Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
kuleszainvestment
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:37

Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: kuleszainvestment »

Witam.

Założyłem temat dotyczący mojej strategii tutaj: http://forex-nawigator.biz/forum/kulesz ... 28071.html Czekam nadal aż zostanie zatwierdzony kolejny post przez moderatora, w którym pokazuje przykładowe wejście, po czym mam nadzieje rozwinie się jakaś dyskusja :)

Natomiast w tym temacie będę opisywał swoje zagrania. Posty będą zawierać:
Wielkość pozycji (dla 2000$), punkt wejścia, TP, SL. W kolejnych postach będę pisał kiedy zamykam/anuluje pozycje lub dostosowuje TP/SL.

Całość jest przyjazna osobom z pełnoetatową pracą ponieważ gram przed rozpoczęciem się sesji czyli niedziela wieczorem oraz w poniedziałki. Reszta tygodnia jest wolna.

Rozmawiałem również z użytkownikiem Silesia, który podsunął mi pomysł, żeby stworzyć grupę wspólnie tradujących inwestorów. Pomysł początkowo oscylował wokół grupy na Skypie, jednak doszliśmy do wniosku, że lepszy byłby Telegram (darmowy programik ułatwiający komunikację do 5000 osób, można go używać na urządzeniach mobilnych i komputerach). Jednak aby tak się stało, muszę widzieć jakieś zainteresowanie tematem.. ;)


Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia
Marcin

kuleszainvestment
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:37

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: kuleszainvestment »

Dzisiaj w nocy zawarłem transakcję (niestety nie mogłem się nią podzielić tutaj bo jeszcze temat nie istniał) :)
AUDUSD 16052016.png
Nadal jest ona w grze. Cały czas ją obserwuję, ponieważ być może wyjdę z niej wcześniej niż poziom TP.

Zapraszam do grupy Telegram, klikając w ten link będziecie mogli być częścią naszej grupy :)
https://telegram.me/joinchat/C4AJvwiG9MT82qbwS3nhUA

Pozdrawiam
Marcin
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Mysle, że nienajlepszy dzień wybrałeś do handlu. Poniedziałek to chyba najgorszy z całego tygodnia. Skoro zajmujesz sie tym "zawodowo" jak to okresliłeś to co robisz w pozostałe dni tygodnia? Odpuszczanie całego tygodnia to już raczej "zawodowe" nie jest :)

kuleszainvestment
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:37

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: kuleszainvestment »

Cblondyn pisze:Mysle, że nienajlepszy dzień wybrałeś do handlu. Poniedziałek to chyba najgorszy z całego tygodnia. Skoro zajmujesz sie tym "zawodowo" jak to okresliłeś to co robisz w pozostałe dni tygodnia? Odpuszczanie całego tygodnia to już raczej "zawodowe" nie jest :)
Wcześniej handlowałem codziennie, jednak wielu ludzi którzy podążają za mną nie mają czasu na zajęcie pozycji na przykład w środę o 12:00 bo są w pracy. Dlatego właśnie traduje tylko w pre-session i Poniedziałki :) Oczywiście z doświadczenia mówię, że zawarte pozycje, załóżmy w Poniedziałek o 0:00, mogą być otwarte nawet cały tydzień, moja praca wtedy polega na dostosowaniu SL i TP.
Jednak większość pozycji będzie trwała tylko jeden dzień lub dwa.
Będę podawał tutaj management dla 8000zł (myślę że większość którzy zajmują się forexem mogą pozwolić sobie na taką kwotę, jeśli nie, zrobimy ankietę i dostosuje wtedy management do moich odbiorców).
A co ja robię w resztę tygodnia? Staram się korzystać jak najwięcej z życia, podróżuje, odpoczywam, a przede wszystkim spędzam czas z rodziną :)
Forex nie powinien być niewolnictwem :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

kuleszainvestment pisze:
Cblondyn pisze:Mysle, że nienajlepszy dzień wybrałeś do handlu. Poniedziałek to chyba najgorszy z całego tygodnia. Skoro zajmujesz sie tym "zawodowo" jak to okresliłeś to co robisz w pozostałe dni tygodnia? Odpuszczanie całego tygodnia to już raczej "zawodowe" nie jest :)
Wcześniej handlowałem codziennie, jednak wielu ludzi którzy podążają za mną nie mają czasu na zajęcie pozycji na przykład w środę o 12:00 bo są w pracy. Dlatego właśnie traduje tylko w pre-session i Poniedziałki :) Oczywiście z doświadczenia mówię, że zawarte pozycje, załóżmy w Poniedziałek o 0:00, mogą być otwarte nawet cały tydzień, moja praca wtedy polega na dostosowaniu SL i TP.
Jednak większość pozycji będzie trwała tylko jeden dzień lub dwa.
Będę podawał tutaj management dla 8000zł (myślę że większość którzy zajmują się forexem mogą pozwolić sobie na taką kwotę, jeśli nie, zrobimy ankietę i dostosuje wtedy management do moich odbiorców).
A co ja robię w resztę tygodnia? Staram się korzystać jak najwięcej z życia, podróżuje, odpoczywam, a przede wszystkim spędzam czas z rodziną :)
Forex nie powinien być niewolnictwem :)
Bez urazy ale konto z 8k PLN jakoś chyba nie pozwala na beztroskie życie. Jestem zbyt długo na rynku żeby w takie rzeczy po prostu wierzyć i znam realia zyskowności forex. Jeśli to ma byc jeden dzien w tygodniu to proponuje wybrac wtorek, srode albo czwartek. Dzień jak każdy inny a rynek ma wiekszą dynamike.

kuleszainvestment
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:37

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: kuleszainvestment »

partially close 0.14 lot @ 0.7306 +45,9pips
w grze jeszcze 0.2 lota

kuleszainvestment
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:37

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: kuleszainvestment »

Cblondyn pisze:
kuleszainvestment pisze:
Cblondyn pisze:Mysle, że nienajlepszy dzień wybrałeś do handlu. Poniedziałek to chyba najgorszy z całego tygodnia. Skoro zajmujesz sie tym "zawodowo" jak to okresliłeś to co robisz w pozostałe dni tygodnia? Odpuszczanie całego tygodnia to już raczej "zawodowe" nie jest :)
Wcześniej handlowałem codziennie, jednak wielu ludzi którzy podążają za mną nie mają czasu na zajęcie pozycji na przykład w środę o 12:00 bo są w pracy. Dlatego właśnie traduje tylko w pre-session i Poniedziałki :) Oczywiście z doświadczenia mówię, że zawarte pozycje, załóżmy w Poniedziałek o 0:00, mogą być otwarte nawet cały tydzień, moja praca wtedy polega na dostosowaniu SL i TP.
Jednak większość pozycji będzie trwała tylko jeden dzień lub dwa.
Będę podawał tutaj management dla 8000zł (myślę że większość którzy zajmują się forexem mogą pozwolić sobie na taką kwotę, jeśli nie, zrobimy ankietę i dostosuje wtedy management do moich odbiorców).
A co ja robię w resztę tygodnia? Staram się korzystać jak najwięcej z życia, podróżuje, odpoczywam, a przede wszystkim spędzam czas z rodziną :)
Forex nie powinien być niewolnictwem :)
Bez urazy ale konto z 8k PLN jakoś chyba nie pozwala na beztroskie życie. Jestem zbyt długo na rynku żeby w takie rzeczy po prostu wierzyć i znam realia zyskowności forex. Jeśli to ma byc jeden dzien w tygodniu to proponuje wybrac wtorek, srode albo czwartek. Dzień jak każdy inny a rynek ma wiekszą dynamike.
Wcale nie powiedziałem że traduje 8k PLN :) tylko taki podaje management, bo większość ludzi,którzy inwestują w cokolwiek, może sobie pozwolić na taką sumę (jak ktoś ma więcej/mniej łatwo sobie przeliczyć). Wybrałem poniedziałek ze względu na ludzi,którzy mają sporo pracy w tygodniu, nie siebie :) zgadzam się że wtorek, środa sa bardziej dynamiczne, ale dostosowuje wszystko pod ludzi :) Chodzi tutaj o to, aby mieć jakiś pasywny dochód (i wcale nie chodzi tutaj o ogromne sumy) :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Deszcz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 841
Rejestracja: 04 lut 2015, 09:46

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: Deszcz »

Przeczytałem to co piszesz i zastanawiam się, czy grasz dla siebie czy dla innych (nas?). Grasz żeby inni Cię naśladowali, jaki masz w tym cel?
Piszesz że będziesz tu zamieszczał zlecenia żeby inni mogli korzystać, będą zawierane w niedziele czy poniedziałek, ale sam przyznajesz że lepiej się gra we wtorek, środę.
Zajrzałem tu bo wspominałeś o tym że używasz stref Podaż/Popyt, a sam tą strategią gram i róbuję złapać o co chodzi z tym graniem specjalnie dla innych (nas?).

Powodzenia :)
---> Podaż i Popyt ---> Sukces!
Zapraszam do kontaktu.
Dział Supply & Demand trading
. . . . . . . .(link w profilu)

kuleszainvestment
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:37

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: kuleszainvestment »

closed 0.2 lots @ 0.72904 +30.3 pips

Na ten tydzień starczy :) łącznie w tym tygodniu +472zł

kuleszainvestment
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2016, 15:37

Re: Zarób ze mną w każdy poniedziałek!

Nieprzeczytany post autor: kuleszainvestment »

Deszcz pisze:Przeczytałem to co piszesz i zastanawiam się, czy grasz dla siebie czy dla innych (nas?). Grasz żeby inni Cię naśladowali, jaki masz w tym cel?
Piszesz że będziesz tu zamieszczał zlecenia żeby inni mogli korzystać, będą zawierane w niedziele czy poniedziałek, ale sam przyznajesz że lepiej się gra we wtorek, środę.
Zajrzałem tu bo wspominałeś o tym że używasz stref Podaż/Popyt, a sam tą strategią gram i róbuję złapać o co chodzi z tym graniem specjalnie dla innych (nas?).

Powodzenia :)
Dzięki :)
Staram się stworzyć grupę inwestorów myślących w ten sam sposób i grających tą samą strategią :) im nas więcej tym większa siła w rynku :)
Nie gram specjalnie dla innych, staram się tylko wskazać jakąś drogę początkującym osobom (z naciskiem na osoby posiadające mało czasu wolnego) :)
Oczywiście gram dla siebie (bo też muszę mieć zysk, aby jakoś życ :) ), jednak lubię pomagać i gdy już komuś pomogę to czuję się znacznie lepiej :)

ODPOWIEDZ