Czy ktoś da radę przestawić alert wskaźnika?

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Garareta
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2019, 05:13

Czy ktoś da radę przestawić alert wskaźnika?

Nieprzeczytany post autor: Garareta »

Ktoś zrobił dla mnie wskaźnik, ale alert wyskakuje w złym miejscu, po krótce opiszę jak to hula i gdzie chcę alert.
Warunki wytłumaczone na podstawie zdjęcia z punktami 1,2,3
Pkt 1: Dwie świece wzrostowe, świeca 0 ma większy cień od świecy 1, alert od razu po zamknięciu świecy 1, a jest po zamknięciu kolejnej otwartej świecy
Pkt 2: To samo jak w pkt 1 tylko przy 2 świecach spadkowych, świeca 0 musi być większa cieniem od świecy 1, alert od razu po zamknięciu świecy 1, a jest po zamknięciu kolejnej otwartej świecy
Pkt 3: to samo jak w punkcie 1 i 2 z tą różnicą, że świeca 0 musi być większa cieniem od ciała świecy 1, alert od razu po zamknięciu świecy 1, a jest po zamknięciu kolejnej otwartej świecy
Jeżeli to możliwe ale nie konieczne aby był ciut większy marker przy alercie, bo tych kropek prawie nie widać, ale to w ostateczności, w pełni zadowolę się poprawą alertu. Na dole foty i wskaźnik. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Czy ktoś da radę przestawić alert wskaźnika?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Garareta pisze:
18 sie 2023, 10:48
Ktoś zrobił dla mnie wskaźnik, ale alert wyskakuje w złym miejscu, po krótce opiszę jak to hula i gdzie chcę alert.
Warunki wytłumaczone na podstawie zdjęcia z punktami 1,2,3
Pkt 1: Dwie świece wzrostowe, świeca 0 ma większy cień od świecy 1, alert od razu po zamknięciu świecy 1, a jest po zamknięciu kolejnej otwartej świecy
Pkt 2: To samo jak w pkt 1 tylko przy 2 świecach spadkowych, świeca 0 musi być większa cieniem od świecy 1, alert od razu po zamknięciu świecy 1, a jest po zamknięciu kolejnej otwartej świecy
Pkt 3: to samo jak w punkcie 1 i 2 z tą różnicą, że świeca 0 musi być większa cieniem od ciała świecy 1, alert od razu po zamknięciu świecy 1, a jest po zamknięciu kolejnej otwartej świecy
Jeżeli to możliwe ale nie konieczne aby był ciut większy marker przy alercie, bo tych kropek prawie nie widać, ale to w ostateczności, w pełni zadowolę się poprawą alertu. Na dole foty i wskaźnik. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
!_ind_candle_Johny_Johnson_v1_11_DadasTweaks.mq4
Strzałki możesz sobie dobrać z tych kodów:
https://docs.mql4.com/constants/objectc ... /wingdings
Wielkość strzałek możesz regulować parametrem ArrowSize.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Garareta
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 10 sie 2019, 05:13

Re: Czy ktoś da radę przestawić alert wskaźnika?

Nieprzeczytany post autor: Garareta »

Wszystko działa, dziękuję bardzo:)

ODPOWIEDZ