Robot HFT testy

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
H@0s
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2022, 13:26

Robot HFT testy

Nieprzeczytany post autor: H@0s »

Witam
Mam pytanie. Stworzyłem robota HFT puściłem go na koncie demo w celu przetestowania. Od miesiąca wykręca niesamowite wyniki. Ale gdy wrzuciłem go na konto realne generował praktycznie same straty. Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć czemu tak to się dzieje? I co zmienić aby działał tak samo jak na koncie demo? Dziękuję i pozdrawiam

qdl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 sie 2014, 21:29

Re: Robot HFT testy

Nieprzeczytany post autor: qdl »

Moje doświadczenia są takie, że robot na demo i roboty na real dawały mi takie same wyniki, a nawet real dawał mi odrobinę więcej zysku (ale to grosze).

Odpal robota na demie i na real u tego samego broka i obserwuj.

MomentW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:06

Re: Robot HFT testy

Nieprzeczytany post autor: MomentW »

H@0s pisze:
16 lut 2024, 16:18
Witam
Mam pytanie. Stworzyłem robota HFT puściłem go na koncie demo w celu przetestowania. Od miesiąca wykręca niesamowite wyniki. Ale gdy wrzuciłem go na konto realne generował praktycznie same straty. Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć czemu tak to się dzieje? I co zmienić aby działał tak samo jak na koncie demo? Dziękuję i pozdrawiam
bo to nie ma prawa dzialac. Na realu masz poslizgi reqwoty wiec hft tylko na kontach fundowanych w czasie zaliczenia ewentualnie bedzie dzialac i na demo. Dopoki ludzie sie nie naucza ze tylko podglad zlecen ma racje bytu a nie zadne AT wskazniki czy boty tak beda masakrowac konta :)
https://www.myfxbook.com/members/warszawa/gpt/10469449

H@0s
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2022, 13:26

Re: Robot HFT testy

Nieprzeczytany post autor: H@0s »

Ok dzięki za wytłumaczenie pozdrawiam 👍

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Robot HFT testy

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Czy ja dobrze rozumiem uprawiacie HFT z poziomu detalicznego brokera na meta traderze ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Robot HFT testy

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MomentW pisze:
18 lut 2024, 16:48
a nie zadne AT wskazniki
A znasz się w ogóle cokolwiek na AT?

ODPOWIEDZ