TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Strona konkursu: http://konkurs.tms.pl

Konkurs odbywa się w formule daytradingu - każdego dnia rejestrowany jest dzienny zwrot z inwestycji uczestników. O pozycji inwestora w Rankingu Generalnym decyduje średnia z jego trzech najlepszych dni.

Nagrody

1 x 100.000 zł
1 x 30.000 zł
1 x 20.000 zł
7 x zaawansowane szkolenie Forex-University o wartości 3.690 zł

Konkurs podzielony jest na 2 etapy. Zwycięzcami każdego etapu zostaje dziesięciu najwyżej sklasyfikowanych uczestników, którzy ukończyli dany etap z zyskiem.

Etap I
Trwa od 18 do 29 marca 2013 roku. Udział w nim jest darmowy i nie wiąże się z podjęciem przez uczestnika jakichkolwiek zobowiązań. Uczestnicy inwestują wirtualne środki na kontach demonstracyjnych TMS Pro. Zwycięzcy Etapu I otrzymują ufundowane przez TMS Brokers rachunki rzeczywiste dające możliwość walki o nagrody główne oraz pozwalające na wypłatę osiągniętych w Etapie II zysków

Etap II
Trwa od 1 kwietnia do 10 maja 2013 roku. Wstęp do tego etapu jest otwarty dla każdej pełnoletniej osoby, która otworzy rachunek rzeczywisty TMS Pro oraz zainwestuje 3 000 PLN. Podczas tego etapu uczestnicy obracają prawdziwym kapitałem. Zwycięzca Etapu II otrzymuje nagrodę w wysokości 100 000 PLN, a pozostali uczestnicy sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce atrakcyjne nagrody pieniężne lub zaawansowane szkolenia inwestycyjne.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

TMS Brokers pisze: Etap II
Trwa od 1 kwietnia do 10 maja 2013 roku. Wstęp do tego etapu jest otwarty dla każdej pełnoletniej osoby, która otworzy rachunek rzeczywisty TMS Pro oraz zainwestuje 3 000 PLN. Podczas tego etapu uczestnicy obracają prawdziwym kapitałem. Zwycięzca Etapu II otrzymuje nagrodę w wysokości 100 000 PLN, a pozostali uczestnicy sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce atrakcyjne nagrody pieniężne lub zaawansowane szkolenia inwestycyjne.
1. Czyli do etapu II może przystąpić każdy (jeśli wpłaci swoją kasę) nawet jeśli nie brał udziału w etapie I?
2. Czy można wpłacić większą sumę niż 3000?
3. O kolejności miejsc decyduje wynik w procentach liczony od kwoty wpłaconej?

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Hej
Jaki jest adres wasego serwera demo? Moze ktos z forumowiczow wie?
I saw you twice...
Try again.

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

jamesfisher pisze:
TMS Brokers pisze: Etap II
Trwa od 1 kwietnia do 10 maja 2013 roku. Wstęp do tego etapu jest otwarty dla każdej pełnoletniej osoby, która otworzy rachunek rzeczywisty TMS Pro oraz zainwestuje 3 000 PLN. Podczas tego etapu uczestnicy obracają prawdziwym kapitałem. Zwycięzca Etapu II otrzymuje nagrodę w wysokości 100 000 PLN, a pozostali uczestnicy sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce atrakcyjne nagrody pieniężne lub zaawansowane szkolenia inwestycyjne.
1. Czyli do etapu II może przystąpić każdy (jeśli wpłaci swoją kasę) nawet jeśli nie brał udziału w etapie I?
2. Czy można wpłacić większą sumę niż 3000?
3. O kolejności miejsc decyduje wynik w procentach liczony od kwoty wpłaconej?
1. Nie trzeba brac udzialu w Etapie I, zeby wziac udzial w Etapie II. Traktujemy Etap I jako rozgrzewkę, w której można wygrać "dzikie karty" do wlasciwego konkursu. Do Etapu II wystarczy zalozyc konto TMS Pro i zainwestować 3000 zł.
2. Tak można. 3000 zl to minimum. Można tez doplacać.
3. O kolejnosci decyduje wynik liczony od kapitału na koniec poprzedniego dnia + ewentualne doplaty w trakcie biezacego dnia. Dodatkowym czynnikiem decydujacym o wygranej jest to, czy jest się na przyslowiowym "plusie".

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Wow. Jestem pod wrazeniem.
Ok, doczytalem, ze mt4 jest poza konkursem, ale to cale wyglancowane ctrader i web cos tam mnie nie dziala. Im cos ladniej wyglada tym gorzej funkcjonuje.
Pozdrawiam
I saw you twice...
Try again.

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

Witam, mam kila pytan do TMS
1)Czy w drugiej rundzie mozna dokonywac wyplat z rachunku, tak aby dalej moc brac udzial w konkursie ? Czy mozna tylko wyplacic zyski, czy tez czesc kapitalu poczatkowego ?
2/ Jak wyglada sposob liczenia stopy zwrotu w danym dniu, gdy uczestnik dokonal wplaty lub wyplaty srodkow z rachunku i w tym dniu zawieral transkacje ?

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Nie bierzcie udziału w tym konkursie bo to ściema. Soft przestawia pozycje o kilkanaście pozycji i to wszystko w porządku. Więc tak na prawdę wyniki są zafałszowane.
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Fantômas pisze:Wow. Jestem pod wrazeniem.
Ok, doczytalem, ze mt4 jest poza konkursem, ale to cale wyglancowane ctrader i web cos tam mnie nie dziala. Im cos ladniej wyglada tym gorzej funkcjonuje.
Pozdrawiam
Fantomas bedziemy wdzieczni za zgloszenie problemow technicznych na adres admin@tms.pl

-- Dodano: śr 20-03-2013, 14:16 --
Guteks pisze:Witam, mam kila pytan do TMS
1)Czy w drugiej rundzie mozna dokonywac wyplat z rachunku, tak aby dalej moc brac udzial w konkursie ? Czy mozna tylko wyplacic zyski, czy tez czesc kapitalu poczatkowego ?
2/ Jak wyglada sposob liczenia stopy zwrotu w danym dniu, gdy uczestnik dokonal wplaty lub wyplaty srodkow z rachunku i w tym dniu zawieral transkacje ?
1) Wypłacać własne środki zawsze można, aczkolwiek spowoduje to usunięcie uczestnika z konkursu. Chcemy uniknąć sytuacji, w której uczestnik wypłaci większość kapitału i będzie uzyskiwał dzienne stopy zwrotu na zaniżonym kapitale, kiedy inni uczestnicy inwestują 3000zł.
2) za jeszcze niopublikowanym regulaminem konkursu Etap II:

Dzienna Stopa Zwrotu obliczana jest wg formuły:
RR % = ri*100%
gdzie:
ri =(Licznik) (wynik zrealizowany w Ti) + (delta wyniku niezrealizowanego Ti – Ti-1)
(Mianownik) (Equity Ti-1 ) + (Wpłaty Ti)

gdzie:

• Ti oznacza dzień, na który dokonywana jest kalkulacja,
• Ti-1 oznacza dzień poprzedni w stosunku do dnia, na który dokonywana jest kalkulacja
• koniec okresu oznacza godz. 23:59:59 z dokładnością do pięciu minut,
• (Equity Ti-1 ) oznacza saldo rachunku na zamknięcie poprzedniego dnia uwzględniające wycenę otwartych pozycji i wynik z zamkniętych pozycji,
• Wynik zrealizowany w Ti oznacza wynik na zamkniętych pozycjach z uwzględnieniem punktów swapowych za cały okres utrzymywania pozycji.

Awatar użytkownika
Fantômas
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 lis 2012, 08:56

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: Fantômas »

Dobrywieczor
Juz tu dzisiaj bylem i jestem jeszcze raz zeby powiedziec, ze udalo mi sie uruchomic Ctrader'a. Najprawdopodobniej wymaga dobrej jakosci lacza internetowego a ja polegam na mobilnym, wiec to roznie bywa, zwlaszcza w sniezyce. Takze poprzestane na wymienionej platformie. W razie jakichs problemow skontaktuje sie z waszym adminem.
Dobranoc
I saw you twice...
Try again.

Guteks
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:44

Re: TMS Pro Daytrader - 100.000 zł do wygrania

Nieprzeczytany post autor: Guteks »

Czy tylko mi sie tak zamula i wylacza ta platforma gdy sa duze ruchy ? Wyskakuje "slow connection" i rozlaczenie,akurat wtedy gdy sie cos dzieje. Na pewno nie jest to wina internetu bo inne platformy mi dzialaja.
Dodatkowo wtedy platforma na wykresie oraz w tabeli kwotowan pokazuje nieaktualne kursy, tak jakby opoznione. Chociaz w arkuszu zlecen sa poprawne kwotowania i transakcje sa realizowane po dobrym kursie.

-- Dodano: 21 mar 2013, 14:41 --

Cd Kilka pytan do TMS odnosnie dziennej stopy zwrotu:

1) Z tego wzoru wynika,ze gdy sa doplaty do rachunku i przeprowadzne sa transakcje nie dokonca pokazuje on prawde.

Przyklad:
Zaczynam dzien z 3000zl bez zadnej pozycji. Jednego dnia trace polowe kapitalu, zamykam transakcje zostaje mi 1500 . Doplacam 7000 tego samego dnia i juz tego dnia nie gram.
Wiec na koniec dnia system wyliczy mi ze mam tylko 15% straty zamiast 50% ?
ri (licznik)= -1500
(mianownik)=3000+7000=10000
-1500/10000= -15%
Czyz nie?

2) CZy w drugiej rundzie mozna wyplacic ewentualne zyski powyzej kapitalu 3000zl i brac dalej udzial w konkursie? Czy po prostu kazda wyplata nawet zyskow dyskfalifikuje zawodnika?

ODPOWIEDZ