Klub Investora LSI Sebastiana Urbańskiego

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Trades4Life
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 12:30

Klub Investora LSI Sebastiana Urbańskiego

Nieprzeczytany post autor: Trades4Life »

Witam serdecznie,

Jestem inwestorem FX oraz rynku akcji od kilku dobrych lat, szukając w internecie interesującego forum wymiany informacji inwestycyjnych natrafiłem na stronę Akademii Forex, http://akademiaforex.pl/fxclub.
Autor wspomina tam o możliwości dołączenia do klubu inwestora oraz możliwości inwestowania na różnych instrumentach finansowych.
Wysłałem nawet zapytanie o szczegółowy plan klubu, jednak nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Chciałbym zapytać czy są na forum osoby, które korzystają z klubu LSI Pana Sebastiana Urbańskiego?
Jeżeli tak to proszę podzielić się swoimi opiniami na temat formuły i funkcjonowania klubu.
Zapraszam do dyskusji i dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam Artur.

RADEK M
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2022, 14:29

Re: Klub Investora LSI Sebastiana Urbańskiego

Nieprzeczytany post autor: RADEK M »

Witam
W klubie LSI jedyna osoba ktora zarabia to S.
Obiecane zyski sa tylko fikcja.
A pobierane oplaty za uczestnictwo w "klubie"jest nie proporcjonalne do przekazywanych informacji.(poprostu dziala jako zwykla dyskusja na czacie telegram.)
W necie jest mnostwo takich forow i jezeli ktos ma troche pojecia znalezc to i mysle ze to wykorzysta bez zbednych oplat i mieszania w glowie o zwrocie z inwestycji.
Piszac ten text i sledzac przez ostatnie 2,5 roku klub LSI jestem na -56% kapitalu nie liczac oplat za uczestnictwo w klubie. :( :( :(
Szkoda czasu i pieniedzy.
Pozdrawiam
R.M

ODPOWIEDZ