Poszukiwany programista MQL

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
f.x.t.r.a.d.e.r
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2017, 11:25

Poszukiwany programista MQL

Nieprzeczytany post autor: f.x.t.r.a.d.e.r »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jak w temacie, poszukuję programisty z dobrą znajomością języka MQL4/5. Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv.

Pozdrawiam.

Argonavt
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, 14:26

Re: Poszukiwany programista MQL

Nieprzeczytany post autor: Argonavt »

Witam.
Jestem programistą MQL4 i MQL5 z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszam na moją stronę http://www.naukamql.pl

MARIUSZ_NT
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2022, 14:05

Re: Poszukiwany programista MQL

Nieprzeczytany post autor: MARIUSZ_NT »

Cześć. mam do napisania w sumie prosty skrypt ( cześć programu) który mógłbym wrzucić do działającego u mnie EA . Chodzi mi o zamykanie najbardziej stratnej pozycji po przekroczeniu określonej zmiany wartości equity, o określony przeze mnie % ! Myślę że szybko by można to napisać.
Dokładniej opisać mogę o co mi chodzi osobie która będzie chciała mi pomóc. Proszę o kontakt msnt.trader@gmail.com Pozdo Mariusz

jestem też zainteresowany kursem MQL, ale nie podstawy, nie wskaźniki i opis jak skompilować program chyba że wszystko jest niezmiernie potrzebne, ale głownie interesują mnie EA. Mam już pomysły jak co powinno być obliczane, wykonywane, ale nie wiem jak to znaleść i podstawić, a kompletnie słabo radzę sobie z napisanieM w całości jakiegoś EA BEZ BŁEDÓW :) - MOŻE KTOŚ COŚ DORADZI ?

ODPOWIEDZ