Heiken Ashi Smoothed inaczej

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Heiken Ashi Smoothed inaczej

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Witam wszystkich

Od jakiegos czasu przygladam sie temu wskaznikowi i widze ze jak zlapie wiatr w zagle to daje sporo pipsow ale ma tez zle chwile . Postanowilem wykorzystac z tego wskaznia wlasnie te zle chwile :) . i wyszlo to tak jak na screenach. Opisywac chyba nie cza :) jest to dosc czytelne . Dodam ze dopiero zaczynam testowac ten sposob. ale na historii wyglada calkiem nie zle :)

TP SL i TS - zaczne od 100 30 i 20 ( z innego systemu ) , ( zobacze tez wyjscia na zmianie koloru

system wykorzytuje conajmniej 2 male spadki i wzrosty wg HAS

Dodano po 56 minutach:

wyzej pokazalem momenty wybicia a teraz konynuacja z mala korkta - kontynuaja HS3
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

Fovor
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 16 sie 2008, 23:37

Nieprzeczytany post autor: Fovor »

Mógłbyś wrzucić tutaj ten wskaźnik? Wprawdze ja gram systemem Price Action, ale cały czas szukam czegoś co by mi ograniczyło ilość błednych wejść. A wskaźnik który podałeś wygląda tak jak by się do tego nadawał :)

Z góry dziękuje :)

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

wskaznik HAS
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

mate1976
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2010, 09:50

Nieprzeczytany post autor: mate1976 »

Czy ktoś gra na podstawie tego wskaźnika. Ja używam go na wykresie Daily. Ale z chęcią bym zapoznał się z opiniami osób, które miały z nim styczność i używały /lub próbował/ stworzyć jakiś system.,

ODPOWIEDZ