New one.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

New one.

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

Witam wszystkich bardzo serdecznie, jest to moj pierwszy post na tym forum. Od jakiegos czasu zastanawialem sie nad prowadzeniem dziennika, dzieku ktoremu mam nadzieje zaczne przestrzegac pewnych zasad zwiazanych z graniem na forexie. Gralem pare mc na demo szlo mi calkiem dobrze (jak wszystkim) pozniej zalozylem konto w AM wplacilem tysiaka i gram na microlotach. Na koncie juz nie ma tysiaka, jest troche mniej, no ale nauka kosztuje. Gram roznymi metodami, zazwyczaj gram na odbicia od poziomow fibo, z reszta bede opisywal swoje wejscia. Moim najwiekszym problemem jest dostosowanie momentu przejscia na BE i stosunek SL do TP.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

jak juz pisalem wczesniej mam problem z utrzymaniem stosunku SL do TP moje SL w tym wypadku bylo -20 pipow a TP 16 pipow (zauwazylem ze moje zlecenia zawracaja w okolicy 16 pipow na SL lub BE - dlatego TP jest tak niskie) Dzis 22 pipsy z gry na S na kablu i 16 pipow z gry na L na kablu.

kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

a tak sie zakonczylo wejscie na funcie, mialo byc odbicie od 61 (bylo ale krotkie) dlatego to TP jest takie male. Oczywiscie gdyby wejscie bylo dokladnie z poziomy 61 bylo by inaczej...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Guerrilla
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:35

Nieprzeczytany post autor: Guerrilla »

zobacz GJ, sytuacja podobna tyle ze odbicie uhuhu w kosmos:) Gram podobnie do ciebie, tyle ze na 2 parach. GJ i GU jak nie na jednej to na drugiej ładne wejście będzie
Perseverance, discipline, patience and determination...

kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

Mowisz o tym, ja bym tutaj nie zagral, bo bym panikowal ;) ze nie doszlo do odpowiedniego poziomu, nie gralem na tej parze i nie wiem od jakiego poziomu najczesniej tutaj odbija.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Guerrilla
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:35

Nieprzeczytany post autor: Guerrilla »

Skoro panika wchodzi w grę to może zrób jak ja? zaczynam wchodzić małymi pozycjami już od 38,2. Nie biorę max pozycji w jednym miejscu. Dziś akurat nie zeszło do 50-61, ale bardzo często tak właśnie wchodzi. Warto obserwować
Perseverance, discipline, patience and determination...

kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

Ja wchodze malymi pozycjami ;) ale chodzi tutaj o to ze zrobilbym zlecenie oczekuajce na poziomie 38 i by nie doszlo do skutku.

kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

dzien zakonczony na + 16 + 22 = 38 pipsow

kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

Jeszcze jedno wejscie zobaczymy co z tego bedzie. Zlecenie oczekujace na wzrost po odbiciu od 61, niski sl 10 pipow

- zlecenie nie weszlo, z jakiej przyczyny ? nie wzialem pod uwage spreda doszlo do poziomu jakiego mialo dojsc ale zlecenie nie weszlo bo nie uwzglednilem spreda - moj blad.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

kacperr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 25 lip 2010, 14:35

Nieprzeczytany post autor: kacperr »

wejscie na AUD USD - polecieli bezemnie Pokazuje mozliwe wejscie ktore bylo dosyc bezpieczne - moze ktos gra tak jak ja i by sie podlaczyl do dyskusji ?;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ