Konkurs na p-fx.pl

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
daro2323
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:01

Konkurs na p-fx.pl

Nieprzeczytany post autor: daro2323 »

kto w ciągu tygodnia uzbiera najwięcej pipsów otrzyma 50zł, pozycję otwiera się na forum, system ocenia automatycznie.
rejestracja i wszystko darmowe.
zapraszam na http://p-fx.pl
forum wygląda tak:
Obrazek

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Konkurs na p-fx.pl

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Wyniki konkursu CROSS TRADE :)

EDIT:
Nie ten wątek :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: Konkurs na p-fx.pl

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

ciekawe kto otrzymał nagrodę za poprzedni konkurs na najlepszą analizę, bo zauważyłem że jak się zaczęli udzie pojawiać i wrzucać analizy to usunięto możliwość oceniania analiz i dalej nic nie było słychać o konkursie,
czyżby szkoda kasy było na to by kto inny niż "przyjaciele forum" otrzymali nagrodę ???
Money flow.
"pips to the people"

daro2323
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:01

Re: Konkurs na p-fx.pl

Nieprzeczytany post autor: daro2323 »

nie orientujesz się w sytuacji. usunąłem możliwość oceniania i konkurs bo użytkownicy dają analizy z dobrej woli dla innych i nie chcieli za to pieniędzy. oczywiście najlepiej jest obmawiać i wymyślać ploty.
pozdrawiam

-- Dodano: pn 20-05-2013, 18:24 --

nigdy się nie zdarzyło żebym nie wypłacił komuś za wygrany konkurs, a było ich z 10, więc proszę mnie nie oczerniać!

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: Konkurs na p-fx.pl

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

daro2323 pisze:nie orientujesz się w sytuacji. usunąłem możliwość oceniania i konkurs bo użytkownicy dają analizy z dobrej woli dla innych i nie chcieli za to pieniędzy. oczywiście najlepiej jest obmawiać i wymyślać ploty.
pozdrawiam

-- Dodano: pn 20-05-2013, 18:24 --

nigdy się nie zdarzyło żebym nie wypłacił komuś za wygrany konkurs, a było ich z 10, więc proszę mnie nie oczerniać!
Przepraszam, że uznałeś to za oczernienie, nie to miałem na myśli.
Ale skoro tak się robi to należałoby to w jakiś sposób ogłosić. A nie było informacji co do dalszego toku konkursu.
Pozdrawiam
Money flow.
"pips to the people"

nsjanusz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2013, 12:44

Re: Konkurs na p-fx.pl

Nieprzeczytany post autor: nsjanusz »

Ja tam sie zalogowałem przed konkursem i wygrałem nagrode też dostałem ale to tak tylko informacyjnie

ODPOWIEDZ