Znaleźć się po dobrej stronie...

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.

Inwestujesz w opcje

Stale
1
3%
Czasami
7
21%
Nie
7
21%
Nigdy nie inwestowałem
19
56%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
Kondek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 501
Rejestracja: 26 maja 2009, 17:17

Znaleźć się po dobrej stronie...

Nieprzeczytany post autor: Kondek »

Witam.
Tak jak wspomniałem w moim dzienniku wracam do opcji. Mój system składa się z 4 wariantów do otwarcia pozycji:
Dwa na opcje binarne, dwa na opcje waniliowe. Jednego wariantu nie mogę zdradzić, no cóż, długa praca i nie mogę jej wystawić.

Wariant I
Zajmuję tylko i wyłącznie krótkie pozycje.
Wskaźnik: CCI
Rynek: EURUSD, USDCHF, W20, Oil, EURJPY, GBPUSD, AUDUSD, USDCAD, GBPJPY, USDPLN, USDJPY (badane są dalsze rynki)
wykres : D1

Zasada:
Najważniejszy jest trend powyżej 4 tygodni. Jeżeli jest trend wzrostowy to interesują mnie przecięcia na 14 dniowych CCI poziomów -100 oraz 0. Wtedy to sprzedaję opcje "Binarną Below". Gdy jest trend spadkowy to sprzedaję "Abowe" Jeśli CCI przecina 100 lub 0. Opcje wystawiam na 1 tydzień.


Kolejny wariant jutro, bo mam mało czasu :P
Konsekwencja i żelazne zasady to droga do sukcesu

FAZZI_PS
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 06 lip 2008, 13:47

Nieprzeczytany post autor: FAZZI_PS »

W opcjach bianrnych musisz ustalić kwotę wypłaty i poziom który kurse przebije lub nie. W jaki spób określasz ten poziom ?

Awatar użytkownika
Kondek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 501
Rejestracja: 26 maja 2009, 17:17

Nieprzeczytany post autor: Kondek »

Tutaj jest droga wolna :-) W dalszych postach będę opisywał kiedy ustalam jaki poziom :-) Natomiast w wariancie I zawsze targetem jest cena rynkowa. Poziom wypłaty ustalam na 50$ z powodu niskiego kapitału :-(

Dodano po 1 godzinach 8 minutach:

Dobra, niechaj będzie mój Wariant II:
Zasada prosta:
1. Włączam wykres W1
2. Rysuje trend
3. Czekam na świecę przeciwną do trendu (jeżeli wzrostowy to czarna, jeżeli spadkowy to biała)
4. Jeżeli po takowym zajściu następna świeca pojawia się zgodna z trendem i jest potwierdzona przez wskaźniki "Buls Power" lub "Bears Power" to otwieram pozycję zgodną z trendem na opcji binarnej na tydzień z targetem po cenie rynkowej o godzinie 19:00 w piatek. Na EURUSD USDCHF USDCAD skuteczność ok 80%.
Konsekwencja i żelazne zasady to droga do sukcesu

ODPOWIEDZ