Bitcoin korekta

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Clagon
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2017, 00:15

Bitcoin korekta

Nieprzeczytany post autor: Clagon »

Witam!

Mógłbym prosić doświadczonych w analizie technicznej o ocenę możliwej korekty bitcoina? Chodzi mi tylko o czas, a mianowicie kiedy mniej więcej ona nastąpi.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Bitcoin korekta

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Heh, to lepiej by wyszło jakbyś do wróżbity Macieja zadzwonił :)

Przyszłości nikt nie zna - możemy sobie jedynie prognozować wystąpienie możliwych scenariuszy. Tyle, że rynek i tak zrobi swoje. A akurat rynek Bitcoina już wielokrotnie pokazał, że jest nieobliczalny ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
amneziahaze
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 29 maja 2017, 01:26

Re: Bitcoin korekta

Nieprzeczytany post autor: amneziahaze »

Rynek decyduje. Nad kursem kryptowalut ogółem siedzę od paru lat, na pierwszym podejściu skorzystałbym na Twoim miejscu z https://coinmarketcap.com/charts/ , następnie kurs BTC 3D Obrazek 4H Obrazek 4H Obrazek Czekamy na odbicie, zmianę trendu w 4H, jednak zjazd o 50% tutaj na tym forum wszystkim powie mniej więcej coś takiego: "bardzo duża zmienność, prawie jak w kasynie, nie wiadomo". W mojej opinii osobiście pierwsza(albo nawet druga) zwrotna na podstawie wskaźnika AO w 4H da jako tako rezultat w postaci trendu, który odwróci kierunek na wyższych interwałach i wtedy można zabierać się za piramidowanie. Pozdrawiam serdecznie.

PS: nie znam tego forum, nie wiem jak skutecznie zamieszczać na nim wykresy. Zauważyłem, że wchodzą nie tak jakbym oczekiwał, tj. by sprawdzić prognozy/rysunki w pełni trzeba ctrl + scrollem na myszce zwiększyć dystans tak aby cały obraz się wyświetlił.

ODPOWIEDZ