konkurs tradingowy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Jak tam kolejna edycja konkursu tdadigowego nr6, bo cisza jak makiem zasiał. Zresztą nie ma się co dziwić, sprawy przybrały dla wielu dość marginalny :wink: obrót. Może ktoś ma facebooka albo dostęp do wyników? rzućcie linka albo skana jak macie.
Obrazek

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Coś się dowiedziałem.
1 +170%
2 +121%
3 +116%
4 +105%
5 +49%
Z tych znanych :
Zaorski 4 razy dopłacał, gridował, wyzerował i się wycofał.
Rygielski zrobił +4,8% i dosyć przytomnie zarządzał kapitałem.
Szwajcar tradycyjnie nakrył się kopytami i musiał dopłacać do konta.
Smart sęp -100%
Vezoriwariat -100%

no i tyle wiem
Obrazek

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

sardo nunspa pisze:
23 mar 2021, 01:00
Coś się dowiedziałem.
1 +170%
2 +121%
3 +116%
4 +105%
5 +49%
Z tych znanych :
Zaorski 4 razy dopłacał, gridował, wyzerował i się wycofał.
Rygielski zrobił +4,8% i dosyć przytomnie zarządzał kapitałem.
Szwajcar tradycyjnie nakrył się kopytami i musiał dopłacać do konta.
Smart sęp -100%
Vezoriwariat -100%

no i tyle wiem
To juz sie konkurs zakończył? I jesli tak to kto wygrał? Bo wynik 170% całkiem fajny. Pytanie tylko przy jakim ryzyku. Bo przy dużym lewarze mozna to uzyskac przy jednej udanej pozycji :)

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

No tak! skończył się tylko cisza. Kiedy się zaczynał Szwajcar, wyzywał wszystkich znanych szkoleniowców i groził wpisaniem na listę hańby. Kiedy dyskwalifikował Zaorskiego, darł papurę na pół youtuba. W trzecim tygodniu zaczęła się agonia jego depozytu i stąd ta cisza.
Ale mam skana tego rachunku :wink: Tak na wszelki wypadek, gdyby jakiś złośliwiec forumowy wpadł na pomysł zrobienia listy toksycznych szkoleniowców. :lol:

A Rygielski gra dalej, ma teraz +5,5%, może nie wie, że już koniec.
Obrazek

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

sardo nunspa pisze:
23 mar 2021, 19:48
No tak! skończył się tylko cisza. Kiedy się zaczynał Szwajcar, wyzywał wszystkich znanych szkoleniowców i groził wpisaniem na listę hańby.
Ktoś się w ogóle identyfikuje z tą tzw. polską sceną traderską? Bo mi się ona kojarzy ze sceną, na której tańczą internetowi analitycy, kręciciele filmików na youtube, szkoleniowcy, twórcy webinariów, inni celebryci przy poklasku tej całej foreksowej gówniarzerii siedzącej na facebookach i youtube. Ja bardzo chętnie dałbym się wpisać na listę hańby czy wstydu polskiej sceny traderskiej jako dowód, że nie mam nic wspólnego z tym środowiskiem i nie chcę mieć. Prawdziwy zaszczyt i nobilitacja być na takiej liście :D

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Nic nie słyszałem o tym konkursie. W sumie trochę szkoda, bo bym sobie poobserwował. O ile mozna to było w ogóle obejrzeć.
To nie chodzi o to ?

https://www.youtube.com/watch?v=3hhK28_I7_A
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Jak to teraz obejrzałem jeszcze raz, to się posmarkałem ze śmiechu. Robi konkursy i nie potrafi dociągnąć konta bez marginu 8 tygodni. W poprzedniej edycji rozgrywał w listopadzie 2 fale spadków na daxie od 12200 i indeksy USA też wtedy kupił. Straty były takie że 3 razy dopłacał, ale nie uciął tych strat. Po konkursie ukrył konto, bo się ludzie z niego śmiali. Jeżeli to konto jest do dziś, to pomyślcie jakie tam są straty i jakie swapy.
A ja myślałem, że on umie tradować :?
https://www.youtube.com/watch?v=rdEdMLRajsU
Tu macie nowy polew, gridziarz łuczy
https://www.youtube.com/watch?v=D8IWP_kEBPc&t=1726s
17 marginów od października do lutego

A najlepsze na koniec
https://www.grupatraderow.pl
Ten obrazek u góry
Szkoleniowiec łapie 2700pln za szkolenie do parasola, a obok niego stoi nowowyszkolony :lol:
alinoe pisze:
24 mar 2021, 10:04
Ktoś się w ogóle identyfikuje z tą tzw. polską sceną traderską? Bo mi się ona kojarzy ze sceną, na której tańczą internetowi analitycy, kręciciele filmików na youtube, szkoleniowcy, twórcy webinariów, inni celebryci przy poklasku tej całej foreksowej gówniarzerii siedzącej na facebookach i youtube. Ja bardzo chętnie dałbym się wpisać na listę hańby czy wstydu polskiej sceny traderskiej jako dowód, że nie mam nic wspólnego z tym środowiskiem i nie chcę mieć. Prawdziwy zaszczyt i nobilitacja być na takiej liście :D
W tym środowisku Współczynnik niełumienia jest wprost proporcjonalny do kwadratu łuczenia, pomnożonego o sześcian chwalenia się.
Obrazek

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

sardo nunspa pisze:
24 mar 2021, 22:17

W tym środowisku Współczynnik niełumienia jest wprost proporcjonalny do kwadratu łuczenia, pomnożonego o sześcian chwalenia się.
Ja ich nazywam wprost. PASOŻYTY. Na tym forum tez jest kilku czynnych "zawodowo" :d
Pół biedy jesli szkolący posiada jakaś wiedze. Gorzej gdy szkolący o teorii nie ma bladego pojecia a opowiada "co mu sie tam wydaje". A jesli jest ograniczony intelektualnie to mozna sobie wyobrazic jakie bzdury opowiada :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Sa wyniki. Szwajcar wypowiada sie krytycznie o osobach zaproszonych (tych dobrzez znanych) do konkursu. Że niby słabo itp. To może pare słów opowie o swoim koncie :)
Jakby nie było tez jest osobą znaną na scenie traderskiej ;)
I teraz najlepsze. Wygrała osoba co buduje grid. Przykład z DAX jest tego potwierdzeniem. :D
https://www.youtube.com/watch?v=1xZcyBYG9ZA

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: konkurs tradingowy

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Czy to w ogóle grid ? w sumie 0,21 lota, rozrzucone w odległości 42 punktów na Dax w ok godzinę. Gridzik raczej niż grid. Przynajmniej zamknął stratę, znaczy przytomny.
Prawidłowy grid powinien wyglądać tak:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

ODPOWIEDZ