Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Systemy z allegro / ebay / itp - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Witam,

Jeżeli chcesz zapytać o jakiś super system z allegro, który zrobi z Ciebie niesamowicie bogatego człowieka zastanów się nad następującymi rzeczami :

- Czy gdybyś miał system generujący niesamowite zyski sprzedałbyś go ?

- Jeżeli już chciałbyś koniecznie oddać ludziom cudo generujące kasę, dlaczego miałbyś brać za to pieniądze ?

Wszelkie argumenty że ktoś zbiera na większy depozyt / jest wspaniałomyślny i chce się podzielić możesz sobie wsadzić w buty.

NA ALLEGRO NIE SPRZEDAJE SIĘ, SPRZEDAWAĆ NIE BĘDZIE ZYSKOWNYCH EA.
JEDYNY ZYSK TO TEN POCHODZĄCY ZE SPRZEDAŻY.

TAKIE EA MOŻE MIEĆ DOBRY WYNIK PRZEZ TYDZIEŃ/MIESIĄC ALE W KOŃCU UTOPI CI KASĘ.

Awatar użytkownika
Phoenix_phx
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 07 gru 2009, 19:17

Nieprzeczytany post autor: Phoenix_phx »

Zdecydowana część prawdy jest w tym co mówisz Panie Cyb, ale nie do końca. Są systemy które zarabiają. Część osób sprzedawała sygnały, co sam sprawdziłem - były trafne. Ale trzeba z tym bardzo uważać. najgorsze jest to, że Ci którzy się przejechali wystawiają pozytywna opinię.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Zgadzam się z przedmówcą. Są systemy zarabiające. Tu jeden z nich:
pierwszy w stopce.
Marnie, ale zarabia. Na koncie real również. Wydaje mi się, ze podejście nie leży w tym, co autor(?) opisuje sprzedając. Reklamujący zawsze wskaże mocne strony, a często przemilczy słabe. Ten akurat już zarobił i na siebie i na mnie. Niejednokrotnie znaleziony system zarabiał mi na zupełnie innych TF czy walorach, niż rekomendowane, a te rekomendowane z kolei nijak nie dawały dobrego wyniku.
Koszt często warty ryzyka, kwestia ustawień, nie zawsze dobrze wskazanych przez sprzedawcę. Psychologia inwestora też gra tu ważną rolę. Bo pytanie stawiane sobie, powinno by jakoś skonkretyzowane.
Czy zasada malej łyżeczki i bezpiecznie do, jednak nieprzewidywalnego, celu?
Czy "od zera do milionera", czyli albo MC, albo skracamy tę drogę do celu (patrz: snajperrr9, choć dalej tajemnica, jakim kapitałem to robi)?
Czy metoda prób i błędów? MC -> nowe depo->nowy grall-> MC->... itd.
Czy jestem tylko inwestorem, a za metodę niech odpowiada inny (np. PAMM)?

Żadnej z tych dróg wykluczyć i zaprzeczyć nie można. Na każda z nich i jeszcze innych, znajdzie się wiele faktów za i przeciw.
Z opinii wypisywanych na forach, wynika, ze każdy system prędzej czy później da ciała. Ta wiedza jest powszednia i zakładamy, ze wszyscy wiedzą, "że się nie da". Aż przyjdzie taki, co nie wie, "że się nie da" i zrobi.
Piszecie, że takie systemy po 100$ to shit, wyrzucanie kasy w błoto itp. A jednocześnie gracie czymś, co te 100$ częściej ryzykuje, i co niejednokrotnie, traci.

Dodano po 3 minutach:

ps. ->Admin
coś sie zrobi z tym forum, czy nie?
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
nubi1980
Gaduła
Gaduła
Posty: 91
Rejestracja: 09 cze 2009, 09:35

Nieprzeczytany post autor: nubi1980 »

Jak taki system zdobyć, gdzie kupić?

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Jak najbardziej mozna kupić dochodowy sys z Allegro, ale taki sam sys lub podobny mozna za darmo znależć np na FF. Przecież kluczem jest psychika czyli Trader i odpowiedni MM.

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

nubi1980 pisze:Jak taki system zdobyć, gdzie kupić?
169,99$ = x 3,52 (cena fx z bossafx) =598,36 PLN

forexhacked.com

problem z tym systemem taki, ze nie znajdziesz go zhakowanego w sieci (chyba?) ma zabezpieczenia przed dekompilacją
więc pozostaje zakup i testy w okresie
That is why we offer a 30 day money back guarantee
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Awatar użytkownika
riddle
Gaduła
Gaduła
Posty: 252
Rejestracja: 17 cze 2007, 18:22

Nieprzeczytany post autor: riddle »

Hehe :D

Z tematu, który miał być przestrogą przed oszustami i wyzyskiwaczami powstał temat hołdujący poniekąd zakupom z różnych portali.

Nigdy żadnego systemu nie kupowałem więc się nie wypowiadam ale zdrowy rozsądek podpowiada mi, że mając system, który zarabia nie przedstawiałbym go szerokiej publice.

Tak czy owak, zakup sygnałów czy też ea nigdy nie powinien być decyzją pochopną.
Forex to nieograniczone źródło pieniędzy, które wystarczy umieć podnieść !
“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Masz rację. Ale jest milion EA w sieci po 100$. Kilka z nich działa. Mój głos nie jest żadnym hołdem, ani do niczego nie namawiam. Nie można z góry wszystkiego przekreślać. Nalezy brać pod uwagę takie zachowania, które nie wynikają z chęci oszustwa, scamerstwa etc.
Sa zespoły, które projektują duże sprawy. Jak w każdym takim zespole, przy okazji robią jakieś "dykteryjki" w ramach relaksu i odskoczni, czy dla sprawdzenia jakiejś myśli albo dla żartu. Wiele systemów potem sie ukazuje w sieci. Takie zajawki wrzucane są też często dla "oszczędności" czasu. Wrzuca sie na jakieś forum szkielet pomysłu i niech inni tracą czas na testy. Potem sie to zbiera i szlifuje, a najważniejsze, jak często jest ściągane, ile odsłon, ile rozmówców i jakiej klasy, znawcy czy totalni amatorzy, ogólnie jaki odzew. Po analizie takiej wrzutki, mozna przejść do zamykania i uzupełniania projektu. Gotowy wcale może nie trafić do ludności. Trafia do konkretnego odbiorcy.
Analogicznie jest mnóstwo programów i programików stworzonych przez ludzi Microsoftu w ramach tej samej zasady. Produkty uboczne albo odpadowe. To wcale nie znaczy, ze sa bez wartości.
To jest może częściowa odpowiedź, dlaczego nie wszyscy chcą na projektach zarabiać stosując je. Poza tym, praktycznie każdy autor ma w sobie jakąś mniejszą czy większą dozę ekshibicjonizmu :lol:

Dodano po 12 godzinach 38 minutach:

ps.
przypomniał mi się TurtleTeam. Tez publikowali swoje strategie, ale wtedy, kiedy sami już od nich odeszli.
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

Laster
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 25 lip 2010, 21:42

Nieprzeczytany post autor: Laster »

Gdzieś kiedyś czytałem fajne stwierdzenie na temat systemów komercyjnych

"Każdy system jest dochodowy, trzeba tylko sprzedać odpowiednią ilość kopi" :)

oczko8668@wp.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2011, 16:51

Nieprzeczytany post autor: oczko8668@wp.pl »

Witam.
Ciekawi mnie czy, którys z szanownych forumowiczów spotkał się kiedys z podobnym EA.
http://allegro.pl/nawet-40-zysku-na-mie ... 67182.html
Partrząc na dane historyczne.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ