BlackBerry

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
3one
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 07 mar 2017, 16:49

BlackBerry

Nieprzeczytany post autor: 3one »

Witam

Chcialbym omowic temat BlackBerry. Jak wiemy od dluzszego czasu koncern nie jest w stanie sobie poradzic w erze smartphonow.
Zapowiedz i prezentacja nowego KEYONE na targach MWC 21.02 przynioslo chwilowy wzrost notowan do poziomu 7,48 jednak rynek poraz kolejny dal czerwone swiatlo dla rozwiazania BB.
Od dnia 21.02 widoczny jest staly spadek do poziomu 6,68.
Wydaje sie pedzi on conajmniej do poziomu najnizszego od 2015 jakim jest 6.22
06.03 dostal suport na 6.69 i teraz zmerza ku gornemu limitowi jakim wedlug mnie bedzie poziom 6,80 (miejsce na sell order).
W ciagu najblizszego tygodnia BB nie ma przewidzianych wiekszych nowinek dla swoich inwestorow (no moze poza zlymi - zapowiedzi samsunga o nowej lini tabletow, lg z nowym wyswietlaczem i nawet nokia zablysla ze swoim retro 3310) wiec wydaje sie (tak jak wspomnialem wyzej) dojdzie do poziomu najnizszego od 2015r jakim sa okolice 6.22.

Nie zalaczam wykresow bo kazdy moze sobie to wszystko sprawdzic - tym bardziej ze w tym przypadku wykres wydaje sie prosty.
Jestem nowym userem jak widac wiec bez bluzgow :) Nie analizuje par walutowych jeszcze ze wzgledu na bardzo duza ilosc zmiennych. Wydaje mi sie ze temat moze byc ciekawy dla nowych userow. :564:

P.S. Konstruktywna krytyka mile widziana :)

ODPOWIEDZ