Liga mBank - wirtualna gra inwestycyjna

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Liga mBank - wirtualna gra inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
drapichrust
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 gru 2009, 11:22

Nieprzeczytany post autor: drapichrust »

no nagrody fajne, ale inwestowanie w fundusze?

Pierwszy raz Wirtualny Portfel Inwestycyjny określany jest podczas rejestracji (drugi krok tego procesu). Podczas rejestracji należy rozdysponować wirtualne 100.000 PLN zgodnie z poniższymi regułami:
* Uczestnik wybiera minimalnie 4 spośród dostępnych Funduszy;
* maksymalny udział jednego funduszu w portfelu wynosi 50% jego wstępnej wartości (50.000 zł);
* minimalny udział jednego funduszu w portfelu wynosi 10% (10.000 zł)
* do dnia 30 maja włącznie można dokonywać dowolnych zmian w WPI z zachowaniem powyższych reguł
nie bardzo widze tu pole do popisu,żadnej kontroli nad tym, ładujesz kase i modlisz sie zeby dobrze trafić, chcą raczej nagonić klientów bo aby uczestniczyc potrzeba miec ekonto w mbanku

MkubuxK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1051
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:27

Nieprzeczytany post autor: MkubuxK »

Mały wybór funduszy jak dla mnie. Brakuje mi szczerze mówiąc funduszu inwestującego np w obligacje europejskie lub np amerykańskie które maja całkiem fajne stopy zwrotu jak kurs akcji zacznie ostro nurkować a wraz z nim nasza waluta. Ale ogólnie zabawa całkiem fajna, tworzymy taki fundusz funduszy i zerkamy raz na tydzień gdyż częściej zmian dokonywać nie można. Nagrody całkiem fajne jak na czas który trzeba na to poświęcić gdy interesuje się rynkami finansowymi na co dzień i bez takiego konkursu.
fx-forum

takezo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 28 sie 2006, 22:57

Nieprzeczytany post autor: takezo »

konkurs
kto mniej straci? 8)
Wiekszosc nie zawsze sie myli.

Awatar użytkownika
eco89
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2010, 16:11

Nieprzeczytany post autor: eco89 »

"Uwaga! Uczestnikami „Ligi mBanku” mogą być tylko osoby, które na Dzień Rozpoczęcia konkursów ukończyły 18 rok życia oraz które na dzień rozpoczęcia Konkursu są posiadaczami bądź współposiadaczami rachunku eKONTO w mBanku. "

już się napaliłem na ten konkurs a tu taki psikus mi robią;/

Trochę nie rozumiem. Konkursy są zazwyczaj elementami kampanii promocyjnej mającej na celu pozyskanie nowych klientów. A tu jest zupełnie inaczej. Konkurs skierowany tylko do klientów.

Awatar użytkownika
mrmike
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 22 mar 2009, 22:34

Nieprzeczytany post autor: mrmike »

@eco89

Po prostu zachęcają obecnych klientów mbanku do inwestowania w fundusze :)
I am a smart and patient Forex trader!

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

Ahhh te reklamy..
Boby Fischer is great!

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

drapichrust pisze:no nagrody fajne, ale inwestowanie w fundusze?

Pierwszy raz Wirtualny Portfel Inwestycyjny określany jest podczas rejestracji (drugi krok tego procesu). Podczas rejestracji należy rozdysponować wirtualne 100.000 PLN zgodnie z poniższymi regułami:
* Uczestnik wybiera minimalnie 4 spośród dostępnych Funduszy;
* maksymalny udział jednego funduszu w portfelu wynosi 50% jego wstępnej wartości (50.000 zł);
* minimalny udział jednego funduszu w portfelu wynosi 10% (10.000 zł)
* do dnia 30 maja włącznie można dokonywać dowolnych zmian w WPI z zachowaniem powyższych reguł
nie bardzo widze tu pole do popisu,żadnej kontroli nad tym, ładujesz kase i modlisz sie zeby dobrze trafić, chcą raczej nagonić klientów bo aby uczestniczyc potrzeba miec ekonto w mbanku
Poczytaj "Mistrzowie rynków finansowych - Schwager Jack D." (druga część Markets Wizards)
jeden z "Mistrzów" z którymi był przeprowadzany wywiad działa tylko w ten sposób i osiąga ponadprzeciętne wyniki przy bardzo niskim ryzyku.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Boby_Fischer
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 25 paź 2008, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Boby_Fischer »

Książka racja, mistrzostwo świata. Szkoda, że tak późno ją czytałem...
Boby Fischer is great!

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Boby_Fischer pisze:Książka racja, mistrzostwo świata. Szkoda, że tak późno ją czytałem...
kurcze a ja ja zaczalem czytac ale jakos mnie nie urzekla i chyba przeczytalem tylko o bilu jakims tam co byl sultanem walut, i jak tam pisal jakimi kwotami obracal to stwierdzilem ze to nie dla mnie :D

ODPOWIEDZ