RTFX Trading Masters

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Wezmiesz udział w konkursie ?

tak
12
55%
nie
5
23%
nie wiem
5
23%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

RTFX Trading Masters

Nieprzeczytany post autor: reptile »

www.rtfx.com/trading-masters
From 02nd November to 30th July 2010
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Arthur Borubar
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2009, 22:53

Nieprzeczytany post autor: Arthur Borubar »

Zapowiada się ciekawie. Szkoda tylko, że dopiero w 2010 :(

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

borubar zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz :)

dargoth
Gaduła
Gaduła
Posty: 233
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:49

Nieprzeczytany post autor: dargoth »

ImSoCute pisze:borubar zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz :)
Pewnie miał na myśli, że dopiero wtedy kasę dostanie. :wink:

edit.

Sporo się różni ich platforma od mt4. Zanim dziś zajarzyłem co się z czym je chyba ze 100 pipsów mi uciekło. No nic i tak duże opóźnienie mam i trzeba jakoś gonić czołówkę.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Otworzyłem cztery pozycje prawie na czuja i zabrakło depozytu na więcej. Jestem na 120 miejscu :D
To chyba "pic na wodę" z tego co widzę, poprostu reklama brokera. Zrobię jedną transakcję na miesiąc grając na maksa, nie ma sensu poświęcać więcej uwagi temu konkursowi. Widzieliście platformę, na której gra się w tym konkursie? :shock:

Awatar użytkownika
mazimba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:10

Nieprzeczytany post autor: mazimba »

Konkurs jak konkurs, nie ma co traktować tego poważnie. Poprawcie mnie jeśli się mylę ale dźwignia 1:1 jest chyba? Wiec ciężko będzie komuś zrobić 1000% w miesiąc.
A i chyba wg regulaminu transakcje zawierać można tylko między 6-22 GMT więc lipa dla chińczyków
Co do platformy to na konkursie jest platforma web + aplikacja java. Ale broker oferuje własną platforme przy otwieraniu rachunków. Poza tym całkiem ciekawy jest feed z danymi.
Dla mnie spoko bo mogę się pobawić mając wolną chwile w pracy, to wszystko :wink:

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

mazimba pisze:Poprawcie mnie jeśli się mylę ale dźwignia 1:1 jest chyba?
To mnie właśnie zmyliło. Jak zobaczyłem wyniki konkursowiczów to pomyślałem, że powinienem wygrać z palcem w dup... . Szczerze mówiąc właśnie dlatego otworzyłem rachunek konkursowy. :D
Żeby nie poświęcać wolnego czasu demo pomyślałem, że otworzę długoteminową pozycję i mając trochę szczęścia wykończę skalpelów w ciągu kilku miesięcy, niestety dzisiaj w nocy zamknęli mi otwarte wczoraj pozycje. W takim razie daję sobie spokój.

Awatar użytkownika
Arthur Borubar
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 21 sie 2009, 22:53

Nieprzeczytany post autor: Arthur Borubar »

Sorry, mój błąd. Chyba za długo przed kompem siedzę :) . Jutro sprawdz ten konkursik :)

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

gdzie sa wyniki?

edit: LOL, wczoraj bylem 41, a tylko jeden dzien zabawy... szkoda ze nie wiedzialem o konkursie od samego poczatku :(

MaxRipper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:55

Nieprzeczytany post autor: MaxRipper »

Z dodatkowych info warto powiedziec ze jesli uda wam sie wygrac to nie dostaniecie tej kasy do lapki ale zostanie ona wam wplacona na konto i bedziecie moglui wyplacac tylko ugrany profit.

Oznacza to ze jak wygrasz 1000 E to bedziesz mogl sobie ten tysiac wyplacic jak nastukasz na ich platformie kolejny 1000 E :D. Jesli chodzi o straty to tu na szcecie ni musimy ich pokrywac :D

ODPOWIEDZ