Nieudacznik

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
ponklak
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2016, 23:30

Nieudacznik

Nieprzeczytany post autor: ponklak »

Witam, zakładam temat ku pożytkowi wszystkim chętnym skorzystania z tego co będę pisał.

Dlaczego taki temat? Wyobraźcie sobie, że w tym roku zrobiłem już jakieś 20 transakcji i mam 100% skuteczności w graniu na stratę. 3 lata temu jak zaczynałem, każda pozycja była dobra i kosiłem ogromną kasę. Później wszystko się zawaliło i teraz nie wiem jak to możliwe nie mam ani jednej dobrej transakcji.
Kurcze wchodzę i kurs ucieka w drugą stroną - zawsze blać :563:

Podaję zagranie z dzisiaj. Po tym się wkurzyłem i postanowiłem założyć ten dziennik. Jak ktoś chce to może grać odwrotnie. Tylko nie od razu. Najpierw udowodnię wam, że zawsze się mylę. Będę pisał jak wchodzę. Może ten dziennik to odwróci.

I niech nikt już nie mówi, że moment wejścia jest nieważny, tylko wyjścia. Moment wejścia to 99% sukcesu.

Podaję zagranie z dzisiaj. 6700 zł starty. Takie mam szczęście. Wchodzę zgodnie z trendem w ostatniej minucie jego trwania - zawsze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Nieudacznik

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

100% skuteczności bo nie stawiasz SL?

Awatar użytkownika
Dareczekart
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 29 mar 2012, 00:09

Re: Nieudacznik

Nieprzeczytany post autor: Dareczekart »

Witam.

Nie wim jaka technike stosujesz, nie wiem dlaczego akurat tam wszedles, nie wiem gdzie masz TP ani SL, ten wykres nie przedstawia nic. Zastanawiam sie tylko ze skoro korzystasz z TF 5min to sygnal wejscia musisz miec na TF 5 min, wiec dlaczego jesli po twoim otwarciu cena zrobila 50 swiec w przeciwna strone ty nadal jestes w tym gownie.... przepraszam ale nie mam polskich liter.
Zakladajac ten dziennik, opisz co robisz, jak wchodzisz itp.
ps. 20 tradeow stratnych jeden po drugim? Ja zaliczylem 157 jeden po drugim w 30 min i to na jednej parze...rok temu chyba wiesz co mam na mysli.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Nieudacznik

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

na DAXie to nawet Chuck Norris stawia SL :) Wykres rzeczywiscie niczego nie przedstawia. Moze to tzw. trading intuicyjny "tutaj zrobie sell bo pewnie jeszcze poleci"?

ODPOWIEDZ