Kopiarka-co i jak

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
halunek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 22 wrz 2016, 21:20

Kopiarka-co i jak

Nieprzeczytany post autor: halunek »

Mam EA które w odpowiednim momencie odpala mi zlecenia oczekujace, co jesli chciałbym te zlecenia "przekopiowac" automatycznie na inne swoje konto u innego brokera? Da sie to jakos pogodzic? Zna ktos jakies darmowe kopiarki? Jesli nie to jaka polecacie kupic? Z gory dzieki

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Kopiarka-co i jak

Nieprzeczytany post autor: raposo »

halunek pisze:Mam EA które w odpowiednim momencie odpala mi zlecenia oczekujace, co jesli chciałbym te zlecenia "przekopiowac" automatycznie na inne swoje konto u innego brokera? Da sie to jakos pogodzic? Zna ktos jakies darmowe kopiarki? Jesli nie to jaka polecacie kupic? Z gory dzieki
Da się. Uruchamiasz kopiarkę jako drugie EA na innym wykresie i owa kopiarka będzie powielać wszystkie akcje z tego konta na drugie. Tutaj masz opisane szerzej jak to działa wraz z kilkoma kopiarkami:
https://forexclub.pl/kopiowanie-transakcji-forex/

Z reguły mamy do czynienia z komercyjnymi rozwiązaniami. Ale za to mają one naprawdę całkiem spore możliwości konfiguracyjne.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ