Problem z instalacją Renko, proszę o pomoc.

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Defender
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2013, 21:28

Problem z instalacją Renko, proszę o pomoc.

Nieprzeczytany post autor: Defender »

Od ponad tygodnia nie mogę ponownie zainstalować renko w moim MT4. Mimo wielokrotnej reinstalacji platformy i postępowania kolejno
wg. różnych instrukcji znalezionych w sieci, w offline nie pojawia się M2 . Próbuję z RenkoLiveCharts_pimped v4.13, konto mam w iC Markets.
Czy po za ustawieniami w zakładkach strategie i wykresy są gdzieś istotne do ustawienia parametry w MT4 mające na to wpływ ?
Cy ktoś wie jaka może być przyczyna ? Będę wdzięczny za pomoc.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Problem z instalacją Renko, proszę o pomoc.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Zasadniczo nie ma w MT4 żadnych ustawień odnośnie wskaźników, czy EA gerenujących wykresy offline.
Osobiście polecam zainwestować $45 za działający pakiet genratorów Renko dostępnych w ovo.cz.
Działają bez zarzutu.

A co do przyczyny, to trudno zdiagnozować nie mając dostępu do twojej platformy.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Defender
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2013, 21:28

Re: Problem z instalacją Renko, proszę o pomoc.

Nieprzeczytany post autor: Defender »

Ściągnąłem z OVO na próbę RenkoBar i też nie chce się zainstalować, postępuję wg. ich filmowej instrukcji. Jakie bym nie nadał ID, zawsze
instaluje się M239 i system każe nadać inne iD a potem oczywiście dalej zostaje M239. Napisałem do nich i czekam na odpowiedź.
Ponadto z filmu wynika, że jak już się plik zainstaluje to należy włączyć szablon ovo żeby uzyskać wykres renko. Z filmu nie wiadomo skąd ten
szablon ma się wziąć. Na stronie oVO nic takiego nie znalazłem. Dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Problem z instalacją Renko, proszę o pomoc.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

W moim profilu masz linka do mojego serwera na Discord.
To ten link, który pisze, że do WWW.
Dołącz, to pogadamy na żywo, to ci pomogę, bo ja stosuję ich generator na codzień.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Lornzes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2021, 08:03

Re: Problem z instalacją Renko, proszę o pomoc.

Nieprzeczytany post autor: Lornzes »

Mam problem. Ale znalazłem na forum wątek, który mi w tym pomógł. Poszukam go i udostępnię tutaj dla Ciebie.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Problem z instalacją Renko, proszę o pomoc.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Defender pisze:
21 cze 2020, 21:11
Ściągnąłem z OVO na próbę RenkoBar i też nie chce się zainstalować, postępuję wg. ich filmowej instrukcji. Jakie bym nie nadał ID, zawsze
instaluje się M239 i system każe nadać inne iD a potem oczywiście dalej zostaje M239. Napisałem do nich i czekam na odpowiedź.
Ponadto z filmu wynika, że jak już się plik zainstaluje to należy włączyć szablon ovo żeby uzyskać wykres renko. Z filmu nie wiadomo skąd ten
szablon ma się wziąć. Na stronie oVO nic takiego nie znalazłem. Dziękuję za pomoc.
Ten problem jest już dobrze rozpoznany.
Dzieje się tak zwykle wtedy, gdy folder z nazwą użytkownika zawiera znaki polskie, np. Michał.
Z zasady nie powinno się wpisywać nazwy użytkownika komputera z polskimi znakami.
Zmiana nazwy tego folderu jest dosyć skomplikowana i powinien to robić ktoś, kto się dobrze na tym zna.
W innym wypadku pozostaje formatowanie dysku i reinstalacja systemu, tym razem pamiętając o niewpisywaniu polskich znaków.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ