Fxmarketsgroup.com

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Kwiatek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2021, 23:29

Fxmarketsgroup.com

Nieprzeczytany post autor: Kwiatek »

Witam.
Chciałem ostrzec przed tym brokerem. W trakcie "współpracy" cały czas generowany profit, są pozycje stratne ale wszystko za radą opiekuna było wyprowadzane na zero bądź nawet na plus. Do wpłat na rachunek oferowane dofinansowania, na poczet szybszego rozwoju rachunku (niewypłacalna część tylko do operacji) Ciągłe namawianie na zwiększenie depozytu w celu przejścia na bezpieczniejsze instrumenty tj akcje, indeksy. Po miesiącu telefon od opiekuna, "nagłe załamanie rynku, musimy zabezpieczyć rachunek, poziom zabezpieczenia na krytycznym poziomie." W tej samej chwili na każdym instrumencie miałem +2000 na spreadach. Szczęście w nieszczęściu, ten przelew gdzieś się zawieruszył, udało już mi się odzyskać te pieniądze. Wpłaty realizowane po przez kantory kryptowalut. Na chwilę obecną nie chcą wypłacić pozostałych środków, ponieważ nie spełnione zostały warunki dofinansowania - czekają na ten przelew. Kilka dni temu wreszcie znalazłem ostrzeżenie przed tym brokerem i szukam informacji, pomocy, ofiar tego brokera.

Tu moje pytanie, widziałem już temat w sprawie Sparta Group - firma zajmująca się odzyskiwaniem pieniędzy od fałszywych brokerów. Ktoś z nimi współpracował? Macie jakieś informacje. Nie znalazłem żadnych informacji na ich temat, tylko rekomendacje na ich stronie.

Nevermind
Gaduła
Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 09 mar 2013, 15:16

Re: Fxmarketsgroup.com

Nieprzeczytany post autor: Nevermind »

Do mnie też dzwonił pracownik ze Sparta. Group ws. Konta w Ironfx. Też szukam informacji o tej kancelarii.
I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

''Roguc''

Dj-dku
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2023, 09:47

Sparta group

Nieprzeczytany post autor: Dj-dku »

Też szukam osób którzy mieli z tą kancelarią sparta group kontakt. Pomogli komuś? Opinie są pozytywne tylko na ich stronie. Mnie też oszukano i szukam pomocy. Sparta group się odezwała, pierwszy kontakt miły, ale potrafią odzyskać pieniądze?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Fxmarketsgroup.com

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W kwestii możliwości odzyskania środków od tego typu oszustów, polecam tę lekturę:
https://forexclub.pl/jak-odzyskac-srodk ... era-forex/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ