Szukam nauczyciela MQL4 na zasadzie płatne za godzinę lekcji/pomocy z doskoku

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
BabaYaga
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2021, 20:56

Szukam nauczyciela MQL4 na zasadzie płatne za godzinę lekcji/pomocy z doskoku

Nieprzeczytany post autor: BabaYaga »

Tak jak w temacie, jestem skłonny uczciwie zapłacić za wiedzę pisania w mql4.
Coś tam już umiem, więc nie będziemy zaczynać od zera, po prostu opisy funkcji z docsów są od programistów dla programistów, bardzo męczące są próby zrozumienia tego przez laika.

Więc:
Potrzebuje kogoś kto odpowie na moje pytania: podzieli się doświadczeniem co do np. Errorów, czy jak wykorzystac niektóre funkcje MQL dlaczego działa, dlaczego nie.

Jeśli ktoś się zgodzi na dłuższą współpracę, super!
A jeśli ktoś chociaż odpłatnie porozmawia online i poratuje w momentach krytycznych, dobre i to!

Zainteresowanych najchętniej proszę o kontakt telefoniczny, od razu dogadamy szczegóły:
535 954 918
ew. messenger
https://www.facebook.com/mateusz.jaskiewicz.549

Nie mniej tutaj tez będę sprawdzał.

sokoll22
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2016, 21:27

Re: Szukam nauczyciela MQL4 na zasadzie płatne za godzinę lekcji/pomocy z doskoku

Nieprzeczytany post autor: sokoll22 »

Moge ci pomoc. Pisz do mnie na gg 60687249 Wojtek.

Awatar użytkownika
sandramillerr
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2021, 12:40

Re: Szukam nauczyciela MQL4 na zasadzie płatne za godzinę lekcji/pomocy z doskoku

Nieprzeczytany post autor: sandramillerr »

Wiem, że zatrudnienie kogoś do tej pracy wydaje się łatwe. Ale jeśli spróbujesz sam, kodowanie nie jest takie trudne. Zbudowałem też własne EA po kilku miesiącach nauki.

AutoTrader
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2021, 13:20

Re: Szukam nauczyciela MQL4 na zasadzie płatne za godzinę lekcji/pomocy z doskoku

Nieprzeczytany post autor: AutoTrader »

Siema,
uruchomiłem ostatnio kurs MQL4 na youtube na kanale Oczami inżyniera. Może tam znajdziesz coś ciekawego. Jeśli w chwili obecnej jesteś już na wyższym poziomie to również mogę pomóc.

ODPOWIEDZ