DZIENNIK megaFX

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
megaFX
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 29 kwie 2015, 21:25

DZIENNIK megaFX

Nieprzeczytany post autor: megaFX »

Witam wszystkich ponowie


mam przyjemnośc zaprezentować mój unikalny system inwetycyjny który został stworzono po kilkunastu latach wzlotów i upadków na rynkach finansowych, system docelowo ma za zadanie zarobić wydawałoby się szokującą kwotę rzędu 30 000-50 000 funtów na przestrzeni 5-10 lat. kapitał początkowy to zaledwie 200 funtów jednak w miarę pogłębiania kolejnych dołków trzeba bedzie dopłacać kolejne kwoty rzędu kilkuset funtów. Platforma na której oparty jest system to Oanda. Do systemu wybieramy inwestycje w Natural Gas grając tylko i wyłącznie pod wzrosty, więc zaczynamy
pierwsza inwestycja to kupno 3700 units NATURAL GAS po aktualnej cenie 2,19 $, codziennie regularnie będę publikował kolejne oczekujący zlecenia, linie obronne do otwartych pozycji oraz podsumowanie zysków i strat

Mpapiez

Re: DZIENNIK megaFX

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

megaFX pisze:Witam wszystkich ponowie


mam przyjemnośc zaprezentować mój unikalny system inwetycyjny który został stworzono po kilkunastu latach wzlotów i upadków na rynkach finansowych, system docelowo ma za zadanie zarobić wydawałoby się szokującą kwotę rzędu 30 000-50 000 funtów na przestrzeni 5-10 lat. kapitał początkowy to zaledwie 200 funtów jednak w miarę pogłębiania kolejnych dołków trzeba bedzie dopłacać kolejne kwoty rzędu kilkuset funtów. Platforma na której oparty jest system to Oanda. Do systemu wybieramy inwestycje w Natural Gas grając tylko i wyłącznie pod wzrosty, więc zaczynamy
pierwsza inwestycja to kupno 3700 units NATURAL GAS po aktualnej cenie 2,19 $, codziennie regularnie będę publikował kolejne oczekujący zlecenia, linie obronne do otwartych pozycji oraz podsumowanie zysków i strat
Swap cie nie zje przy takiej metodzie ?
Drugie pytanie piszesz że ta metoda jest stworzona po kilkunastu latach, czyli masz 11+ lat doświadczenia i dalej siedzisz przy depozycie 200 funtów ? Ja po 10+ latach bez sukcesów naprawdę już bym się poddał.

I ostatnia uwaga, weźmy najgorszy optymistyczny scenariusz. Planujesz w ciągu 10 lat zarobić 30.000 funtów.
Tyle kosztuje lepszej klasy samochód w salonie. Wątpie że kogoś szokuje taka kasa po 10 latach.


Niemniej jednak powodzenia, chętnie popatrzę, chociaż te kilka miesięcy :wink: .

ODPOWIEDZ