Dobry EA

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
koles00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:02

Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: koles00 »

Witam jestem nowy na forum wiec wszystkich pozdrawiam.
Mam kilka pytań dotyczących EA , od kilku lat próbowałem ich setki, wiem że większość nie działa, znalazlem może dwa które nie tracą ale zyski są bardzo słabe , lepiej samemu handlować, ale ostatnio znalazłem coś interesującego na zagranicznym forum, dostep do konta demo na którym od jakiegoś czasu chodzi EA i poprostu wymiata, skontaktowałem się z włascicielem , koszt EA jest dość duży a mianowicie 2200 $, ale mam obawy czy ten robot może wogóle przynosić zyski na realnym koncie , z tego co widać EA działa na zasadzie pipstep(chyba) plus jakis dodatkowy wskażnik, wywnioskowałem to z historii jak widać wejscia są przy wiekszych ruchach na giełdzie. ma trailing stop bardzo blisko, podobny do EA o nazwie theofx który działa super na backtestach ale już nawet na koncie demo same straty. Wiem na pewno że takich samych zysków nie przyniesie ze względu na slippage, requote no i pewnie spread wiekszy w szczególnosci przy wiekszych ruchach.Wiec moje pytanie do forumowiczów co o tym sądzicie?, czy może zarabiac na realnym koncie? Może są chetni na zrzutke na robota:D?

Sprawdzcie sami:
Account ID- 2090615292
Password- xFH3xZ0nH5
Server- Tickmill-DemoUK

Zachęcam do dyskusji i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Pomyśl logicznie.
Gdyby taki EA był rzeczywiście taki dobry, to po co by ktokolwiek go sprzedawał?
Jeżeli to EA jest robotem, to nawet nic robić nie musi, tylko kasę wypłacać...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

koles00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:02

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: koles00 »

Myślę logicznie,
Gdybym stworzył EA który zarabia, dlaczego go nie sprzedać i zarobić więcej?
Rozumiem że dużo osób ma inne podejście, zostawiłaby go tylko dla siebie.
W tym przypadku EA poprostu wymiata , wiem że tyle nie zarobi pytanie było czy wyjdzie na plus i na jaki plus.
Nadal zapraszam forumowiczów do analizy wejść tego EA i jaki duży wpływ na jego działanie bedzie miał przede wszystkim slippage,
ale i requote, spread na koncie rzeczywistym.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Lol, jak zarobić więcej?
Czym jest $2000 w stosunku do miliardów jakie takie EA mogłoby, teoretycznie zarobić?
Każdy bank by ci za takie EA dał miliony, żeby tylko nie udostępnić ogółowi!
Weź się dobrze zastanów.
Chyba, że napisałeś ten wątek po to, żeby właśnie sprzedawać to EA???
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

koles00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:02

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: koles00 »

Przeczytaj uważnie mój pierwszy post i pytanie dotyczace tego EA.
Nadal żadnej analizy, zachęcam do merytorycznej rozmowy i analizy tego EA jak rownież różnic w działaniu tego EA na koncie demo a rzeczywistym.
Nie namawiam do kupna tego EA.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jakiej merytorycznej rozmowy?
Ja piszę EA od lat, dla siebie i na zlecenie, i wiem conieco na ten temat.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

koles00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:02

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: koles00 »

Super
Powiedz to pani w warzywniaku to może zabłyśniesz.
Każdy odwiedzający ten post zajmuje się tą tematyką w większym lub mniejszym stopniu.
Twoim jedynym argumentem jest że jeżeli jest na sprzedaż to nie zarabia.
Nadal brak konkretów.

Może uproszcze pytanie zawarte w pierszym poście dla takich znaFców ja Ty:
Dlaczego ten EA nie bedzie zarabiał na koncie rzeczywistym?

Zapraszam do analizy i rozmowy na temat tego EA wszystkich forumowiczów.
Pozdrawiam

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Na demo możesz sobie ustawić 1:500 dźwignie w tickmill, na koncie live potrzebujesz chyba status klienta profesjonalnego żeby mieć 1:500. Wątpię że klient pro kupi Twoje ea, dla reszty, nawet jeśli to będzie działało dłużej niż miesiąc to przy dźwigni 1:30 już takich rewelacyjnych jeśli chodzi o tempo przyrostu kapitału nie będzie. Poza tym coś kręcisz. Piszesz że znalazłeś to EA na zagranicznym forum, a wygląda jakbyś próbował sprzedać ea, namawiając do zrzutki. Dobrze chyba kombinujesz, że prędzej tak zarobisz na forex, niż z tradingu, tylko że to się zapowiada na kolejny "forex scam". Ale to tylko moje odczucia. Daj link do tego zagranicznego forum gdzie jest to ea i opis autora.

koles00
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 01 kwie 2020, 18:02

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: koles00 »

Witam
Dźwignia nie ma tutaj żadnego znaczenia, nie zwracam uwagi na ogólny zysk Ea na tym koncie bo jest on uzalezniony od wielkości konta ,
co jest dobre w tym Ea to to, że wlasnie nie potrzeba dużego konta , otwiera malo pozycji bez hedge ani żaden martingale, problem w tym jak napisalem w pierwszym poście , jest to EA typu scalper, więc duże prowdopodobieństwo że przez slippage, requote i spread na koncie rzeczywistym albo będą straty albo bardzo maly zysk, osobiście nie spotkalem się z EA które ma tak dobre wyniki na koncie demo, no może oprócz martingale ale to jest do czasu bo zawsze wyczyści konto.
Link:
https://www.forexforum.co/threads/a-gre ... e-is.7777/

To jest link do forum gdzie znalazłem inne konto , w MT4 ma on otwarte dwie pozycje w których masz dane własciciela wpisane w komentrzu, numer telegram i whatsapp, numer kierunkowy to chyba bangladesz , też mi to dziwnie wygląda , nie chciał dać żadnego dowodu z konta rzeczywistego bądź myfxbook, dajcie znać jak da wam inną cene bądź jakies dowody z konta rzeczywistego.

Dziwi mnie podejście , nikt nie sprawdzi , nie przeanalizuje wejść/wyjść tylko odrazu nawoływanie że to scam , może robię konkurencje wrzucając tego posta. Ale to tylko moje odczucia.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Dobry EA

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

koles00 pisze:
04 kwie 2020, 23:24

Dziwi mnie podejście , nikt nie sprawdzi , nie przeanalizuje wejść/wyjść ......
Szkoda czasu na sprawdzanie wejść/wyjść jakiegoś szemranego EA, szkoda też kasy na jego zakup.

ODPOWIEDZ