scam forexyestrader.pl

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
centcan
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2024, 09:29

scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: centcan »

Witam
Chciałem przestrzec przed kursem od Michała Wiśniewskiego forexyestrader.pl , gość zrobił sobie biznes na kursach które nie dają wiedzy aby zarabiać tak jak on obiecuje 500-600$ na jednej transakcji w kilka minut lub godzin. Mówią że szukają ludzi wyjątkowych , którzy chcą się szkolić i zarabiać duże pieniądze działają psychologicznie abyś kupił kurs , jak kupisz kurs Basic wyceniany na ponad 5000zł to oferują później kurs za jeszcze więcej pieniędzy mówią, że jest tam ukryta wiedza z którą na pewno zarobisz ogólnie zwykły SCAM , prosiłem go też aby podał hasło inwestora abym mógł zobaczyć jego trades to już mi więcej nie odpisał mimo że jestem kursantem
Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale proszę o przeniesienie jeśli zły, w dzisiejszych czasach mamy mnóstwo mentorów oferujących kursy po 5kzł na forum powinna powstać lista opinii doświadczeń związana z rożnymi kursami aby więcej osób nie zostało naciągnięte.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2706
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

centcan pisze:
21 lip 2024, 09:41
Witam
Chciałem przestrzec przed kursem od Michała Wiśniewskiego forexyestrader.pl , gość zrobił sobie biznes na kursach które nie dają wiedzy aby zarabiać tak jak on obiecuje 500-600$ na jednej transakcji w kilka minut lub godzin. Mówią że szukają ludzi wyjątkowych , którzy chcą się szkolić i zarabiać duże pieniądze działają psychologicznie abyś kupił kurs , jak kupisz kurs Basic wyceniany na ponad 5000zł to oferują później kurs za jeszcze więcej pieniędzy mówią, że jest tam ukryta wiedza z którą na pewno zarobisz ogólnie zwykły SCAM , prosiłem go też aby podał hasło inwestora abym mógł zobaczyć jego trades to już mi więcej nie odpisał mimo że jestem kursantem
Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale proszę o przeniesienie jeśli zły, w dzisiejszych czasach mamy mnóstwo mentorów oferujących kursy po 5kzł na forum powinna powstać lista opinii doświadczeń związana z rożnymi kursami aby więcej osób nie zostało naciągnięte.
Witaj
Dzięki że napisałeś takie opinie pozwalają uchronić ludzi przed naciąganiem na usługi, które nie dadzą żadnego efektu. A większość tych sprzedawców marzeń to po prostu gamonie, które nie mają wyników na realnym rynku więc sprzedają G warte kursiki. Od razu Ci powiem że 99% szkoleniowców to Scam.
Opisywaliśmy wielu guru z Polski czy tez firmy-stajnie z pseudokołczami. Te tematy są trochę porozrzucane wiec trzeba szukać poprzez wyszukiwarkę na naszym forum albo google dodając hasło "nawigator forex" (to powinno ułatwić).
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Milioner7

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: Milioner7 »

Kolejna osoba wpadła do dołu kloacznego tym akurat nie jestem zdziwiony , nawet nie był bym zdziwiony oszustwem na "Afrykańskiego Księcia" właściwie to mnie nie obchodzi i nie jest mi przykro , może i było mi przykro jak pierwszy raz na tym czy innym forum przeczytałem wypowiedz osoby "załadowanej w kako"" ostrzegających innych przed bólem dupy . Właściwie to nawet bym nic w tym temacie nie na pisał bo po co pozować na forexowego zbawcę . skoro pan Serol rzuca statystyką że 99% to scam to ja nawet nie wnikam jak wyciągnął taką statystykę tylko poproszę o ten 1% źródeł które nie są scamem wchłonę wiedzę z tych rzetelnych źródeł jak gąbka wodę

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2706
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Milioner7 pisze:
24 lip 2024, 00:14
Kolejna osoba wpadła do dołu kloacznego tym akurat nie jestem zdziwiony , nawet nie był bym zdziwiony oszustwem na "Afrykańskiego Księcia" właściwie to mnie nie obchodzi i nie jest mi przykro , może i było mi przykro jak pierwszy raz na tym czy innym forum przeczytałem wypowiedz osoby "załadowanej w kako"" ostrzegających innych przed bólem dupy . Właściwie to nawet bym nic w tym temacie nie na pisał bo po co pozować na forexowego zbawcę . skoro pan Serol rzuca statystyką że 99% to scam to ja nawet nie wnikam jak wyciągnął taką statystykę tylko poproszę o ten 1% źródeł które nie są scamem wchłonę wiedzę z tych rzetelnych źródeł jak gąbka wodę
M7 masz krótką pamięć.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ilu to juz bylo takich szarlatanow? wisniewski, fraktal trader, urbanski, smog, smart trader... wszyscy koncza tak samo czyli skandalem chociaz najwiekszy fenomen dla mnie to fijolek ktory przez rok informowal ze juz konczy ze szkoleniami i idzie na emeryture po czym wrocil z kolejnymi kursami bo jego studenci go bardzo prosili i teraz robi webinary dla wszystkich niezbyt popularnych brokerow typu insta forex, naga markets i cos tam jeszcze :D chyba przez ten ostatni rok nie zdazyl ich odpowiednio 'wyszkolic'...

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2706
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Forex-trader pisze:
25 lip 2024, 07:25
ilu to juz bylo takich szarlatanow? wisniewski, fraktal trader, urbanski, smog, smart trader... wszyscy koncza tak samo czyli skandalem chociaz najwiekszy fenomen dla mnie to fijolek ktory przez rok informowal ze juz konczy ze szkoleniami i idzie na emeryture po czym wrocil z kolejnymi kursami bo jego studenci go bardzo prosili i teraz robi webinary dla wszystkich niezbyt popularnych brokerow typu insta forex, naga markets i cos tam jeszcze :D chyba przez ten ostatni rok nie zdazyl ich odpowiednio 'wyszkolic'...
To jest ze strony fikołka
https://fiboteamschool.pl/szkolenia-stacjonarne-forex/
Fikolek.jpg
Wyniki sprzed 13 lat mają być zachętą na szkolenie stacjonarne :D
Do tego są tam 2 waluty, Ropa, 3 indeksy a wszystko w Day Trading, który jest najbardziej wymagającą formą tradingu, gdzie wyszkoleni zawodowcy mają problemy....
On to pewnie sprzedaje jako pomysł za zarobek dla emerytów i matek z dziećmi 8)
Ludzie potem obwiniają siebie za brak wyników i po jakimś czasie - uwaleniu kilku depo - rezygnują bo stwierdzają że nie nadają się do tego. Nie zdają sobie sprawy że tak naprawdę sprzedawca opowiadał im bajki. Od czasu do czasu wk...ni przychodzą do nas :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

centcan
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2024, 09:29

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: centcan »

Dlatego proponuje założyć na forum taką listę oszustów , ja przyznaje się dałem się nabrać na wielkie zyski , poczułem się wybrany , gdy Tomek (jego pracownik który dzwoni do ludzi zainteresowanych kursem) mówi że nie ze wszystkimi podejmują współprace tylko z ludźmi co chcą zarabiać uczyć się i rozwijać . Zwykłe psychologiczne zagrywki , którymi się nabrałem straciłem ponad 5000zł dlatego chce ostrzec innych żeby się nienabrali na to i zatrzymać scamerowi źródło dochodu

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2706
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

centcan pisze:
26 lip 2024, 16:09
Dlatego proponuje założyć na forum taką listę oszustów , ja przyznaje się dałem się nabrać na wielkie zyski , poczułem się wybrany , gdy Tomek (jego pracownik który dzwoni do ludzi zainteresowanych kursem) mówi że nie ze wszystkimi podejmują współprace tylko z ludźmi co chcą zarabiać uczyć się i rozwijać . Zwykłe psychologiczne zagrywki , którymi się nabrałem straciłem ponad 5000zł dlatego chce ostrzec innych żeby się nienabrali na to i zatrzymać scamerowi źródło dochodu
Wystarczy wpisać to czego szukasz w google plus hasła "nawigator forex" i jak jest opisany przez nas to wyskoczy link.
Oni wszyscy mają cechy wspólne i jedna charakterystyczną są: są praktykami na forex od wielu lat ale nie mogą pokazać żadnego wiarygodnego statementy z myfxbook....
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2422
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

SEROL666 pisze:
25 lip 2024, 14:05
[
Wyniki sprzed 13 lat mają być zachętą na szkolenie stacjonarne :D
Do tego są tam 2 waluty, Ropa, 3 indeksy a wszystko w Day Trading, który jest najbardziej wymagającą formą tradingu, gdzie wyszkoleni zawodowcy mają problemy....
Chyba punkt wspólny wszystkich szkoleniowców jest taki sam, Raz się udało i faktycznie maja co pokazać ale już potworzyć tego wyniku sam nie potrafią dlatego się chwalą jednym statmentem jak w tym przypadku przez 13 lat. albo walą na demo all in i uczą jak ktoś ma to robic na rachunku realnym swoimi własnymi pieniędzmi.

Podobna analogia jest gdy ktoś wygra w totka i będzie sprzedawał kursy jak grać by wygrać ;)

centcan
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2024, 09:29

Re: scam forexyestrader.pl

Nieprzeczytany post autor: centcan »

Na Whatsapp są dwie grupy forexyestrader jedna darmowa druga dla kursantów w obu aktualnie pisać mogą tylko administratorzy ponieważ wiele ludzi pisało że to oszustwo, a on dalej się reklamuje.
Byście widzieli te reklamy to co on w nich gada to czyste kłamstwo i manipulacja
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2024, 19:01 przez centcan, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ