[EA] szablon pod proste założenia

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
poxter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:57

[EA] szablon pod proste założenia

Nieprzeczytany post autor: poxter »

Witajcie,
wracam po kilku latach przerwy. Dodam, że kilka lat temu MQL4 znałem dość dobrze i wystarczała mi ta wiedzą by z Waszą pomocą coś dla siebie napisać. Moderatora Andrzeja to nawet pamiętam z aktywności na forum.

Ale do rzeczy, wracam do zabawy, straciłem swoje szablony na których pracowałem (gdzieś są na twardzielu wyjętym i leżącym w pudełku) no i obecnie musiałby wszystko sobie przypominać i wyśledzić zmiany jeżeli wystąpiły.

Nie oczekuje gotowca za free, ale z chęcią skorzystam z czyjejś oferty na takie proste założenia - resztę powinienem sobie ogarnąć:

założenia :
wykres założmy period=1h:
- kupuje załóżmy po/o godzinie 9 po sprawdzeniu zamknięcia świecy o 8 (gdy zielona) -> sprzedaż na odwrót
- o godzinie 12:00 nakładam trailling stop jeśli pozycja jest na plusie - zamykam pozycje jesli jest na minusie
- jeśli ruchomy SL nie zamknie transakcji to z automatu zamykam pozycje o godzinie 17

zabezpieczenia:
-wielkość lota procentowo do kapitału
- tylko jedna transakcja dziennie

EA może być oparte na świecach tzn. analogicznie kupuje np na 9 świecy danego dnia, gdy 8 zamkneła się dodatnio
...

Mało skomplikowane i mam nadzieję jasno i zwięźle

Awatar użytkownika
Profesor Pips
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2017, 18:51

Re: [EA] szablon pod proste założenia

Nieprzeczytany post autor: Profesor Pips »

sprawdz FX Craft trade manager
Jaka jest najlepsza strategia. Skuteczna.

poxter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:57

Re: [EA] szablon pod proste założenia

Nieprzeczytany post autor: poxter »

dzięki, popatrzę co tam mają, być może pokuszę się o odświeżenie wiedzy w weekend, chyba że ktoś podrzuci coś jeszcze.
Jeden z głównych założeń czyli handlowanie o określonych godzinach tak na szybko patrząc jest tam rozwiązany.

ODPOWIEDZ