Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

Mysle ciekawy material o trzech strategiach : https://youtu.be/cXOzyXbLWjk
Zapraszam do obejrzenia. 3w1 kogos cos zawsze zainteresuje :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pjoter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 07 maja 2018, 07:24

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Pjoter »

Kliknąłem.
Zaczęło mnie mdlić przy "diamentach"
I nadawaniu im magicznych właściwosci.

samotna odwrotna świeczka w silnym trędzie to tylko znak, że nastąpiła istotna korekta. A jeśli nastąpiła korekta to znaczy, że był istotny opór. A jak był istotny opór to znaczy, że będzie (prawdopodobnie) istotnym oporem/wsparciem w przyszłości.
?!

Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

Ogladaj dalej :D

Awatar użytkownika
Pjoter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 07 maja 2018, 07:24

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Pjoter »

ForexCity pisze:
17 wrz 2019, 19:54
Ogladaj dalej :D
OK ;)

CAPP: musiał byś zacząć prezentację od krzywej kapitału by pobudzić szare komórki widza
za dużo elementów w tej metodzie
nawet Maciej (?) na drugim planie wszedł w głęboką medytację ;)

PSV: Widziałem na live, że to działa. Dla ludzi z ADH.

Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

Zaczalbym od krzywej to wyszedłbym na sprzedawce marzen albo tego co wychwala tylko jeden wylacznie system a inne nie dzialaja :)
Mialem 15 min wiec musiałem jechac konkrety odrazu :D Kto chce to znajdzie statementy moje czy innych stosujacych CAPP. Sa tez spadkowe, a co :P :mrgreen: :D
" nawet Maciej (?) na drugim planie wszedł w głęboką medytację ;) "
hehe dobre :lol:
ale tak naprawde nie ma tego wiele. Na niskich rangach/tf-ach jest czas sie ponudzic nawet :zzz:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ForexCity pisze:
17 wrz 2019, 21:07
Zaczalbym od krzywej to wyszedłbym na sprzedawce marzen albo tego co wychwala tylko jeden wylacznie system a inne nie dzialaja :)
Mialem 15 min wiec musiałem jechac konkrety odrazu :D Kto chce to znajdzie statementy moje czy innych stosujacych CAPP. Sa tez spadkowe, a co :P :mrgreen: :D
" nawet Maciej (?) na drugim planie wszedł w głęboką medytację ;) "
hehe dobre :lol:
ale tak naprawde nie ma tego wiele. Na niskich rangach/tf-ach jest czas sie ponudzic nawet :zzz:
To może wyślij "dowody" na priv? Bo cała gadka bez konkretów mija się z celem :)

Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

Co chcesz pita ? Za ten rok czy za 6 lat poprzednich ?
Nic nie musze udowadniac. W 15 min zaprezentowalem co chcialem. Moze kogos zainteresowalem systemem a jak nie to trudno. Jest wiele innych skutecznych strategii. Nie kazdy musi tradowac CAPP.
Na tym zakoncze. Pozdrawiam

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ForexCity pisze:
18 wrz 2019, 13:40
Co chcesz pita ? Za ten rok czy za 6 lat poprzednich ?
Nic nie musze udowadniac. W 15 min zaprezentowalem co chcialem. Moze kogos zainteresowalem systemem a jak nie to trudno. Jest wiele innych skutecznych strategii. Nie kazdy musi tradowac CAPP.
Na tym zakoncze. Pozdrawiam
Daj spokój z PITem. Rozbawiłes mnie mocno :)
Zawsze mnie dziwi, że ktos zapytany o ten jego (przez niego uważany) dobry sys. nigdy lub b. żadko nie zaprezentuje go w real trading ;)
Szkoleniowcy maja dokładnie to samo. Pamietam taki jeden namaiwał mnie na szkolenia i ja mu na to "ok siadamy razem i pokazujesz jak to działa". Od zawsze jest odpowiedź "tak sie nie da" :d
Może byc nawet konto demo. Mi to nie przeszkadza :)
A mój dobry kolega poszedł do takiego szkoleniowca. I gdy ten wyszedł do WC to był na tyle sprytny, że zajrzał kolesiowi do konta. I wiecie co? Konto było juz prawie wyzerowane hehehe :)
Dobre co?
Wyobraźcie sobie kupujecie wiertake czy telewizor a sklepikarz mówi. Nie mozna włączyć bo nie. ALbo bierzesz bez sprawdzenia albo wara :)

Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

To ja Ci powiem inaczej. Masz tu wiertarke ( system ) zobacz filmy instruktażowe, poczytaj materiały i jak sie spodoba i bedzie zarabialo to powiedz "dziekuje" Jak nie to sorry za ch*** wiertarke. Pzdr

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ForexCity pisze:
18 wrz 2019, 14:03
To ja Ci powiem inaczej. Masz tu wiertarke ( system ) zobacz filmy instruktażowe, poczytaj materiały i jak sie spodoba i bedzie zarabialo to powiedz "dziekuje" Jak nie to sorry za ch*** wiertarke. Pzdr
Odpowiedz na proste pytanie. Jaki jest problem zaprezentować sys. w real tradingu? Bo ja nie widze żadnego :)
I to by rozwiało wszelkie watpliwości. Jest cała masa systemów (podobno cudownych) w necie a tak naprawde to okazuje się że to zwykły ... badziew :)

ODPOWIEDZ