Noble Markest - 40% zysku i iPad2

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
valthol
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2011, 18:21

Noble Markest - 40% zysku i iPad2

Nieprzeczytany post autor: valthol »

http://forex.noblemarkets.pl nie czytalem jeszcze dokladnie warunkow promocji, ale na pierwszy rzut oka bardzo kusząca i mozliwa do spelnienia

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

Otrzymanie iPada2 uwarunkowane jest spełnieniem warunków promocji, w tym w szczególności powiększeniem stanu rachunku rzeczywistego o co najmniej 40% poprzez dokonywanie transakcji w terminie 40 dni roboczych od dnia zasilenia rachunku Klienta w systemie transakcyjnym Noble Markets System kwotą co najmniej 5.000 zł. Klient może założyć tylko jeden rachunek promocyjny. Szczegóły oferty i regulamin promocji dostępne w Punktach Obsługi Klientów NOBLE Securities SA i na stronie www.noblemarkets.pl. Ogłoszenie ma na celu reklamę i promocję usług NOBLE Securities SA - informacje o Punktach Obsługi Klientów, usługach, ofercie i promocji na stronie www.noblesecurities.pl i www.noblemarkets.pl. NOBLE Securities SA prowadzi działalność maklerską na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego.

no nie wiem czy to taka promocja, tym bardziej, że są jeszcze inne warunki (których nie chce mi się teraz szukać) na dostanie/wylosowanie? nagrody

valthol
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 15 mar 2011, 18:21

Nieprzeczytany post autor: valthol »

doczytalem cala reszte - nie, liczy sie tylko zysk 40% kapitalu. 40 dni - 40 % - do zrobienia, a przy okazji calkiem milutki prezent! Gdybym mial te 5k to przelewam na ten rachunek odrazu

VigoWr
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2011, 21:29

Nieprzeczytany post autor: VigoWr »

Hej, 15 czerwca jest nowy regulamin na ich stronie, juz zmieniony. Czy ma ktos wersje tej przed 15 czerwca?

zjo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2011, 21:21

Nieprzeczytany post autor: zjo »

Proponuję ostrożnie z tą promocją... W zeszłym tygodniu upłynął 40 dzień roboczy od zasilenia mojego rachunku, stopa zwrotu ponad 40%, wykonane pełne 5 lotów, przy otwarciu rachunku otrzymałem informację o zakwalifikowaniu się do promocji. Dzisiaj wysłałem maila do organizatora z pytaniem kiedy upływa 40 dzień według nich. Otrzymałem odpowiedź następującą: na podstawie któregoś paragrafu, bodajże 6 ust. 7 regulaminu organizator na podstawie indywidualnej decyzji może zdyskwalifikować uczestnika. Na pytanie o powód otrzymałem odpowiedź identyczną, czyli "bo tak"... A jeśli mi to nie wystarcza, mogę złożyć reklamację, do której w ciągu 30 dni organizator się ustosunkuje. Oczywiście regulamin przewałkowałem w tą i z powrotem, nie znalazłem żadnego powodu dla jakiego miałbym być odrzucony, reklamację napisałem i pozostaje oczekiwanie... Bez wielkiej nadziei jednak. Wygląda na to, że organizator pożyczył sobie prawie bezprocentowo moje pieniążki, pobrał prowizje od pozycji, przez cały okres przewidziany regulaminem nie otrzymałem informacji o odsunięciu od promocji, dopiero po spełnieniu warunków okazało się że jestem odsunięty. Dziwne podejście do klienta...

unsec
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 05 gru 2010, 16:56

Nieprzeczytany post autor: unsec »

ciekawe jak się skończyła ta historia, szkoda że kolega już nic więcej nie napisał .. :(

zjo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2011, 21:21

Nieprzeczytany post autor: zjo »

Sorry za brak informacji... Sprawa utknęła na razie u rzecznika praw konsumenta, na moją reklamację z prośbą o podanie przyczyn wykluczenia z promocji otrzymałem odpowiedź informującą, że organizator podtrzymuje decyzję, powodów brak. Pan rzecznik wystosował pismo z wezwaniem do przywrócenia udziału w promocji w związku z oczywiście słusznym roszczeniem, nie otrzymał odpowiedzi, w tym tygodniu wysłał pismo z ponagleniem pod groźbą złożenia wniosku o ukaranie grzywną w wysokości od 2000 PLN. Zobaczymy czy się ogarną...

ferdekfx6600
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 12 lis 2009, 17:47

Nieprzeczytany post autor: ferdekfx6600 »

No to wychodzą teraz niezłe wałki. Widocznie za dużo poszło im tych iPadów i teraz kombinują :think: :wpale:
Pozdrawiam i pipsów życzę

zjo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 15 wrz 2011, 21:21

Nieprzeczytany post autor: zjo »

A to już ich broszka, co jak co, ale liczyć powinni umieć :)

pawlilimicimited

Nieprzeczytany post autor: pawlilimicimited »

Hmm... czym się różnic post podany przez valthol w którym jest tylko jeden link referencyjny z ostrzeżeniem przez Tigra, od postu kupidyn w którym mamy trzy linki referencyjne? Czy tylko zdaniem w stylu >> jeszcze nie poznałem szczegółów?
Przecież i tak trzeba podać źródło konkursu inaczej nie ma prawa bytu taki post. W źródle mamy fakt czy jest to prawdą czy też fałszem podania takiej informacji a tym bardziej spamowania.

Wiem że post był dawno temu ale nieco Tigr chyba przesadził. Mam nadzieje że nie zwrócenie w ten sposób uwagi nie jest obrazą.


ps. może to różnica że jeden jest stałym bywalcem a drugi nie jest nim. Więc młodszy obrywa?

:shock: :shock: :shock:

ODPOWIEDZ