Dziennik Snajpera

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

Cześć,

jestem nowy na forum, chciałbym prowadzić dziennik na forum. Celem jest mobilizacja na prowadzenie takiego, publiczna deklaracja może zmobilizuje :)

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

Codziennie rano będę budował plan na dany dzień. Ważne dla mnie są dane makro z bieżącego tygodnia i sentyment na rynku. Na podstawie tego określam, na których poziomach będę szukał wejść. Wejścia i wyjścia oparte na AT, mogą być negowane właśnie przez zbliżające się dane albo ich wynik. Obserwuję wszystkie interwały. Konto real z niską kwotą, ale mocno lewarowane. Para Eur/Uus, podglądowo Index dolara i USD/CHF.
Teraz będę miał więcej czasu więc postaram się codziennie grać od rana po kilka godzin. Przy niskiej płynności albo ślamazarnym rynku, przy braku planu i przy słabej kondycji psychicznej- nie gram.
Journal mam nadzieję, że pomoże mi trzymać dyscyplinę i zmobilizuje do zapisywania transakcji, tj. screenshoty itd.
Mile widziane komentarze, uwagi, krytyka i co kto chce pisać:)

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

Dzisiaj ważne wydarzenia szczególnie konferencja EBC, jutro pierwszy piątek miesiąca. Będzie duża zmienność na rynku, trzeba być ostrożnym. Nastawiam się na łapanie krótkich ruchów.

Wejście pierwsze:
1.1215 Sell. SL 15 pips
Stoch powyżej 75% na m5
TL z H4 łączący lokalny dołek ze szczytem.
EMA 100 z H4
i 1.618 poniedziałkowo wtorkowego Swingu wzrostowego od 1.109 do 1.117
Później wrzucę jakieś foto, póki co mam moderowane posty

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

Jest reakcja na poziom. Za godzinę o 11 zamyka się londyńska H4, jako że jej TL pod, który grałem jest liniowy, tam może dążyć cena więc SL obniżam do 9 pipsów.

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

Połowa pozycji zamknięta na 1.1204, TL z M5 na liniowym i Stoch poniżej 25%.
Druga połowa zabezpieczona na BE i zobaczymy.

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

Chwila przerwy więc wrzucam na bazie czego wchodziłem i wyszedłem połową pozycji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

1.1204 Short Ema 21 na M5 i Ema 8 na M15 jako scalp na potencjalnego RGR-a. Sl 1.1212 czyli tam, gdzie Rgr byłby zanegowany i troche ponad Fibo 61.8 całego spadku od 9 do 11:30. Wejście 0.03 lota, bo odbicie od dołu na TL M15 było jest groźne. Spekuluje jednak, że puści ta Tl-ka wtedy wyjdę tą pozycją w oklolicach 1.1193 czyli poziom R/S

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

witam, czemu snajpera :D?

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

O 13:00 wyszedłem na 1.1299. Powód- myślałem, że interesujący mnie poziom szybciej się zrealizuje, a nie lubie nowych świeczek, gdy gram przeciwko trendowi, tym bardziej, że sygnał wejścia nie był najwyższej jakości.

Kuolema
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2016, 16:54

Re: Dziennik Snajpera

Nieprzeczytany post autor: Kuolema »

Natomiast pozycję na 0.05 trzymam cały czas.

Cześć fx-emeryt92:) Nazwa mobilituje:) Snajper musi być cierpliwy, trzeźwo myślący, silny psychicznie, bezwględny, a jak jest dobry to i celnie umie łeb przeciwnikowi odstrzelić:) Ja natomiast chciałbym mieć te cechy psychiczne snajpera, bo mylić się będę często- w końcu to FX:)

ODPOWIEDZ