Testowanie strategii

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Testowanie strategii

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Mam taki problem. Testuje dwie średnie: szybką i wolną. I np. ustawiam szybką jako stałą, a wolną chce żeby testował np od 10 do 20 co jeden. Zaznaczam w mt 4 "optymalizacja", ale nie mogę na prawo otworzyć "Modyfikuj strategię" i problem jest taki, że dostaję wyniki jedynie na plus. Stratne nie są pokazywane. Robię coś źle np w "właściwości strategii", czy tak już jest, że pokazywane są tylko zyskowne?
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Testowanie strategii

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Wiem, że to narcyzm
Znalazłem: Przechodzimy na zakładkę "Rezultat optymalizacji" i wybieramy prawym myszy. W okienku odtickowujemy "pomin niepotrzebne rezultaty". Dostajemy wyniki te na plus i minus.
Może się komuś przyda.
Przepraszam za zamieszanie. 3majcie się.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ