myfxbook.com - koniec fałszowania statements

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

myfxbook.com - koniec fałszowania statements

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.

www.myfxbook.com wprowadza weryfikację konta dzięki hasłu inwestora. Powinno to wyeliminować "przekręty" z modyfikacją statements.

http://myfxbook.wordpress.com/2009/11/0 ... on-system/

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Re: myfxbook.com - koniec fałszowania statements

Nieprzeczytany post autor: matka »

MaRCHeW pisze:Powinno to wyeliminować "przekręty" z modyfikacją statements.
Co sprytniejsi zawodnicy z myfxbooks stosowali bardziej wyszukane formy przyciągnięcia klientów. Np. podpinali swoje konto tu www.fxgeniusrobot.com/eng/LIVE_Trades.html. Myślę, że to spokojnie obchodzi "zabezpieczenie" z hasłem inwestora. Nie wiem jak to demo teraz przędzie ale jak przędło można sobie zobaczyć w zestawieniu najlepszych wyników myfxbook, czyli np. +2.16370172797E9% w miesiąc 8)

A najlepsze co widziałem to jak pewien "szanujący" się programista, sprzedający swoje EA za ciężkie pieniądze, w żywe oczy łgał że faktycznie udało mu się stworzyć robota, który tyle zarabia, tylko że akurat ten nie jest na sprzedarz. A krytycy jego geniuszu to po prostu niedoświadczeni traderzy :D

http://www.myfxbook.com/community/tradi ... p=1&o=2919
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Re: myfxbook.com - koniec fałszowania statements

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
matka pisze:Co sprytniejsi zawodnicy z myfxbooks stosowali bardziej wyszukane formy przyciągnięcia klientów. Np. podpinali swoje konto tu www.fxgeniusrobot.com/eng/LIVE_Trades.html. Myślę, że to spokojnie obchodzi "zabezpieczenie" z hasłem inwestora. Nie wiem jak to demo teraz przędzie ale jak przędło można sobie zobaczyć w zestawieniu najlepszych wyników myfxbook, czyli np. +2.16370172797E9% w miesiąc 8)
No ok, ale to pokazujesz nie swoje wyniki, także ten myk nie ma znaczenia bo szybko zostaniesz wyłowiony ;)

matka pisze:A najlepsze co widziałem to jak pewien "szanujący" się programista, sprzedający swoje EA za ciężkie pieniądze, w żywe oczy łgał że faktycznie udało mu się stworzyć robota, który tyle zarabia, tylko że akurat ten nie jest na sprzedarz. A krytycy jego geniuszu to po prostu niedoświadczeni traderzy :D

http://www.myfxbook.com/community/tradi ... p=1&o=2919
Jeśli będzie sprawdzanie wyników przesyłanych do myfxbook z tym co jest na koncie poprzez hasło investora to imho będzie to dobry sposób na wyeliminowanie takich kolesi.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Krzyś_13
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2008, 08:37

Nieprzeczytany post autor: Krzyś_13 »

Mając konto w AM trzeba podać "Password" czy "Investor" ?
Bo coś mi nie działa...
Pozwól stratom rosnąć, tnij zyski ! Potrzebuję dawcy na moje wygrane :)

roymakkay
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 19 paź 2009, 19:13

Nieprzeczytany post autor: roymakkay »

gdzie konkretnie mogę sprawdzić wyniki jakiś gościów ?

Awatar użytkownika
SzykownyJac
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 sty 2010, 01:07

Nieprzeczytany post autor: SzykownyJac »

Krzyś_13 pisze:Mając konto w AM trzeba podać "Password" czy "Investor" ?
Bo coś mi nie działa...
w opcjach podajesz
FTP login oraz
FTP password - (czyli takie haslo jak masz na myfxbook)

a jezeli chodzi o panel myfxbook
to tam podajesz investor password

roymakkay pisze:gdzie konkretnie mogę sprawdzić wyniki jakiś gościów ?

http://www.myfxbook.com/community/trading-systems/4,1

Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

czy ktoś naprawdę szuka komu powierzyć swoje pieniądze przez myfxbook. Chodzi mi o Wasze opinie i doświadczenia :D
Yaaa man

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Wa$$kII pisze:czy ktoś naprawdę szuka komu powierzyć swoje pieniądze przez myfxbook. Chodzi mi o Wasze opinie i doświadczenia :D
Ogólnie na pewno. W końcu taka "weryfikacja" jest lepsze niż reklamy na stronach. Na pewno odbywa się to na małą skalę na razie - tak uważam.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

Tig3r pisze:
Wa$$kII pisze:czy ktoś naprawdę szuka komu powierzyć swoje pieniądze przez myfxbook. Chodzi mi o Wasze opinie i doświadczenia :D
Ogólnie na pewno. W końcu taka "weryfikacja" jest lepsze niż reklamy na stronach. Na pewno odbywa się to na małą skalę na razie - tak uważam.
Myślę sobie, że chyba lepsze jest zulutrade. Tylko tam płacą głównie od ilości zleceń. A z tym jest mały problem bo staram się ograniczać ilość.

P.S. Założyłem swój profil na myfxbook zobaczymy. Jest jedna osoba tracking. Tylko nie bardzo rozumiem co to znaczy? Bo na pewno nie składa moich zleceń u siebie skoro refresh jest co 5 minut. Tylko obserwuje?
Yaaa man

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Tracking, znaczy że ktoś dodał sobie do obserwowanych.

Sam portal pokazuje jedynie wyniki i nie pośredniczy w zawieraniu transakcji (póki co bo przyszłości nie znamy)
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

ODPOWIEDZ