wątek został zarchiwizowany i udostępniony w pdfie, może ktoś go pobrał i ma na komputerze, zależy mi na tym.

Pozdrawiam

Edit: Jakie są Wasze doświadczenia z dywergencją? Zastanawiam się nad RSI 14/21 lub Stochem 12 5 3, tylko nie wiem co lepiej się sprawdzi do dywergencji.
Nie ma "Nie mogę", jest tylko "Nie chcę".

forexkiller
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 20 lis 2013, 10:56

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: forexkiller »

Czy jest możliwość wysłania wiadomości do użytkownika forum FF? Ponieważ znalazłem profil polbandy i chciałbym się z nim skontaktować.
Nie ma "Nie mogę", jest tylko "Nie chcę".

jackub

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: jackub »

forexkiller pisze:Czy jest możliwość wysłania wiadomości do użytkownika forum FF? Ponieważ znalazłem profil polbandy i chciałbym się z nim skontaktować.
Jeśli mają taką opcję udostępioną, każdy członek ff może im wysłać PM ...
Widać to na ich profilu ff czy mają uruchomioną opcję PM

forexkiller
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 20 lis 2013, 10:56

Re: Zmagania z rynkiem cz.2 D1-H1 PA

Nieprzeczytany post autor: forexkiller »

Ja nie widzę tej opcji nigdzie...mógłbyś mi na PW wyjaśnić dokładniej jackub? Pozdrawiam
Nie ma "Nie mogę", jest tylko "Nie chcę".

ODPOWIEDZ