Skalpowanie - co o tym myslicie?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Do skalpowania potrzebna jest platforma szybko realizująca zlecenia,nie polecam XTB na real do skalpu bo czasami długo czeka sie na otwarcie lub zamknięcie zlecenia. :D A co do skalpu to jest to przeznaczone dla bardziej doświadczonych graczy,nie polecane dla początkujących. 8)
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Tak jest.Do skalpu potrzebne jest jedno spojrzenie na wykres i otwieranie pozycji,a nie siedzenie przez godzine i patrzenie na wykres,potrzebna jest wprawa i doświadczenie. Jeśli myślisz że na realu jest tak samo jak na demie to sie grubo mylisz :D Powodzenia
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

Tymek pisze:Pisałem kiedyś taką strategię i wszystko było ok, ale jak przyszedł szybki
trend przeciwny to szło w diabły.
tak tymek pisales to taki typ hedgingu sam z niego korzystam ale tylko wtedy kiedy trend mamy pod kontrola no i spora plynnosc finansowa bo bez tego o takiej metodzie mozna zapomniec...

money
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2007, 23:30

Nieprzeczytany post autor: money »

Skalpowanie jest opłacalne jeśli masz sprawną platformę i konkretne środki finansowe. Jednak jak powiedzieli moi przedmówcy wybicie z tren du zniechęci cię do tej metody błyskawicznie. To jest własnie forex. Musisz dopracować się własnej metody.

A dla młodych najważniejsza zasada: błyskawicznie ciąć straty i zawsze SL, zawsze. Czasami jak wrócisz z WC pozostaje ci już tylko demo a real poszedł...

money
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 21 cze 2007, 23:30

Nieprzeczytany post autor: money »

max do 5 pipsów i inwestycja (a nie gra) od 10% kapitału wzwyż

Zrubo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2007, 16:23

Nieprzeczytany post autor: Zrubo »

Kuguar pisze:Do skalpowania potrzebna jest platforma szybko realizująca zlecenia,nie polecam XTB na real do skalpu bo czasami długo czeka sie na otwarcie lub zamknięcie zlecenia.
Ja akurat mam inne zdanie 80 % mojej gry to skalpowanie i własnie w XTB nie moge złego słowa powiedziec takim sposobem w sierpniu zarobiłem 8,000 zł. Otwieranie i zamykanie odbywa sie błyskawicznie ( no zdarzyło sie moze z dwa razy...)

Co do tematu skalpowanie... nie liczy sie sposób tylko profit proste, nie warto wierzyc w jakies systemy sygnały czy czyjes dyrdymały Ty grasz Ty podejmujesz decyzje i Ty masz racje

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ