Zamknięcie konta w excentral

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
legion
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2021, 22:22

Zamknięcie konta w excentral

Nieprzeczytany post autor: legion »

Witam

Proszę o pomoc rok temu założyłem konto a w excentral .Środki przelałem 250 euro ale zorientowałem się i poprosiłem o zwrot środków z powrotem .Nie było z tym problemu .Problem jest w tym , że nie wiem jak zamknąć konto . Oprócz tego jestem nękany telefonami , a skrzynka pocztowa jest zasypana emailami od tej platformy . Macie jakiś sposób jak pozbyć się na zawsze tego konta ? Czy tytułu posiadania tego rachunku naliczane są opłaty ? Dziękuje i Pozdrawiam .

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Zamknięcie konta w excentral

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Prawdopodobnie wystarczy wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych(RODO). Opłaty nawet jeśli są naliczane, to w jaki sposób mogliby je wyegzekwować, będą się procesować? Chyba nie.

legion
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2021, 22:22

Re: Zamknięcie konta w excentral

Nieprzeczytany post autor: legion »

Bardzo dziękuję za odpowiedź , lecz zapytam jeszcze na czym polega wycofanie zgody na przetwarzanie danych (RODO) podałem tylko nr. tel. ora e-mail nic więcej na rachunku jest 0 Euro , jest komunikat że rachunek jest zawieszony z powodu braku wypełnienia danych w kwestionariuszu osobowym czy wszyscy stosują taką praktykę ?

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Zamknięcie konta w excentral

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Skoro mają tylko e-mail i nr telefonu, to takie konto nie ma prawa działać, oni potrzebują pełne dane osobowe i dlatego nękają telefonami by zakończyć rejestrację konta. Napisz do nich jasno i wyraźnie, że rezygnujesz definitywnie z konta i to powinno wystarczyć.

ODPOWIEDZ