Never Lose Again by DRAGON33

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: HEX »

Witam!
Forexem zainteresowałem się około pół roku temu,zaczynałem chyba jak wszyscy MA,SO,Macd i inne wskaźniki które lagują i sa kompletnie bezużyteczne a mimo to dużo ludzi używa tych wskaźników i wszyscy przegrywają:)Po 4 miesiącach błądzenia i przegrywania kasy i na demo i w realu spotkałem się z wątkiem http://forums.babypips.com/show-me-mone ... again.html prowadzonym przez Gościa TheRumpledOne.Facet naprawde otwiera oczy i stara się pokazac całkowicie nowe podejście do tego rynku.

Chciałbym przedstawić bardzo prosty i niewiarygodnie skuteczny system który znalazłem jakiś czas temu w tym wątku.
System ten bazuje na wskaźniku TRO.Ale nie chodzi tu o sam wskaźnik ale o zobaczenie co tak naprawde robi cena.Jak wszyscy wiecie cena porusza się tylko w dwóch kierunkach, w DÓŁ i w GÓRE więc dlaczego tego nie wykorzystać.Chodzi tutaj o skalpowanie,Ale często gęsto można zebrać po 20-30 pipsów w ciągu jednej godziny i w następnej zebrac ponownie tyle jeśli gra się np. na parach takich jak EURJPY.(ja właśnie na niej gram)

Tak wygląda mój ekran:
plik o nazwie "screen"

Zasady systemu są masakrycznie proste,ja stosuje zasady Dragona33 który opanował ten sytem do perfekcji.
Zasady:
Używam 50 EMA high i low do wyznaczenia kierunku,
Jeżeli EMA są w poziomie nie handluje może być odwrócenie trędu,
Kupuje gdy wskaźnik da sygnał buy ,gdy ema jest do góry ,H1 jest zielone
(sprzedaje odwrotnie)
Szybki scalp 5-10 pipsów gdy H1 jest zielone a D1 czerwone,
Więcej pipsów 20-30 gdy H1 jest tego samego koloru co D1,

Statystyka odgrywa tutaj ważną role,a mianowicie statystycznie po 3 świeczkach H1 tego samego koloru następna będzie przeciwnego.
system jest banalnie prosty a tranzakcje dochodowe jeśli dołożyć do tego umiejętne zarządzanie portfelem w tedy osiągniesz NEVER LOSE AGAIN.

a oto kilka przykładowych wejść:
screen2

Metoda Niezwykle profitowa i prosta jak drut a wszystko opiera się na priceaction i tyle jak czegoś niewiecie pytajcie.

Dodano po 12 minutach:

Kolejne wejście
screen24

Dodano po 51 minutach:

Kolejny tym razem short
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

powiem ci tylko tyle, że na forum wiele osób się wypowiadało na temat tego systemu i wszyscy mówili, że system nie jest dochodowy w dłuższej perspektywie, sam go nie testowałem ale poszukaj na forum było kilka razy.



8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

w ciągu godziny miałem 5 wejść na 4 zostałem wyrzucony na TS gdybym nie był tak chciwy :D mógłbym zebrać około 40 pipsów w ciągu równiutkiej godziny,a mamy 24 godzinne świeczki więc pomyślcie ile można zarobić biorąc tylko 5 pipsów z każdej tranzakcji a mżna zdecydowanie więcej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Some times the only response is "shit happens" and "you can't win them all."

rookie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 maja 2009, 13:59

Nieprzeczytany post autor: rookie »

No fakt mamy 24 godzinne świeczki, ale ja np lubie tak 6-10 h sobie pospac, wieczorkiem spotkac sie ze znajomymi itd ;) Fakt ze nawet 20 pipsow w godzine zrobic posiedziec 4h i zrobic tych pipsow 80 jesli faktycznie tak jest, to wtedy mozna juz sie cieszyc bo to niezly dzienny wynik ( jak dla mnie oczywiscie i kazdy moze miec inne zdanie ;) ) kiedys testowalem ta strategie ale nawet nie pamietam dlaczego zrezygnowalem :) moze znowu na nia rzuce okiem :) dzieki za wysilek i wstawke :) pozdrawiam

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

klonmarcin pisze:powiem ci tylko tyle, że na forum wiele osób się wypowiadało na temat tego systemu i wszyscy mówili, że system nie jest dochodowy w dłuższej perspektywie, sam go nie testowałem ale poszukaj na forum było kilka razy.



8)
Japiernicze porażka I właśnie to jest Polska;/pokaż system a oni cię na starcie pogrążą nie widzisz człowieku moich wejść??Jaki wy ludzie chcecie dowód że to jest wspaniały system.pewnie potrzebny jest statement z konta w tysiącach za każdą tranzakcje. Nie testowałeś to się nie wypowiadaj.Człowieku zlituj się co ty masz za miast mózgu.jeden mówi że jest nie profitowy a ja mówie że est a ty zakładasz że nie jest a go nie testowałeś nawet nie zagłębiłes się w ten system.dosłownie masakra masakry

Dodano po 1 minutach:
rookie pisze:No fakt mamy 24 godzinne świeczki, ale ja np lubie tak 6-10 h sobie pospac, wieczorkiem spotkac sie ze znajomymi itd ;) Fakt ze nawet 20 pipsow w godzine zrobic posiedziec 4h i zrobic tych pipsow 80 jesli faktycznie tak jest, to wtedy mozna juz sie cieszyc bo to niezly dzienny wynik ( jak dla mnie oczywiscie i kazdy moze miec inne zdanie ;) ) kiedys testowalem ta strategie ale nawet nie pamietam dlaczego zrezygnowalem :) moze znowu na nia rzuce okiem :) dzieki za wysilek i wstawke :) pozdrawiam
dzięki wielkie.Przetestuj jak masz jakieś pytania to wal śmiało wszystko wytłumacze!

Dodano po 2 minutach:

long

Dodano po 16 minutach:

tu znajdziecie pod nazwą neverloseagain.zip wskaźniki z których korzystam.
http://nevovic.net/guest/

MACIEK ten wskaźnik to custom candle

Dodano po 2 minutach:

kolejny long
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, 20:11 przez HEX, łącznie zmieniany 1 raz.

rookie
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 maja 2009, 13:59

Nieprzeczytany post autor: rookie »

uzywasz wszystkich wskaznikow z tej paczki ? Juz wiem dlaczego zrezygnowalem z tego systemu, bo mial wskaznik Zig zag ktory "niby" wskazywal szczyty i dolki, a jak rynek szedl dalej to numerek przeskakiwal na to najwzysze/najnizsze miejsce zbye ladnie historia wygladala :) Temu wskaznikowi podziekuje, ale na jakich innych z tej paczki korzystasz ?

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

hehe nie nie ten zig zag to semafory to też jest rewelacyjna "broń" kiedy wiesz jak go używać:) (ja nie wiem)ja korzystam z custom candle,multi meter candle color,TRO Dynamic ,Fibs SR.

Dodano po 7 minutach:

Widzicie co się dzieje z EURJPY teraz?popatrzcie jaki long według zasady idź z H1 i D1 ale jak ktoś niejest chciwy to weźmie 5-7 pipsów i ucieka.na tej godzinnej świeczce wszedłem 2 razy i wziełem 11 pipsów,A gdybym trzymał dłużej pozycje mógłbym mieć średnio po 10 pipsów każdą tranzakcje ale wiadomo im dłużej trzymamy tym większe ryzyko.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
borysewicz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 01 gru 2008, 21:17

Nieprzeczytany post autor: borysewicz »

Witam HEX
Ja gram systemem Tro drain the banks rev08 drugi tydzień na e/u i g/u jak opanuje się zasady gry idzie zarobić mam zamiar testować te strategie na demie jeszcze 3-4 tygodnie i jak będzie tak dalej jak do tej pory przejść na real polecam. Widzę, że zmodyfikowałeś na swoje potrzeby. Fajnie, że piszesz o tym na forum będę zobowiązany jak wrzucisz tu swój tpl.

pisiorów życzę :D
Nie ma nic bardziej niezwykłego od przewidzenia czegoś co nie jest takie oczywiste.

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

borysewicz pisze:Witam HEX
Ja gram systemem Tro drain the banks rev08 drugi tydzień na e/u i g/u jak opanuje się zasady gry idzie zarobić mam zamiar testować te strategie na demie jeszcze 3-4 tygodnie i jak będzie tak dalej jak do tej pory przejść na real polecam. Widzę, że zmodyfikowałeś na swoje potrzeby. Fajnie, że piszesz o tym na forum będę zobowiązany jak wrzucisz tu swój tpl.

pisiorów życzę :D

Dobrze spotkac zwolennika TRO.Jak widzisz jego systemy są dochodowe:)Znam DTB testowałem poprzednie wersje tego systemu.Ale wcześniej nie dostrzegalem tego co widze teraz i nie spodobał mi się DTB.Ale mase ludzi gra tym systemem.Jak to TRO powiedzial znajdź cos co pracuje dla ciebie ja wlasnie znalazłem i nikt mi nie powie że to jest dla mnie nie profitowe,Ja nic nie modyfikowałem wszystko jest według strategi TRO ale zmodyfikowanej przez DRAGON33,szanuje prawa autorskie i nic sobie nie przypisze :)
pozdrawiam

Dodano po 10 minutach:

jak widzicie ten system jest prosty jak sikanie wszystko co trzeba robić to czekac az cena dotknie sygnału a następnie wejść zgodnie ze świeczka H1


Dodano po 15 sekundach:

poniżej jest dobry przykład kiedy mamy nie handlować!!Tunel jest płaski więc nie ma miejsca dla wzrostów i spadków i nie wiadomo czy będzie odbicie czy zmiana kierunku"trendu",oczywiście jeśli ktoś chce może wchodzić w sygnały ale w tedy trzeba brac co można 3-4 pipsy i nie liczyc na więcej.Polecam m15 do grania tym systemem jest znacznie mniej wejść ale bardziej pewniejsze.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

bilo22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 01 paź 2007, 17:20

Nieprzeczytany post autor: bilo22 »

dzieki za informacje na PW juz pojalem o co biega i na ten short ladnie tez sie zalapalem :)

ODPOWIEDZ