Fibonacci fan

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Awatar użytkownika
dandos2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 25 paź 2008, 00:07

Fibonacci fan

Nieprzeczytany post autor: dandos2 »

Witam
Czy istnieje taka możliwość aby w zamieszczonym wskaźniku w mt4 wskaźnik fibo fan dodać alert lub jeśli ktoś ma taki gotowy wskaźnik to bym prosił o pomoc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ykee
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:12

Nieprzeczytany post autor: Ykee »

Teoretycznie tak. Ale teraz nie mam czasu, żeby to zrobić. Może kogoś naprowadzę - potrzebne będą funkcje:

- double ObjectGetValueByShift( string name, int shift)
- double ObjectGet( string name, int index) - i jako drugi parametr trzeba by podać OBJPROP_FIBOLEVELS

Tak mi się wydaje, po pobieżnej ocenie...
More practice, more luck!

Awatar użytkownika
dandos2
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 25 paź 2008, 00:07

Nieprzeczytany post autor: dandos2 »

Ykee pisze:Teoretycznie tak. Ale teraz nie mam czasu, żeby to zrobić. Może kogoś naprowadzę - potrzebne będą funkcje:

- double ObjectGetValueByShift( string name, int shift)
- double ObjectGet( string name, int index) - i jako drugi parametr trzeba by podać OBJPROP_FIBOLEVELS

Tak mi się wydaje, po pobieżnej ocenie...

Fajna sprawa nic mnie nie pili z czasem jeśli byłbyś taki miły i to zrobił bez znaczenia czy dziś czy w poniedziałek jak będziesz miał czas to super.
Chodzi mi o przecięcie poziomów 61.8 i 38.2 tylko przecięcie nie sygnalizowanie po zamknięciu świecy tylko w momencie przecięcia lini . Załączę tu jeszcze wskaźnik czyjegoś autorstwa ale on ma zbędne ustawienia dla mnie i rysuje fan sam w zależnośći od ustawieć może to będzie w czymś pomocne do tego o co mi chodzi.
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ