PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

PANCA EAGLE wysoka skutecznosc i banalna prostota

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

jestem wlasnie po testach nowej strategii o bardzo wysokiej skuteczosci i zaskakujacej prostocie: http://www.forex-tsd.com/indicators-met ... cator.html , ktorą sprzęgnąłem z auslanco system : http://www.forexfactory.com/showthread. ... 76&page=31 .skutecznosc zajebiscie wysoka. polecam

Awatar użytkownika
nasedo
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 13 gru 2006, 23:06

Nieprzeczytany post autor: nasedo »

nasreddin pisze:skutecznosc zajebiscie wysoka
czyli 60%? czy 80%? nie chciałbyś może napisać jak to połączyłeś i jakie są tego ogólne zasady? Jeśli możesz zdradź wyniki swoich testów.
Otwarte myślenie to wielki dar i zarazem samotność

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

u mnie skutecznosc w tym tygodniu 98% .w niebieskim polu skalpuje metoda auslanco / TF15/z duza ostroznoscia i tne przy fibo albo pivotach. po przebiciu zielonej /na TF30/ tne przy zmianie hilo /na TF15/.jako sl hilo /na TF 15/
Ostatnio zmieniony 09 maja 2008, 20:25 przez nasreddin, łącznie zmieniany 1 raz.

NewTrader
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 kwie 2008, 19:03

Nieprzeczytany post autor: NewTrader »

Pozycje sie otwiera kiedy kurs wchodzi na zielone pole czy kiedy swieca sie zamknie na zielonym lub za zielonym?

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

najpierw sprawdzam warunki auslanco 15 ,potem warunki 1,2,3 panco i jezeli jest na zielonym to otwieram albo przytrzymuje/ jezeli juz mam otwarta/

Awatar użytkownika
Greg68E
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 07 lut 2007, 00:51

Nieprzeczytany post autor: Greg68E »

Jesli dorzucisz do tego fibonacci to dopiero jazda w 90% osiaga 150 ja otwieralem trzy pozycje, gdy pierwsz dobijala do 150 zamykalem ja na plusie a dla pozostalych dwoch przestawialem SL na cene zakupu, gdy druga dobijala do 170 zamykalem druga a SL trzeciej przestawialem na 150 gdy trzecia dobijala do 190 zapuszczalem automatyczne przestawianie SL automatem stepstopexpert w odleglosci 20 pipow.... przetestuj do tylu zobaczysz jakie ma niesamowite wyniki. Dorzucam obrazek by bylo jasniej.
Probowalem na parze podobnej czyli eurojpy gdzie jest mniejszy spread ale nic z tego tragedia, ten system daje doskonale rezultaty tylko na parze gbpjpy.
Pozdrawiam dubeltowo Greg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

dzieki za info pozdro rowniez greg
tak wyglada u mnie 1 i 2 monitor
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2008, 22:18 przez nasreddin, łącznie zmieniany 1 raz.

horhe1984
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 13 gru 2007, 13:09

Nieprzeczytany post autor: horhe1984 »

nasreddin Witam chcialbym dowiedziec sie cos wiecej o tej strategi poniewaz tutaj na forum wszystko jes opisane w skrócie a link ze strona o auslanco jest po angielsku . Móglbys mi wyslac jakies skreenshoty z tym systemem jak wyglada szablon albo gdzie mozna pobrac wskazniki?Z góry dziekuje za odpowiedz :)

Dodano po 45 sekundach:

Mój email to kwazimodo8@wp.pl :)

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

na stronach ktore podalem w linkach sa cale paczki z indykami. horhe sory ale w tym biziolu angol to podstawa .moze jakis translator?

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

nasreddin, a testowałeś może strategię Auslanco 4H-1H? Jeśli tak, to jakie masz uwagi?

ODPOWIEDZ