Konkurs DEMO, gdzie i kiedy?

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
Farciarz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1105
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:49

Konkurs DEMO, gdzie i kiedy?

Nieprzeczytany post autor: Farciarz »

Jak w tytule, czy obecnie cosik jest organizowane, szukam i nic, a mam kilka wskaźników do przetestowania live, nie moge tego zrobic na historii. Czy coś obecnie moze jest organizowane przez jakiegoś broka?
Chciałem podziękować tym osobom za ich wkład w mój trading, kolejność ma znaczenie, proszę to oni: ZEUSSFX, RYCHU, GREEN7, MIGHTY BAZ
EKIPA NIE DO POKONANIA.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konkurs DEMO, gdzie i kiedy?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Możesz przetestować to na dowolnym demie :D.

Polscy brokerzy w ostatnim czasie skupili się na wdrażaniu wytycznych KNF więc dlatego "promocje" siadły. Można szukać u zagranicznych brokerów. Chyba XM prowadzi cykliczne konkursy demo.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
rabit
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1139
Rejestracja: 02 gru 2011, 01:10

Re: Konkurs DEMO, gdzie i kiedy?

Nieprzeczytany post autor: rabit »

Farciarz pisze:Jak w tytule, czy obecnie cosik jest organizowane, szukam i nic, a mam kilka wskaźników do przetestowania live, nie moge tego zrobic na historii. Czy coś obecnie moze jest organizowane przez jakiegoś broka?
Ducaskopy? Ale pewnie Jforex cie nie interesuje...? Maja co miesiac konkurs na najlepszego trejdera.
Pozdro.
Ze mnie dupa nie trejder!!! :D

Awatar użytkownika
Farciarz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1105
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:49

Re: Konkurs DEMO, gdzie i kiedy?

Nieprzeczytany post autor: Farciarz »

ruszyłem z testami na demo bezkonkursowym, to tylko kilka wskaźników, które maja pomóc zminimalizować mój statystyczna bład wejscia, chciałem konkurs, zeby na sucho nie jechac, jakby sie sprawdziły to, zawsze wiekszy ubaw
platforma obojętna, i tak tam tylko bym otwierał, nie mam doświadczenia z FForex, wiec i nie mam opini
Chciałem podziękować tym osobom za ich wkład w mój trading, kolejność ma znaczenie, proszę to oni: ZEUSSFX, RYCHU, GREEN7, MIGHTY BAZ
EKIPA NIE DO POKONANIA.

ODPOWIEDZ