Wypłata środków

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
kd2340
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2021, 12:10

Wypłata środków

Nieprzeczytany post autor: kd2340 »

WITAM, mam problem z wypłata środków u brokera. Sprawa wygląda tak, że wpłaciłem srodki z polskiego konta i było wszystko okey. teraz chce wypłacić pięniądze na to samo konto i proszą mnie o podtwierdzenie wyciagu z konta, ale nie mam takiego ponieważ wypłaty dostaje na inne konto. Pytanie czy mogę przesłać jakiś inny dokument który przejdzie próbowałem wiele sposobów nic nie przechodzi. Broker to BDSwiss
Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Wypłata środków

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

kd2340 pisze:
15 wrz 2021, 12:16
WITAM, mam problem z wypłata środków u brokera. Sprawa wygląda tak, że wpłaciłem srodki z polskiego konta i było wszystko okey. teraz chce wypłacić pięniądze na to samo konto i proszą mnie o podtwierdzenie wyciagu z konta, ale nie mam takiego ponieważ wypłaty dostaje na inne konto. Pytanie czy mogę przesłać jakiś inny dokument który przejdzie próbowałem wiele sposobów nic nie przechodzi. Broker to BDSwiss
Z GÓRY DZIEKUJE ZA POMOC
Pomóc ci może najlepiej twój client manager od twojego brokera!
Kto ci tu ma niby powiedzieć, czego wymaga twój broker?
Jeżeli broker cię prosi o wyciąg z konta, to masz mu przedstawić wyciąg z konta.
A jeżeli nie wiesz o jaki wyciąg chodzi, to zapytaj brokera!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Wypłata środków

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Chyba każdy broker (taki który wzbudza zaufanie) wymaga takiego potwierdzenia adresu zameldowania itp. Pewnie chodzi dokładnie o potwierdzenie adresu zameldowania z założonym kontem bankowym, czy adres konta bankowego pokrywa się z adresami rachunków za prąd, internet itd. Każdy szanujący się broker tego wymaga. Tutaj chodzi o przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy itp. I ogólnie żeby potwierdzić tożsamość, dokładnie zweryfikować czy ten ktoś jest faktycznie tym za kogo się podaje.

Wyślij jakiś pdf z transakcją gdzie widnieje Twój adres, imię nazwisko, jakiś rachunek, albo zapłata za coś, albo to i to i powinno być ok. Taki wyciąga wygenerujsz na rachunku banowym online do pdf.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

ODPOWIEDZ