bfx journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Witam. Otwieram swój dziennik. Od dawna o tym myślałem ale nie wiedziałem co napisac w pierwszym poście :D Cel- fajnie jest się czasem pochwalic.. Jak ktoś będzie chciał coś napisac to śmiało. Gram ZL na interwałach od M30 wzwyż. Na razie tyle. Pozdro
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

No na reszcie :)
Moja drobna rada, prowadzenie własnego publicznego dziennika ma swoją mroczną stronę, gdy tylko się na tym złapiesz że wpływa na Twoja grę, lepiej go sobie odpuść :)

Z przyjemnością będę systematycznie zaglądał :)
Powodzenia :)

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: Midas »

Powodzenia ! Trzymam kciuki za setki pipsów i grube $$$ :564:

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Dzisiaj 4 pozycje eurcad audusd gbpusd i eurjpy, wszystkie buy i nadal otwarte. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam też usdchf z zeszłego tygodnia sell.

Napiszę o swojej obecnej sytuacji, będzie do czego porównywac:
-konto live- 82 funty, było 100. Około 280 pipsów w plecy. Po stracie 20% wróciłem na demo na miesiąc. Chciałbym w tym tygodniu coś zagrac.
-konto demo- robot- 5100 funtow było 5000. Około 1600 pipsów do przodu. Robot ma miesiąc i zrobił 600 transakcji. Wynik nie najgorszy ale cały czas przy nim grzebie i sporo stracił przez moje błędy w kodzie.
-konto demo- ja- 4800 funtow zaczynałem od 4700 bo grał na nim wcześniej jakiś robot. Niby nie dużo przybyło ale gram jednym mikrolotem tak więc jakieś 1600 pipsów w 4 miesiące.

EDIT: Ups. Pierwszy raz robiłem takie statyskyki i pomyliłem się co do ostatniego konta o połowe. Zaznaczyłem o miesiąc za daleko w historii :D Teraz jest już poprawnie
Ostatnio zmieniony 19 lis 2013, 00:46 przez bfx, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Wyniki super. Kurde żebym ja takie mial:-) nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wytrwałości i wkoncu podobnych a nawet lepszych wyników ma real ci na demo;-)

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Audusd -19, wycieli sl o 5 pips a było by już TP. Podobnie eurjpy -24, pomyliłem się o 6 pips było by w połowie drobi do TP. Otworzyłem jeszcze wczoraj audchf buy i szukam okazji do kupna eurnzd. Robot ma jakiś błąd w kodzie ale nie chce mi się dzisiaj przy nim robic. Jutro popatrzę, puki co jest dzisiaj na plusie.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

gbpusd -30, próbowałem grac S na usdjpy ale chyba za wcześnie -18. Poza tym wszystko zamknięte audchf +41, usdchf+58, eurcad +83, cadjpy +23. Na live nie zagrałem. Robot zrobił dzisiaj 2 razy więcej ode mnie :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Dzisiejsze dane sponiewierały minie i robota. Wczorajszy zysk wyparował. Trzeba się spiąc i grac jutro to samo :D
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Dzisiaj 3 wejścia. Eurgbp buy, usdcad sell i nzdchf buy. Wszystkie otwarte, zobaczymy. Robot chyba się załamał po wczorajszym, codziennie robił kilkanaście wejśc a dzisiaj tylko 3, 1 tp i 2 sl. W weekend i tak czeka go poważna przeróbka.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: bfx journal

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Zmieniłem awatar :) Tamten stary nie miał ze mną nic wspólnego. Tydzień skończyłem na małym minusie :cry: robot trochę na większym. Nie wiem czemu ale w tym tygodniu nie mogłem sobie poradzic. Przeglądałem wykresy po kilkadziesiąt razy i nie mogłem wymyślec co się dzieje. Miałem 2 wejścia na live, oba mogły byc zyskowe ale z jednego wyszedłem z ręki a drugie zamiast brac TP1 to liczyłem na kokosy :D Od poniedziałku ostrożnie bo coś było nie tak..
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

ODPOWIEDZ