Pin bar i Bollinger Bands

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
mate1976
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2010, 09:50

Pin bar i Bollinger Bands

Nieprzeczytany post autor: mate1976 »

Co sądzicie o wykorzystaniu formacji świecowych (głównie pinbar i inside bar)+ Boollinger Bands. Daje stosunkowo dobre setupy i małe ryzyko.

Sytuacja z dzisiaj 16 lipca - obstawiałbym korektę (choć wiadomo, że to poniedziałek będzie i różnie może być ) ale setup jest bardzo ładny.

Edit:
Wrecz książkowa sytuacja. Pytanie jak byście zdiagnozowali w oparciu o PA przebicie tego poziomu - Wyczerpała się siła ? Są dwa mniejsze dołki i szczyty wcześniej czy też to jakaś formacja ?

Edit2:
Idelanie byłoby szukać takich setupów na D1 ale niestety tam dużo ciężej wyszukać PinBary schodzące do bandy - prędzej S/R mają tam zastosowanie. Ale niestety S/R mimo swoej prostoty są trudne - tz albo się ich rysuje za dużo albo o ten jeden za mało. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
siersciuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 407
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:31

Nieprzeczytany post autor: siersciuch »

Mi się to bardzo podoba, ale nie sadzę żeby działało, chodziarz nic nie wiadomo, może pobawię się tym na demo ;)

Pamiętaj, że na historii zawsze wszystko ładnie wygląda
jeżeli będziesz uparty, prawdopodobnie częściej odniesiesz sukces, niż doznasz porażki.

Awatar użytkownika
Tilosag
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 01 wrz 2009, 17:24

Nieprzeczytany post autor: Tilosag »

Kiedyś napisałem EA o bardzo podobnej idei, wręcz identycznej. Skutkiem jego napisania i puszczenia (na rl) było podwójne podwojenie ilości kasy, a później MC. :) Wg. mnie trzeba to jakoś ulepszyć bo jak powiedział siersciuch: to ładnie wygląda na wykresie.

ODPOWIEDZ