Wygrac z rynkiem .:)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

Jak dlugo grałeś na demo zanim otworzyles rachunek realny?

Czas głosowania minął 19 gru 2012, 01:01

Od razu założyłem realny rachunek
16
19%
Mniej niz tydzien
11
13%
Mniej niz miesiac
14
16%
Mniej niz kwartal
14
16%
Mniej niz pol roku
10
12%
Mniej niz dziewiec miesiecy
4
5%
Mniej niz rok
7
8%
Gram na demo ponad rok
9
11%
 
Liczba głosów: 85

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Wygrac z rynkiem .:)

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Witam .
Rynkiem forex zajmuje sie od listopada zeszlego roku , do tej pory (zeszlego tygodnia) gralem na demo w celu odnalezienia i dopracowania strategii . Co prawda taki okres czasu nie jest wystarczajacy by nabrac odpowiedniego doswiadczenia do zarzadzania wiekszych kwot pieniedzy ale najwyzsza pora na gre w realu . Kwota jaka zainwestowalem moze nie jest duza ale rowniez nie jest mala (przynajmniej dla mnie) .
Dziennk planowalem zalorzyc juz wczesniej poniewaz mimo to ze jest lub bylo kilka dziennkow w ktorych autorzy trejdowali podobnie to czasem wklejajac moje analizy i trejdy czulem sie troche "nie na miejscu" .
Strategia opiera sie na LT , S/R i formacjach cenowych choc czasem stosuje dodatkowe elementy jak fibo czy momentum . RR to przynajmniej 1:1 najlepiej jak 1:3, MM 5% max na pozycje (mniej wiecej). Gra z trendem choc czasem na odwrocenie trendu . Niestety jak kazda strategia jest w pewnym stopniu uznaniowa . Nie bede teraz dokladnie opisywal , wszystko wyjdzie "w praniu" . Analiza od MN1 do nizszych interwalow , wejscia pod H4 lub M5 w zaleznosci czy jest to DT (scalp) czy normalnie poza godzinami najwiekszej plynnosci . Uwielbiam zlecenia oczekujace i staram sie je stosowac jak najczesciej , nie beda one jednak wklejane przed a jedynie po zamknieciu . Ten dziennik nie ma sluzyc joko miejsce z sygnalami ani jakiejkolwiek innej formy rekomendacji inwestycyjnej czy szkoleniowej . Ten dziennk to miejsce gdzie chcialbym zaprezentowac i/lub poprawic swoj styl gry , gdzie mile widziana jest sensowna dyskusja na temat tej lub podobnej strategii .

P.S. wszystkie posty sugerujace ze AT , LT , S/R itp. nie dzialaja beda zglaszane o usuniecie !!!
Pozdrawiam .
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2012, 02:20 przez rabit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Nie wiem dlaczego ale nie pokazaly sie wszystkie opcje w ankiecie . Brakuje jednej Gram na demo ponad rok . Jesli to mozliwe prosze modow o dodanie .
Dzieki .
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Poki co dzisiaj dwa zlecenia oczekujace , pierwsze o wlos nie aktywowane , druga niestety SL . :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

Powodzenia, ale jak dla mnie za duże ryzyko te 5% zwłaszcza, że do tej pory grałeś na demo, może cię spotkać psychiczna "niewyróbka" i popłyniesz. Pozdrawiam
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

rabit pisze:Rynkiem forex zajmuje sie od listopada zeszlego roku , do tej pory (zeszlego tygodnia) gralem na demo w celu odnalezienia i dopracowania strategii
Szczerze gratuluje wytrwałości.
rabit pisze: P.S. wszystkie posty sugerujace ze AT , LT , S/R itp. nie dzialaja beda zglaszane o usuniecie !!!
Obiektywnie to loteria 50/50 wszystko zależy od tradera.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

brother pisze:Powodzenia, ale jak dla mnie za duże ryzyko te 5% zwłaszcza, że do tej pory grałeś na demo, może cię spotkać psychiczna "niewyróbka" i popłyniesz.
Dzieki Brother . Dopiero wrocilem do domu wiec nie bylo wiecej pozycji . Z tym MM to w gruncie rzeczy dobrze piszesz ale mam kilka strategii wejsc z wysokim prawdopodobienstwem (np. trojkaty na M5 , jak jakiegos zlapie to opisze sposob gry) wiec warto czasem zaryzykowac wiecej . Z psychika nie ma problemu , sam sie zdiwilem bo jak dzisiaj sie przygladalem jak zlecenie za chwile zamknie sie na SL to nie zauwazylem bym sie w jakos stresowal czy cos w tym rodzaju , w zwiazku z tym jescze dzis doladuje konto o drugie tyle .
Esco pisze:Szczerze gratuluje wytrwałości.
W sumie to konto zakladam juz od kilku miesiecy ale w koncu jest .
Esco pisze:Obiektywnie to loteria 50/50 wszystko zależy od tradera.
Ty jestes normalnie niemozliwy :584:

Pozdrawiam .
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Witam spowrotem po krotkiej przerwie , nie mialem zbytnio czasu na gre . Poki co bylo kilka zagran ale niezbyt udanych i jak na razie -2% . W tej chwili na edku mysle ze szykuje sie korekta do 1.300 ? Bede szukal wejscia w okolicy S2 . Mozliwe ze wyjada dolem po przebiciu 1293. Zobaczymy . :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Edek S zamkniete na BE .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

W koncu cos sie udalo wyrwac , +12 .
Dodatkowo male wyjasnienie mojej strategii .
Pozdro .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Dzisiaj kilka pozycji , niestety nie najlepiej bo bujam sie w okolicy zerowego profitu . Powodem tego jest miedzy innymi zmiana TF na M1 , musze troche dluzej pograc na nim . :)
Na dzisiaj koniec , milego wekendu wszystkim . :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2012, 19:34 przez rabit, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ